3 دلایل COVID-19 مرگ و میر بالاتر است و در ایالات متحده از کانادا

ملت درب بعدی شده است به یک موضوع داغ برای کانادایی ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با پچ پچ اغلب شامل برخی سیاستمدار که زندگی در یک سفید واشنگتن عمارت.

ایالات متحده یک COVID-19 مرگ و مير حدود دو برابر بيشتر از کانادا با بیش از 200 مرگ و میر در هر میلیون نفر در مقابل 100 میلیون در کانادا.

CBC News پنج مشورت کارشناسان بیماری های عفونی علمی مطالعات و داده های جمع آوری شده توسط دولت ها و شرکت ها سعی کنید برای پیدا کردن همین دلیل.

قریب به اتفاق نظر گرفتن همکاران اصلی: دیرینه مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی و سیاست و یک شهر خاص.

در حالی که هر متخصص توافق دولت آمریکا flubbed اولیه آن پاسخ به همه گیر ترین و گفت: دولت ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و فقط یک عنصر بزرگتر داستان.

فاصله مرگ و میر در بین ایالات متحده و کانادا است و نه یک روش تغییر ناگهانی نسبت به گزارش های مختلف روش ،

ایالات متحده آمریکا به حال 1.2 میلیون تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و بیش از 71,000 مرگ و میر ناشی از شنبه شب و کانادا تا به حال بیش از 63,000 موارد و نزدیک به 4,300 مرگ و میر.

نرخ مرگ و میر بیشتر قابل اندازه گیری از موارد

میزان مرگ و میر در نظر گرفته انعکاس دقیق تر میزان گسترش از مورد بالغ که تکیه بر تضاد تست استاندارد در سراسر حوزه های قضایی است.

“من فکر می کنم سرانه مرگ و میر یک پروکسی برای میزان فعالیت بیماری” گفت: Ashleigh Tuite متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو است.

این مهم به آمریکا و کانادا اختلاف در مفهوم جهانی گفت: آمریکا و نرخ مرگ و میر هنوز به مراتب کمتر از کسانی که در اسپانیا و ایتالیا و بلژیک.

مراقبت های بهداشتی کارگران در یک تلفن همراه COVID-19 آزمون درمانگاه در مونترال محله Saint-Michel. چون تست متناقض در سراسر حوزه های قضایی برخی از کارشناسان در نظر گرفتن میزان مرگ و میر بیشتر قابل اندازه گیری از گسترش coronavirus از تعداد موارد تایید شده. (Graham Hughes/The Canadian Press)

تفاوت در نرخ مرگ و میر بین ایالات متحده و کانادا می تواند همچنان به تغییر به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر. در واقع آن شده است به طور پیوسته باریک, با توجه به اطلاعات منتشر شده در هر روز توسط مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری,

در مارس آمریکایی ها در حال مرگ بودند از COVID-19 در سرانه نرخ 3.6 برابر بيشتر از کانادایی ها. در نیمه اول مارس آن 3.1 بار. آن 1.7 بار در نیمه ماه آوریل است. در اوایل ممکن است نرخ مرگ و میر مشابه بوده است.

موارد در ایالات متحده در حال حاضر به حال یک اثر مستقیم در کانادا. در انتاریو برای مثال در ایالات متحده بود و تا کنون بزرگترین منبع اولیه وارداتی موارد است.

شکاف در نتایج باز کرد تا در ماه مارس زمانی که ویروس آمار نیویورک.

New York, New York,

آمریکا مایه تاسف بود که اکثر آن شهر شلوغ رو زده زود است.

“چگونه آمادگی اولیه که شهر یا منطقه جغرافیایی بود خواهد نفوذ خود را در مرگ و میر” گفت: Amesh Adalja یک بیماری همه گیر آمادگی همکار در دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی در بالتیمور.

شهرستانها بعد از ضربه بهره مند نه تنها از کمتر شلوغ اما از داشتن زمان بیشتر برای آماده سازی او گفت:.

یک مطالعه شناسایی مترو شهر نیویورک به عنوان یک سیستم اصلی انتقال بردار. در خارج از شهر نیویورک, کانادا-ایالات متحده نرخ مرگ بسیار نزدیک تر است. (Brendan Mcdermid/فردا نیوز)

بدون سیب بزرگ کانادا-ایالات متحده شکاف به نظر می رسد بسیار متفاوت است. نزدیک به نیمی تفاوت بین می رود. حرکت فراتر از حومه نیویورک و کانادا-ایالات متحده نرخ مرگ و حتی نزدیک تر است.

در واقع میزان مرگ ناشی از COVID-19 تقریبا یکسان بین کانادا و 47 ایالات متحده که شامل شهر نیویورک و حومه بر اساس دولت و شهرستان در سطح داده های وارد شده توسط سایت Worldometer.

چنین مقایسه آماری خطرناک باشد چرا که به استثنای یک sub-ملی منطقه تحریف یک کشور را جمعیت شهری و روستایی-mix.

