3 برجسته هنگ Kongers اتهام غیر قانونی مجمع

صریح هنگ کنگ ناشر جیمی لای و دو برجسته سیاستمداران مخالف بودند به اتهام جمعه با غیر قانونی مجمع بیش از یک طرفدار دموکراسی مارس سال گذشته به عنوان منطقه پکن-حمایت دولت به نظر می رسد به حرکت به حل و فصل نمره بیش از تظاهرات.

ماه از تظاهرات خواستار اصلاحات در نیمه خودمختار هنگ کنگ را فلج اقتصاد خود قرار داده و رهبران آن و نیروی انتظامی تحت فشار بی سابقه ای.

لای ناشر سیب روزنامه بود را برداشت تا از خانه اش توسط ماموران پلیس اوایل روز شنبه در حالی که سابق طرفدار دموکراسی قانونگذار یونگ مجموع و قانونگذار سابق و معاون رئیس حزب کارگر لی Cheuk-یان بودند نیز دستگیر شدند.

“خوب, هنگ کنگ وضعیت متشنج در اینجا, اما ما باید در, ما باید به,” لای به خبرنگاران گفت: پس از صحبت با افسران. سه سمت چپ ایستگاه پلیس پس از شارژ شدن هستند و به نظر می رسد در دادگاه در تاریخ 5 مه. آنها می تواند تا پنج سال زندان همراه با جریمه.

ارشد افسر پلیس وانگ Tung-kwong گفت: هر سه متهم شدند با غیر قانونی مجمع در ارتباط با اوت. 31 مارس بود که بهنگام به مناسبت پنجمین سالگرد یک تصمیم چین به طور کامل در برابر انتخابات دموکراتیک در هنگ کنگ.

تظاهرات fizzled تا پایان سال در میان سرکوب خشن

سازمان به نام ماه مارس پس از پلیس ممنوع است اما صدها هزار نفر از مردم را به مبارزه طلبیده سفارش و پر کردن خیابان ها در مناطق مختلف آسیایی مالی توپی. معترضان انداخت بنزین بمب در مقر دولت و مجموعه آتش سوزی در خیابان, در حالی که پلیس یورش برده و مترو و ماشین و آمار مسافران با باتوم و اسپری فلفل در برخی از صحنه های خشونت آمیز به آن نقطه در جنبش اعتراضی.

هنگ کنگ پخش TVB نشان داد پلیس بر روی پلت فرم از پرنس ادوارد ایستگاه مترو نوسانی باطوم در مسافران که تحت حمایت را یکی از پایان یک ماشین قطار پشت چتر. در این ویدئو همچنین نشان داد اسپری فلفل ضربه بودن از طریق درب باز در یک گروه نشسته روی زمین در حالی که یک مرد نگه می دارد تا دست خود را.

پلیس ضد شورش بازداشت یک مرد در داخل پرنس ادوارد ایستگاه در طول جنگ در اوت. 31, 2019. (تایرون سیو/فردا نیوز)

پلیس بازداشت هزاران نفر در طول جنبش اعتراضی که در ماه ژوئن آغاز شد اما fizzled از سمت پایان سال در میان شدیدتر تاکتیک توسط مقامات. احکام زندان تهدید شده اند در برابر بسیاری از اتهامات از جمله شورش و در اختیار داشتن سلاح های تهاجمی.

این تظاهرات در ابتدا برگزار می شود به صدای مخالفت با قانون پیشنهادی که اجازه هنگ کنگ از ساکنان را به سرزمین اصلی چین به محاکمه اما بعد شامل خواسته های دموکراتیک انتخابات و رسیدگی به پلیس در استفاده از زور. بسیاری از ترس پکن است که به طور پیوسته فرسایش تضمین قانونی و آزادی های هنگ کنگ وعده داده شده بود و پس از آن تحویل داده شد از انگلیسی به چینی حکومت در سال 1997.

دستگیری به معنای ‘سرکوب مخالفان صدای’: مدافع

لای یک کارآفرین است و دیرین فعال فروش می رسد که خود را در لباس های زنجیره ای تحت فشار سیاسی و از تمرکز رسانه ها در هنگ کنگ و تایوان است.

روز جمعه بازداشت هستند “shameless تلاش برای آزار و اذیت و سکوت کسانی که در هنگ کنگ برای دموکراسی جنبش” مدیر سازمان عفو بین المللی هنگ کنگ, مرد-Kei Tam در بیانیه ای گفت:. “آن همچنان الگوی مقامات با استفاده از انگیزه های سیاسی به اتهام سرکوب مخالفان صدای.”

چین اما از یک دلار هنگ کنگ کتاب فروش که دارای تابعیت سوئدی برای 10 سال است “بسیار وحشیانه و بسیار مضحک می گوید:” یک شخص مخالف Teng بیاو. 5:38

روز جمعه بازداشت آمده تنها چند روز پس از چین محکوم به اعدام سوئدی فروشنده کتاب که نگاه skeptically در حزب حاکم کمونیست به 10 سال به صورت “غیر قانونی ارائه اطلاعاتی در خارج از کشور” در یک نمایش پکن hard line نسبت به منتقدان آن است.

Gui Minhai اول ناپدید شده در سال 2015 زمانی که او بر این باور بود ربوده شده توسط چینی عوامل از او ساحلی در تایلند است. او و چهار نفر دیگر که کار می کرد برای همین هنگ کنگ شرکت چاپ و نشر همه رفت از دست رفته در حدود همان زمان تنها به نوبه خود تا ماه بعد در بازداشت پلیس در سرزمین اصلی چین است.

در اعلام حکم سه شنبه Ningbo متوسط مردم را در دادگاه گفت: Gui یک تابعیت سوئدی شهروند حال اعتراف به جرم موافقت با جمله و نمی خواهد درخواست تجدید نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>