29 سرباز ترک کشته در حمله هوایی در شمال سوریه

(بیروت) — بیش از دو دوجین سرباز ترک کشته شدند در حمله هوایی توسط نیروهای دولتی سوریه در شمال شرق سوریه را ترک گفت.

مرگ یک علامت جدی در مورد افزایش خشونت در درگیری مستقیم بین ترکیه و روسیه-حمایت نیروهای سوریه شده است که در برپا از اوایل فوریه.

Rahmi Dogan فرماندار ترکیه استان ختای در مرز سوریه و ایران در منطقه گفت: 29 سرباز کشته شدند و دیگران به طور جدی زخمی در حمله اواخر روز پنجشنبه.

در علاوه بر این به سه سرباز ترک کشته شده در ادلب صبح روز پنج شنبه این تلفات خوانده شده را علامت بزرگترین تلفات ترکیه در یک روز از آنکارا اولین مداخله در سوریه در سال 2016. حداقل 50 در حال حاضر کشته شده در ادلب پس از آغاز فوریه.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان شد برگزاری اضطراری نشست امنیتی در آنکارا دولتی “آناتولی” گزارش داد. در همین حال وزیر امور خارجه ترکیه Mevult Cavusoglu خطاب به دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ با تلفن.

اردوغان سخنگوی ابراهیم Kalin که نقش یک نقش ارشد در امور خارجی نیز صحبت به آمریکا مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین.

این حمله هوایی پس از یک هیئت صرف دو روز در آنکارا برای مذاکره با مقامات ترکیه در مورد وضعیت در ادلب که در آن یک دولت سوریه توهین آمیز ارسال کرده است صدها نفر از هزاران نفر از غیرنظامیان در حال فرار به سوی مرز ترکیه.

توهین آمیز نیز فرا گرفته بسیاری از 12 نظامی مشاهده پست های ترکیه در ادلب.

Fahrettin Altun اردوغان مدیر ارتباطات گفت: “همه شناخته شده است” دولت سوریه هدف قرار گرفتند تحت حمله هوایی و زمینی نیروهای در پاسخ به مرگ.

ترکی تلویزیون اخبار کانال های پخش سیاه و سفید فیلم از حملات هوایی در سوریه اهداف.

به ناظر حقوق بشر سوریه گفت: حداقل 34 سرباز ترک کشته شدند در حملات هوایی در استان ادلب در روز پنج شنبه. آن گفت: این حملات رخ داده در منطقه ای بین روستاهای al-Bara و Baliun در نزدیکی Jabal al-زاویه منطقه در جنوب ادلب روستا. بریتانیا مستقر در رصدخانه مانیتور جنگ سوریه از طریق شبکه ای از فعالان در زمین است.

این حمله هوایی پس از ترکیه حمایت مخالفان سوریه مبارزان retook استراتژیک شمال غربی شهر از نیروهای دولتی در روز پنجشنبه مخالف گفت: برش یک کلید بزرگراه تنها چند روز پس از آنکه دولت بازگشایی آن برای اولین بار از سال 2012.

با وجود از دست دادن شهر Saraqeb سوریه, بشار اسد نیروهای ساخته شده و عمده سود به جنوب. سوریه در حال حاضر کنترل تقریبا تمام قسمت جنوبی استان ادلب پس از گرفتن بیش از 20 روستا در پنج شنبه, دولت, رسانه ها و فعالین اپوزیسیون گفت. این بخشی از یک weekslong کمپین حمایت روسیه از نیروی هوایی به سوریه آخرین دژ شورشی.

خشونت در استان ادلب نیز در سمت چپ سه سرباز ترک کشته با توجه به انتخابات ریاست جمهوری رجب طیب اردوغان, بالا بردن تعداد نیروهای ترکیه کشته شده در سوریه در این ماه به 21. هزاران نفر از سربازان مستقر در داخل تحت کنترل شورشیان مناطق استان ادلب که تحت سلطه القاعده مرتبط اند.

ترکیه U. N. سفیر Feridun Sinirlioglu گفت: شورای امنیت روز پنج شنبه بود که ترکیه متعهد به حفظ شکننده توافق آتش بس که ترکیه و روسیه رسیده ادلب در سال 2018 است.

دولت سوریه نیروهای’ “عمدی حملات بر نیروهای ما شده است یک نقطه عطف است. ما در حال حاضر مصمم تر از همیشه برای حفظ ادلب را د تشدید وضعیت.”

سوریه وزارت دفاع گفت که شورشیان با استفاده از ترکیه-عرضه های قابل حمل سطح به هوا موشک برای حمله به سوریه و روسیه, هواپیما. آن را نداد. در اوایل این ماه, ترکی-حمایت اپوزیسیون سوریه شلیک دو توپدار هلیکوپتر متعلق به ارتش سوریه.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ گروه نظارت گفت: اپوزیسیون سوریه تصرف شهر Saraqeb پس از بمباران شدید توسط نیروهای ترکیه. ترکیه و روسیه به حمایت از طرف مقابل در سوریه جنگ با آنکارا حمایت مخالفان و مسکو در حمایت از بشار اسد.