در خارج از شهر نیویورک و حومه آن خاطره به نیوجرسی و کانکتیکات, کانادا-ایالات متحده نرخ مرگ بسیار نزدیک تر است. (CBC)

چه چیزی فراتر از اختلاف است که نیویورک بود clobbered توسط COVID-19 و یکی از آن تعریف ویژگی — تراکم — نقش داشته است.

نیویورک بدون رقیب در کانادا وقتی که می آید به تراکم جمعیت که اپیدیولوژی شناسایی به عنوان یک کمک در معرض خطر. آن را تا دو برابر چگالی از ونکوور کانادا-شهرستان شلوغ است.

هر روز هفته 5.4 میلیون نفر خودرا برای امتحان اماده به نیویورک مترو, سیستم, فشار, فلز آن گردان و پر کردن اتومبیل های خود را با راه آهن ridership بیش از شش بار که از تورنتو مترو و تراموا سیستم.

در اوایل ماه مارس قبل از بسیاری از درک شدت بحران و قبل از محل خالی کردن عفونت موج از طریق شهرستان با سیستم حمل و نقل احتمال انتقال بردار.

یک محقق MIT جفری هریس توصیف آن به عنوان یک کار کاغذنیست و در عین حال کارشناسی: “مترو کشت عظیم coronavirus بیماری همه گیر در نیویورک است.”

شهر نیویورک شد “یک آتش است که می تواند به راحتی مشتعل” گفت: John Brownstein, کانادا متولد شده اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد و بیمارستان کودکان بوستون.

دسترسی به بهداشت و شرایط از پیش موجود

این هیچ راز اساسی در شرایط سلامت به نظر می رسد به COVID-19 مرگبارتر است.

یک گزارش منتشر شد فقط توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری یافت می شود نزدیک به سه چهارم از کسانی که در بیمارستان بستری در گرجستان بود از قبل موجود شرایط اعتقاد به COVID-19 بیشتر شدید.

فشار خون بالا بود شايعترين از قبل موجود مشکل بهداشتی در میان مردم در گرجستان مطالعه: حدود 67.5 درصد فشار خون بالا داشتند. چاقی مفرط نیز در این فهرست است.

ایالات متحده تا کنون بالاترین میزان چاقی در جهان توسعه یافته و کمی بالاتر نرخ فشار خون بالا از کانادا.

گرجستان مطالعه با اشاره به گسترده نژادی اختلاف: 83 درصد از بیماران مبتلا به کروناویروس در بیمارستان آن را مورد مطالعه قرار شد آفریقایی-آمریکایی است.

CDC مطالعه است آخرین نشانه ای از آمریکایی های سیاه و سفید ضربه سخت تر از دیگر گروه های جمعیت توسط COVID-19. (قابل مقایسه با داده ها را برای کانادا هنوز در دسترس نیست.)

سازمان دیده بان | آمریکایی های آفریقایی تبار در گرجستان شده اند آمار نامتناسب با کروناویروس:

گرجستان, سیاه, جمعیت شده است سخت ترین ضربه را COVID-19 شیوع و قرار دادن یک نور افکن در مراقبت های بهداشتی و نابرابری اقتصادی در دولت است. 1:59

این نکات در برخی از شکاف ها در ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی است که predated این بیماری همه گیر. وجود مداوم شکاف در دسترسی به مراقبت برای مثال با اقلیت های موجود مردها به عدم پزشکی بیمه.

تقریبا 10 درصد از مردم آمریکا فاقد بیمه قبل از همه گیر و این تعداد به احتمال زیاد به رشد به عنوان مردم از دست دادن شغل و کارفرما-ارائه برنامه های.

دولت ایالات متحده به وعده داده شده به پوشش تست و درمان هزینه های بیمه.

ایالات متحده خدمات پستی کارگر ارائه پست الکترونیکی از نیوجرسی بیمه بیکاری ، با بیشتر مردم بیکار به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر تر خواهد شد از دست دادن کار خود را در برنامه های بیمه. (Eduardo Munoz/فردا نیوز)

اما حکایات و تحلیل هشدار می دهند از مردم در مواجهه با هزینه های غیر منتظره. در خصوص گروه های اقلیت و بیمه مردم باید سفر دورتر برای آزمون با توجه به یک مقاله Brownstein همكاري.

گروههای اقلیت و ساکنان روستاها افراد بی خانمان و کسانی که مبارزه با اعتیاد و سلامت روان کمتر احتمال دارد برای دریافت مراقبت با توجه به Krutika Kuppalli های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه استنفورد.

“ما شاهد تعداد زیاد در شهرهای [و] مناطق که در آن وجود دارد در طول تاریخ آسیب پذیر جمعیت” Kuppalli گفت.

“این نوع بیماران بسیار دشوار است برای شرکت در مراقبت های بهداشتی و آسیب پذیر هستند.”

سیاست تاثیر

سیاست ممکن است نقش مهمی در اینکه آیا یا نه مردم تمرین فیزیکی فاصله برخی از آمریکایی مطالعات نشان می دهد.

