3 پارک ملی نزدیک به جلوگیری از Coronavirus گسترش

(SALT LAKE CITY) — سه بیشتر از امریکا محبوب ترین پارک های ملی را بسته و دروازه های خود را به عنوان فشارها superintendents برای جلوگیری از شلوغ مسیرهای پیاده روی است که می تواند منجر به گسترش coronavirus حتی به عنوان برگ برنده دولت میله در آن تصمیم به صرف هزینه های ورودی در پارک.

یخچال در مونتانا و قوس و دره در ایالت یوتا اعلام کرد تصمیم گیری های خود را به جمعه شب فقط پس از چند روز دیگر به خوبی شناخته شده پارک مانند Yellowstone, Grand Teton و کوه های بزرگ اسموکی همین.

بازدید کنندگان سفر به قوس و دره به پیاده روی سنگ قرمز مسیرهای که منجر به منظره سنگ قوس و دره واقع فقط در خارج از کوچک توریستی شهر Moab, Utah — که در آن رهبران شهر و منطقه ای بهداشت و درمان رهبران این هفته با ارسال نامه به سازمان خدمات پارک ملی شفاعت برای بسته شدن پارک ها. وزارت بهداشت در حال حاضر ممنوع هتل ها محلی از اجازه می دهد گردشگران برای اقامت بعد از دیدن ادامه داد: جمعیت در شهر و پارک ها و حتی به عنوان ویروس در سراسر ایالات متحده است.

در یک توییت اعلام تعطیلی قوس و دره گفت: این تصمیم به بستن ساخته شده بود در پاسخ به بهداشت محلی مقامات.

پارک کارکنان در معرض خطر به عنوان بازدید کننده نگه داشته به آینده را به پارک ها از جمله حدود 700 خودرو در روز آخر هفته گذشته جنوب شرقی یوتا در بخش بهداشت و درمان وزارت بهداشت گفت: در نامه ای روز شنبه به خدمات پارک. موآب در بیمارستان است و فقط دو هواکش — حیاتی برای بیماران مبتلا به موارد شدید COVID-19 — و بدون مراقبت های ویژه, اتاق, نامه است.

یخچال های طبیعی پارک ملی سرپرست جف توده یونجه یا کاه در بیانیه ای گفت: جمعه شب این تصمیم پس از گوش دادن به نگرانی از رهبران محلی و بر اساس زمان سلامت راهنمایی. مونتانا پارک شناخته شده برای آن قوی کوه های پوشیده از برف و دره در نزدیکی مرز کانادا شنیده از دروازه جوامع در Flathead و یخچال های طبیعی شهرستان همراه با Blackfeet Indian رزرو و دولت است.

نزدیک به دو هفته پیش وزیر کشور دیوید برنارد اعلام کرد او صرف هزینه های ورودی به مردم در فضاهای باز به از نو خلق کردن در حالی که اجازه پارک superintendents به تصمیم گیری خود را در مورد آنچه مورد نیاز به پایبندی به توصیه های فرم مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“این گام کوچک باعث می شود آن را کمی ساده تر برای مردم آمریکا برای لذت بردن از خارج از منزل در ما باور نکردنی پارک های ملی” برنارد گفت: در انتشار اخبار در مارس 18.

نیکلاس گودوین سخنگوی برنارد و گفت: این تصمیم به معنای به دادن مالی به کسانی که بازدید کنندگان که تصمیم گرفته بود آنها می خواستند برای رفتن به رسم مردم در خارج از منزل و هم در مناظر و مسیرهای پیاده روی به عنوان coranavirus مرگ و میر و بیماری ها رشد می کنند. آژانس تصمیم به تعطیل کردن سایت های منحصر به فرد در پارک-توسط-پارک اساس در مشورت با دولت های محلی و مقامات بهداشتی, او گفت:.

کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی در مرز کارولینای شمالی و تنسی یکی از کسانی که درخواست برای بستن اعطا شد توسط داخلی گروه در اوایل این هفته.

تعداد بازدید کنندگان وجود دارد رسید در هفته گذشته در مقایسه با سال گذشته آمار و ارقام با وجود خطرات عفونت با حدود 30000 نفر از ورود به پارک در هر روز. با وجود تلاش در کوه های اسموکی پارک برای محافظت از کارکنان و بازدید کنندگان از COVID-19 از جمله بسته شدن در دستشویی و بازدید مراکز پارک یافت می شود آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن مردم از ازدحام در نقاط محبوب سخنگوی دانا Soehn گفت. روز بعد از بسته شدن اعلام مقامات پارک آموخته است که یک کارمند به حال آزمایش مثبت است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

بسیاری از پارک ها که باز باقی می ماند بسته اند شاتل اردو بازدید از مراکز و برخی از مسیرهای پیاده روی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در پارک ملی صهیون در یوتا اردو و بخشی از محبوب دنباله به نام فرشته فرود باقی مانده که شلوغ با مردم بیش از آخر هفته تعطیل هستند.

در آریزونا دولت های محلی و ملت ناواهو در انتظار پاسخ درخواست خود را در اوایل این هفته برای مقامات فدرال را تعطیل گراند کانیون پارک ملی به عنوان موارد coronavirus رشد در مناطق اطراف آن. این پارک در حال حاضر بسته شاتل, رودخانه, سفر و لژ.

National Parks Conservation Association, یک گروه غیر انتفاعی است که طرفداران در پارک مسائل مربوط به سیاست های, به نام دولت تصمیم به نگه داشتن گراند کانیون باز “فراتر از بی پروا.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>