Saraqeb دست دادن یک شکست بزرگ برای اسد است ، آن نشسته بر استراتژیک M5 بزرگراه لینک شمال شهر حلب با سرمایه دمشق. سوریه دوباره گذشته تحت کنترل شورشیان بخش از M5 در اوایل این ماه. مقامات تا به حال مورد ستایش قرار داد بازگشایی بزرگراه به عنوان یک پیروزی بزرگ در نه سال جنگ است.

دولت سوریه به عملیات نظامی برای پس گرفتن ادلب استان باعث شده است یک فاجعه انسانی و جنگ بزرگترین موج تنها از جابه جایی. به گفته سازمان ملل متحد حدود 950,000 غیرنظامیان آواره شده اند از اوایل ماه دسامبر بیش از 300 کشته شده اند. بیشترین فرار کرده اند دورتر از شمال به مناطق امن تر در نزدیکی مرز ترکیه قریب به اتفاق اردوگاه در حال حاضر شلوغ با پناهندگان در زمستان سرد و آب و هوا.

از داخل Saraqeb فعال طاهر آل عمر گفت: این شهر در حال حاضر تحت کنترل مخالفان. او نوشته شده یک ویدیو را با یک جنگنده گفت: نیروهای دولتی “فرار مانند موش.”

رصدخانه گفت: بیش از 60 مبارزان کشته شدند در هر دو طرف از روز شنبه افزود که نیروهای دولتی راه اندازی یک ضد حمله بعد پنج شنبه تحت پوشش روسی حملات هوایی سعی در بازپس گرفتن این شهر است.

رسانه های دولتی سوریه گزارش داد درگیری شدید در نزدیکی Saraqeb گفت شورشیان فرستاده انتحاری خودروی بمب گذاری شده که نیروهای ترکیه بمباران این منطقه است. آن گفت: یک گروه کوچک از شورشیان رسیده بزرگراه به نمره یک “شیرین کاری تبلیغاتی” اضافه کرد که “سوریه در حال برخورد با آنها است.”

ویژه داستان
یک سال پس از Christchurch, Jacinda protocol wine studio جهان مورد توجه است. چه خواهد شد او از آن استفاده کنید ؟
نیوزیلند نخست وزیر به دست آورده تحسین بین المللی به رهبری او در مواجهه با فاجعه. در حال حاضر او برای متقاعد کردن این کشور برای حفظ ایمان

تلویزیون دولتی بعد پنج شنبه تایید کرد که شورشیان را قطع بزرگراه اضافه کرد که مبارزه در حال انجام است در منطقه.

رصدخانه نیز گزارش داد در بیش از 20 روستا دستگیر شنبه توسط دولت است. آن اضافه شده است که سوریه در حال حاضر در محاصره یکی دیگر از ترکیه مشاهده پست در منطقه شناخته شده به عنوان محض مقر.

تحت کنترل دولت مرکزی سوریه نظامی رسانه ها گفت: نیروهای دولتی در حال پیشروی از بخش های شمالی استان حما ملاقات روز شنبه با نیروهای در حال حرکت از جنوب ادلب آوردن گسترده ای از مناطق تحت ارتش سوریه کنترل.

اگر نیروهای دولتی در حال حاضر به نوبه خود در شمال, آنها می توانند در نهایت رسیدن به یکی دیگر از بزرگراه اصلی شناخته شده به عنوان M4 که لینک سوریه ساحلی منطقه با این کشور با غرب است. اسد قول داده است برای بازپس گرفتن همه سوریه است.

نیروهای اسد دستگیر کرده اند ده ها تن از روستاها طی چند روز گذشته از جمله عمده شورشی احزاب ،

اما اردوغان گفت: “وضعیت در ایران تبدیل شده است به نفع ما است.” در سخنرانی خود در افتتاحیه سیاسی آکادمی در پایتخت آنکارا گفت دولت سوریه تا به حال پایدار “بزرگ” زیان.

ترکیه وزارت دفاع در روز پنج شنبه گفت: دو سرباز ترک کشته شدند در سوریه در یک حمله هوایی روز قبل و دو نفر دیگر زخمی شدند.

رصدخانه گزارش داد که دولت سوریه جنگنده های زده یک پست نظامی در Jabal al-زاویه منطقه در روز پنج شنبه کشته شدن سه سرباز و زخمی شدن دیگران است.

____

Wilks گزارش از آنکارا ، آسوشیتد پرس نویسندگان آلبرت Aji در سوریه و ادیت M. Lederer در سازمان ملل متحد کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>