که سازگار با چندین عمومی آمریکا-نظر سنجی ها نشان از یک شکاف حزبی در نگرش در مورد همه گیر با جمهوری خواهان کمتر نگران از دموکرات ها.

مردم در شهرستانهای که رای دادند و عمدتا برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 انتخابات کمتر به احتمال زیاد به درک خطر به دنبال اطلاعات یا تمرین فیزیکی, فاصله, با توجه به مقاله منتشر شده در ماه گذشته توسط محققان دانشگاه شیکاگو و تگزاس.

به عنوان همه گیر پیشرفت برخی از فرمانداران مانند نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو راست خود را تنظیم دستور کار برای نحوه مقابله با آن و برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن بر منابع و سرعت فدرال پاسخ. (Alex براندون جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

“حتی زمانی که عینی زبان مرگ است در خط حزبی تعصب هنوز هم رنگ باورها در مورد حقایق” نویسندگان این مطالعه نوشت. آنها می گویند مقاله خود که هنوز کارشناسی اختصاص تفاوت در تراکم جمعیت.

یکی دیگر از کاغذ گفت: چه اقدامات احتیاطی فرد آمریکایی در زمان در برابر ویروس ممکن است تحت تاثیر آنچه که آنها شنیده ام در بحث های سیاسی نشان می دهد.

بینندگان از یک فاکس نیوز نشان می دهد توسط Sean Hannity (که در ابتدا مسخره همه گیر) کمتر به احتمال زیاد برای منزوی کردن از بینندگان دیگر Fox show میزبانی Tucker Carlson (که در زمان تهدید جدی) با توجه به این مقاله توسط محققان در دانشگاه شیکاگو است.

گوگل اطلاعات نشان می دهد که کانادایی ها را, فیزیکی, فاصله زودتر و گسترده تر. آمریکا تحقیقات سیاسی می گوید: نگرش نقش مهمی در فاصله تصمیم گیری. (CBC)

ردیابی داده های جمع آوری شده توسط گوگل از گوشی های هوشمند نشان می دهد که کانادایی ها تمرین فیزیکی بیشتر فاصله گرفتن از آمریکایی ها و شروع به انجام آن پیش از آن.

گوگل گزارش ساسکاچوان و آلبرتا نشان می دهد مردم در استانها انجام بیشتر فاصله گرفتن از مردم در سراسر مرز در مونتانا و داکوتای شمالی.

پاک کردن ارتباطات عمومی ضروری است در یک بیماری همه گیر گفت: Saverio Strangesصندلی اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه وسترن در لندن است.

کانادا سیاستمداران در حالی که کامل نیست سعی در ارائه سازگار پیام در سطوح فدرال و استانی هدایت عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان, او گفت:.

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها به درگیری با دولت فرمانداران در مراحل مختلف بحران — انتقاد از عملکرد خود را انفجار برخی برای بازگشایی بیش از حد به آرامی و در یک نقطه و همچنین متهم جمهوری متحد در گرجستان برای بازگشایی بیش از حد به سرعت.

چند فرمانداران ابراز نا امیدی در مخلوط پیام و عدم هماهنگ پاسخ و طرح های خود را برای تهیه تجهیزات حفاظتی و مهار ویروس.

کانادا وزیر بهداشت Patty Hajdu و نخست وزیر جاستین ترودو نگاه به عنوان افسر ارشد پزشکی ترزا Tam پاسخ به یک سوال در یک کنفرانس خبری. کانادا سیاستمداران تحویل بیشتر سازگار پیام در سطوح فدرال و استانی گفت: Saverio Stranges صندلی اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه وسترن در لندن است. (Adrian Microsoft Developer/کانادا مطبوعات)

تهمت بود سریعتر در برخی از جنبه های پاسخ خود را از دولت کانادا. او محدود سفر بسیار زودتر و ترویج استفاده از ماسک های قبلی.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن پیام زوال یافت و در جریان جزئیات اساسی مانند شدت بحران است.

در ماه فوریه یک ماه پس از او محدود سفر از چین مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز اصرار آمریکا را صفر موارد به زودی.

در همین دوره در کانادا, وزیر بهداشت بود و اصرار کانادایی برای ذخیره مواد غذایی.

کاخ سفید هنوز هم باد گرم و سرد مورد تهدید سطح پیش رو با انتشار یک محتاط برنامه ریزی برای بازگشایی و سپس تشویق تظاهرات در چندین ایالت خواستار بازگشایی فوری از اقتصاد است.

اولیه ایالات متحده در پاسخ به همه گیر شد و مانع توسط یک تست افتضاح در ابتدا اما این کشور در حال حاضر ابتلا به کانادا در سرانه تست نرخ.

آن را انجام داده است 23,208 آزمون در هر میلیون نفر در مقایسه با کانادا 24,359 در هر میلیون نفر است.

“فدرال پاسخ در ایالات متحده آمریکا است که قطعا مسئول که در آن ما هستند” Adalja گفت. “شما تا به حال از ابتدا سوء مدیریت و کمرنگ جلوه دادن تهدید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>