4 مکزیکی اسقف با اشاره به مافوق در موارد سوء

(مکزیکو سیتی) — واتیکان نماینده در مکزیک روز سه شنبه گفت که چهار اسقف های کاتولیک شده بود با اشاره به مافوق خود به اتهام ارتباط با موارد سوء استفاده جنسی به عنوان بخشی از کلیسا را به تلاش برای جمع آوری اطلاعات در مورد امکان پوشش تا از سوء استفاده.

پیک فرانکو کاپولا نیست ارائه جزئیات بیشتر در این اسقف’ نقش امکان پذیر است اما اشاره کرد که در ماه های ژانویه و دسامبر یک آدرس ایمیل برای دریافت اتهامات سوء استفاده در زمان در ده ها تن از اتهامات عمدتا حساب از پوشش یو پی اس.

کاپولا ساخته شده است این نظرات در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که واتیکان ارسال خواهد بالای آن سوء استفاده جنسی محققان به مکزیک بعد از آن در ماه مارس است. او اذعان کرد که این قدر مشکل “کسانی” آنها را به خاطر در حالی که مکزیک کنفرانس اسقفی می گوید: 217 کشیش در حال بررسی موارد وجود دارد که در آن مذهبی جهت ارسال شکایت به طور مستقیم به رم به این معنی که شماره می تواند بالاتر باشد.

قربانیان از روحانی سوء استفاده جنسی ابراز شک و تردید بیش از واتیکان کمیسیون تحقیقی است که جمع آوری اظهارات و اطلاعات در مورد سوء استفاده در مکزیک هر چند بسیاری گفتند که ملاقات با پاپ فرانسیس’ محققان.

“تنها با صحبت کردن با آنها می تواند شما تقاضا نتایج” گفت: Biani لوپز-Antúnez بود که مورد آزار قرار گرفته توسط یک لژیون مسیح مدیر مدرسه در کانکون بین سنین 8 و 10 سال. “نتایج حاصل از این دیدار باید اندازه گیری شده به طور انحصاری توسط این حقایق چون من خسته از اقدامات است که کار در تمام سطوح از کلیسا.”

واتیکان اعلام کرد که دو محققان — چارلز Scicluna اسقف اعظم مالت و معاون وزیر جماعت برای دکترین از ایمان و Jordi Bertomeu — خواهد بود در مکزیکو سیتی مارس 20-27. آنها را به دیدار با اسقف رهبران مذهبی سفارشات و قربانیان که می خواهید با آنها صحبت می کنند. آنها وعده محرمانه.

مکزیک که دومین شماره از کاتولیک در جهان است جمع آوری شده است موارد سوء استفاده و پوشش یو پی اس برای سال. در ضمن بیشتر و بیشتر قربانیان مانند López-Antúnez در حال صحبت کردن در واتیکان ادعای “تحمل صفر” را به می گویند که آنها هنوز هم در انتظار عدالت است.

مکزیکی کنفرانس اسقفی می گوید که این کمیسیون در حال آمدن است در درخواست خود را. آن ساخته شده است توسط همان مقامات کلیسا که رفت به شیلی در سال 2018 به بررسی یک مورد و بازگشت با 2,600 صفحات اظهارات از بیش از 60 قربانیان. آن را به رهبری پاپ فرانسیس به آمرزش و منجر به اقدام قانونی.

کاپولا گفت: محققان در حال آمدن به دلیل “جدیت” از وضعیت و چون مکزیک چنین بزرگ کاتولیک حضور است که می تواند تبدیل به یک مدل — “یک مثال خوب یا بد مثال” — برای کشورهای دیگر است.

محققان در حال اختصاص 30 دقیقه به کسانی که می خواهند به صحبت با آنها به طوری که آنها توصیه می کنند که آنها می رسند با اسناد و مدارک و نوشته اظهارات کاپولا گفت. محققان همچنین ملاقات با هر کسی از روحانیت به قربانیان.

Rogelio Cabrera جمهور مکزیک اسقفی کنفرانس گفت: محققان باید آزادی کامل. “ما حتی نمی دانند که با آنها صحبت می کنند و یا چه موضوعاتی بحث خواهد شد,” او گفت:.

هنوز روشن نیست که چه همکاری مقامات کلیسا را با مقامات مکزیکی, اما این کنفرانس وزیر آلفونسو میراندا گفت که آنها تا به حال ملاقات با دادستان کل Alejandro Gertz Manero بنابراین “که هر قدرت آن وظیفه دولت و دادستان به عنوان به خوبی به عنوان هر یک اسقف در قلمرو اسقف خود را.”

“وجود دارد به مداخله از برخی دیگر از مقامات خارجی برای تعیین مسئولیت کیفری به دلیل آن است که اگر تنها ecclesiastic کمیسیون آن را بسیار دشوار است برای چیزی رخ می دهد گفت:”آلبرتو Athié سابق کشیش مکزیکی است که مبارزه برای بیش از 20 سال برای قربانیان روحانیت سوء استفاده. اگر نه این کمیسیون می تواند تبدیل به فقط یک مثال دیگر از واتیکان رفتن را از طریق حرکات و نه رسیدن به انتهای آن است.

به همین دلیل Athié معتقد است یک پیشنهاد قبل از مکزیکی سنا برای ایجاد یک کمیسیون تحقیقی مستقل بسیار مهم است زیرا آن می تواند “بازسازی حقیقت و به نوبه خود به مقامات مناسب تمام کسانی که مسئول” از جمله معتادان و کسانی که تحت پوشش اقدامات خود را.

تعداد قربانیان در مکزیک ناشناخته است.

بهترین و شناخته شده مورد در مکزیک است که از Rev. Marcial Maciel بنیانگذار لژیون مسیح مذهبی سفارش. واتیکان در زمان بیش از لژیون در سال 2010 پس از آیات است که Maciel, sexually abused ده ها تن از طلاب حمل حداقل سه فرزند و ساخته شده است مرموز فرقه مانند سفارش به پنهان کردن خود را در زندگی دو.

مکزیکی اسقفی کنفرانس گفت: در ماه ژانویه بود که آن را بررسی 271 کشیش برای سوء استفاده در دهه گذشته اما با ارائه تعدادی از قربانیان است.

Jesús رومرو Colín یک روانشناس و مدیر Inscide یک سازمان غیر دولتی است که با پشتیبانی از قربانیان سوء استفاده جنسی گفت: ممکن است هزاران نفر. رومرو Colín خود مورد آزار قرار گرفته بود توسط یک کشیش در کلیسای او وقتی که او 11 ساله بود.

ویژه داستان
چگونه برای مدیریت اضطراب خود را در مورد کوروناویروس
اگر شما نگران در مورد گرفتن COVID-19 اینجا است که چگونه شما می توانید مدیریت خود را coronavirus اضطراب و آرام بماند.

“در مورد من وجود دارد 20 قربانیان و من تنها کسی بودم که جلو آمد,” او گفت:. “50 قربانیان که آمده اند به سازمان ما تنها دو پرونده شکایت رسمی دارد و کشیش که مورد آزار قرار گرفته 100 یا 130 قربانیان است.”

رومرو Colín مورد یک استثنا است. او بدرفتار کارلوس لوپز والدز اولین کشیش محکوم در مکزیک از pederasty است و در حال حاضر در خدمت 63 سال حبس.

او گفت که او را دیدار با محققان. “نکته مهم این است که بازماندگان یک خط مستقیم به واتیکان ما جست و خیز همه واسطه,” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>