3 نیویورک مرگ کودکان از سندرم احتمالا مربوط به COVID-19

نیویورک — سه فرزند در حال حاضر درگذشت و در ایالت نیویورک از یک عارضه ممکن است از coronavirus مربوط به تورم عروق خونی و مشکلات قلبی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت شنبه.

حداقل 73 کودکان در نیویورک تشخیص داده شده است با علائم مشابه به کاوازاکی بیماری نادر بیماری التهابی در کودکان — و سندرم شوک سمی. بسیاری از آنها کودکان نوپا و ابتدایی-سن کودکان است.

کومو اعلام کرد دو مرگ و میر بیشتر از یک روز پس از بحث در مورد مرگ 5-year-old boy پنج شنبه در شهر نیویورک بیمارستان. او نمی دهد اطلاعات در مورد که در آن دو فرزند دیگر درگذشت و یا ارائه خود را در سنین.

هیچ مدرکی وجود دارد که این ویروس باعث بروز این سندرم است. کومو گفت: کودکان در حال تست مثبت برای COVID-19 یا آنتی بادی اما نشان نداد علائم شایع این ویروس زمانی که آنها در بیمارستان بستری شدند.

“این آخرین چیزی است که ما باید در این زمان با تمام است که در جریان است با تمام اضطراب ما در حال حاضر برای پدر و مادر که باید به نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آنها جوانی آلوده شد,” کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.

نیویورک کمک به توسعه ملی معیار برای شناسایی و پاسخ به این سندرم در درخواست از مراکز کنترل بیماری کومو گفت.

کودکان در جای دیگر در ایالات متحده نیز در بیمارستان بستری شده است با این شرط که آن هم در اروپا دیده می شود.

حداقل 3000 آمریکا در کودکان مبتلا به بيماری کاوازاکی در هر سال. آن است که شایع ترین در کودکان کمتر از 6 و در پسران است.

علائم شامل تب طولانی شدید شکم درد و مشکل در تنفس.

___

سرپناه اتوبوس

جدید حمل و نقل شهر نیویورک مقامات گفتند که در حال فراهم کردن اتوبوس برای افراد بی خانمان به پناهگاه از خیلی منجمد آب و هوا در این آخر هفته در طول تازگی برقرار شبانه مترو تعطیلی.

سیستم مترو شده است تعطیل از 1 تا 5 صبح از روز شنبه به عنوان بخشی از شیوع مربوط به طرح به صورت روزانه قطار ضد عفونی. شهرستان کمک رسانی کارگران شده اند متقاعد کردن افراد بی خانمان به ترک سیستم برای پناهگاه در طول خاموش شدن ناگهانی.

با درجه حرارت حدود انجماد شده را علامت و اثری از برف گزارش شده در منهتن در پارک مرکزی, حمل و نقل, مقامات گفت: آنها نیز خواهد ارائه تعداد محدودی از اتوبوس را در پایان خط ایستگاه های شنبه و یکشنبه.

اتوبوس برای حمل و نقل “اما ممکن است به عنوان یک محل برای افراد برای فرار از عناصر در کوتاه مدت” با توجه به آماده بیانیه ای از شهر نیویورک حمل و نقل رئیس جمهور سارا فینبرگ و حمل و نقل اتحادیه کارگران محلی 100 جمهور تونی Utano.

“ما در حال ارائه این اتوبوس تنها در طول این ضربه محکم و ناگهانی سرد و انتظار می رود که این شهر برای ادامه به مرحله و مسئولیت ارائه پناهگاه امن برای آن دسته از افراد دچار بی خانمانی” با توجه به این بیانیه.

حمل و نقل شهری سازمان بلافاصله پاسخ به یک ایمیل صبح روز شنبه درخواست چگونه بسیاری از اتوبوس ها ارائه شد و چگونه بسیاری از مردم پناه گرفتن در آنها است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>