3M چهره فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن منظور توقف صادرات N95 ماسک به کانادا

پزشکی سازنده دستگاه 3M می گوید آن است که تحت فشار کاخ سفید برای جلوگیری از صادرات N95 ماسک آن را در حال حاضر تولید در ایالات متحده به کشورهای دیگر از جمله کانادا ،

مینیاپولیس-بر اساس شرکت در انتشار اخبار گفت: روز شنبه در حالی که از آن استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیایش دفاع تولید عمل می کنند (DPA) برای وادار کردن شرکت های داخلی برای تولید انتقادی پزشکی مورد نیاز زیرساخت های آن ارائه برخی از مشکلات بیش از حد.

در میان چیزهای دیگر سفارش داشتیم که 3M توقف ساخت N95 ماسک که به مقصد مشتریان در کانادا و آمریکای لاتین و به جای نگه داشتن آنها را در ایالات متحده آمریکا

DPA که تصویب شد در سال 1950 کمک های مالی به رئیس جمهور قدرت را به گسترش تولید صنعتی از مواد کلیدی و یا محصولات امنیت ملی و دلایل دیگر. هاکی تجهیزات تولید کنندگان و حتی خانه مد شده اند و تلاش برای تغییر تولید خود را به شروع به ساختن پزشکی تجهیزات ایمنی مانند لباس و ماسک که در آن ممکن است.

مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر جهان در حال حاضر رو به جان کمبود چنین ماسک در مبارزه خود را برای جلوگیری از گسترش این رمان کروناویروس که باعث COVID-19.

“وجود دارد اما مهم بشردوستانه پیامدهای توقف تنفسی منابع به کارگران بهداشت و درمان در کانادا و امریکا, که در آن ما در حال بحرانی تامین کننده ماسک” این شرکت گفت: در آن بیانیه است.

در این بیانیه 3M همچنین هشدار می دهد که هر گونه حرکت در واقع می تواند نتیجه معکوس در آمریکا و تاثیر تغذیه از ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی.

“توقف صادرات همه از ماسک های تولید شده در ایالات متحده به احتمال زیاد علت دیگر کشورها به مقابله به مثل و انجام همان به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود. اگر که رخ می دهد خالص تعداد تنفس در دسترس ساخته شده به ایالات متحده که در واقع کاهش می دهد. که در مقابل آنچه ما و دولت به نمایندگی از مردم آمریکا هر دو به دنبال.”

3M باعث می شود حدود 1.1 میلیارد ماسک یک سال در سراسر جهان, اما در حال حاضر هیچ کدام در کانادا است. (رومئو Ranoco/فردا نیوز)

نخست وزیر جاستین ترودو خواسته شده بود در مورد حرکت جمعه در روزانه خود را در جلسه خارج از محل اقامت خود در Rideau کلبه.

“بسیاری وجود دارد و تجارت است که می رود به عقب و جلو در خدمات ضروری و آن را می تواند در نهایت صدمه زدن به آمریکایی ها تا آنجا که آن لطمه می زند و دیگری,” او گفت:. “این نقطه است که ما در حال ساخت به طور مستقیم و ساخت شده است برای چند روز در حال حاضر به سطوح مختلف دولت آمریکا — و آن پیام این است که از طریق گرفتن.”

نخست وزیر جاستین ترودو در واکنش به این خبر که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داده است تا یک تولید کننده عمده 3M به توقف صادرات N-95 ماسک به کانادا. 1:43

در بیانیه ای به CBC News, 3M کانادا گفته است که “آگاه” منظور و در حال بررسی گام های بعدی.

“ما در حال حاضر در حال بررسی جزئیات خاص اجرایی تفاهم نامه و به دنبال در هر راه ممکن برای پاسخگویی به نیازهای داخلی برای کانادا” 3M کانادا گفت. “ما ادامه خواهد داد به ارائه اطلاعات به روز شده آن را به عنوان در دسترس می شود.”

شرکت می کند 1.1 میلیارد ماسک یک سال در سراسر جهان و یا در حدود 100 میلیون دلار در هر ماه است. آن را نمی کند اما در حال حاضر ساخت هر یک در کانادا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر اعلام کرد اواخر پنج شنبه شب که او “آمار 3M سخت” با حرکت به اولویت بندی ماسک برای آمریکایی ها.

سیاستمدار آلمانی متهم ایالات متحده از غرب وحشی روش’

کانادا نیست و تنها هدف در ایالات متحده جستجو برای به عنوان بسیاری از ماسک ها به عنوان امکان پذیر است.

یک سیاستمدار آلمانی را متهم به ایالات متحده آمریکا با استفاده از “غرب وحشی روش” برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله N95 ماسک پس از تحویل از ماسک صورت به مقصد پایتخت آلمان منحرف شد مسیر از چین است.

رسانه های آلمان روز جمعه گزارش داد که 200,000 ماسک های خریداری شده از تولید کننده 3M و در نظر گرفته شده برای برلین پلیس منحرف به ایالات متحده به عنوان آنها در حال انتقال بین هواپیما در تایلند است.

Andreas Geisel, وزیر کشور برای, برلین, وزارت امور خارجه گفت: انحراف از ماسک است “یک قانون مدرن دزدی دریایی.”

“این است که هیچ راهی برای درمان اطلس همکاران,” او گفت:. “حتی در زمان بحران جهانی وجود دارد باید در جستجوی روش است.”

در انتشار آن 3M اشاره کرد که آن را در روند واردات 10 میلیون N95 ماسک به ایالات متحده است که از آن ساخته شده است در امکانات آن در چین است.

“ما مشتاقانه منتظر به همکاری نزدیک با دولت برای اجرای دیروز DPA سفارش” 3M گفت. “ما ادامه خواهد داد برای به حداکثر رساندن میزان تنفس ما می تواند تولید به نمایندگی از ایالات متحده مراقبت های بهداشتی کارگران به عنوان ما هر روز پس از این بحران آغاز شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>