265 میلیون نفر می تواند در صورت گرسنگی در ‘بی سابقه’ بحران جهانی غذا, برنامه متخصص هشدار

تیوی جهان چهره یک “بی سابقه” بحران مواد غذایی با توجه به COVID-19 همه گیر است که باعث شده هر دو شدید از دست دادن شغل و اختلالات عمده در مواد غذایی زنجیره تامین سازمان ملل و برنامه جهانی غذا اقتصاددان ارشد هشدار می دهد.

“هنگامی که شما این شديد از دست دادن شغل و یا شما بزرگ, مستندات, که بدان معنی است که کسانی که مردم را تبدیل به آسیب پذیر” عارف حسین زمان می گوید.

حدود 265 میلیون نفر می تواند گرسنه در سال 2020 نزدیک به دو 2019 آمار و ارقام با توجه به برنامه جهانی غذا این طرح در ماه آوریل است.

که میلیون ها نفر در سراسر جهان در حال از دست دادن شغل خود و یا دیدن درآمد خود را قطع و آن را به طور فزاینده دشوار است برای آنها را به تحمل مواد غذایی, حسین می گوید. در همان زمان, مستند اقدامات و محدودیت های تجاری در حال ساخت آن را سخت تر برای حمل و نقل مواد غذایی از جایی که تولید می شود به جایی که مورد نیاز است و در نتیجه مواد غذایی به هدر رفتن در این زمینه است.

پناهندگان و مردم در مناطق جنگی مانند یمن و سوریه و بورکینافاسو و کسانی که در حال حاضر زندگی می کنند دست به دهان قبل از شیوع کروناویروس به ویژه آسیب پذیر است. آنها نیاز به کمک های انسان دوستانه و یا کمک های دولت است که ممکن است قبلا مورد نیاز, حسین می گوید.

این بیماری همه گیر است و همچنین موثر در کشور است که با تکیه بر گردشگری و حواله. اقتصاد که در آن بخش بزرگی از جمعیت متکی به غیر رسمی کار می کنند و همچنین کسانی که با سرویس یا بخش های تولید به احتمال زیاد سخت ضربه ،

جهان در حال حاضر نه کمبود مواد غذایی, اما جهانی مواد غذایی در معرض خطر در حال اجرا پایین اگر کشاورزان قادر به کشت در زمان و یا دریافت کود و دیگر نهاده ها در ماه های آینده.

“این است که چرا ما نیاز به درمان بخش کشاورزی به عنوان یک بخش ضروری مانند مراقبت های بهداشتی کارگران” حسین می گوید. کشاورزان در کشورهایی مانند هند و فیلیپین در حال تلاش برای بازیابی از ضرر و زیان آنها رنج می برد هنگامی که سخت مستندات تحمیل شده بود.

چندین کشور از جمله روسیه محدود صادرات مواد غذایی کلیدی کالاها در نقاط مختلف همه گیر اما حسین هشدار در برابر موانع تجاری و خواستار کشورها برای همکاری با یکدیگر در تجارت و سیاست وقتی که می آید به مواد غذایی است.

“ما نیاز به مطمئن شوید که کشورها استفاده نمی موانع مصنوعی مانند ممنوعیت صادرات یا واردات یارانه ها به دلیل زمانی که آنها انجام می دهند که به خصوص در این محیط که قدرت خرید را به شدت افسرده آنها ایجاد مصنوعی [قیمت] افزایش. آنها ایجاد وحشت خرید” حسین می گوید. “گرسنه همسایه خود را هرگز یک سیاست خوب.”

نوشتن به آریا چن در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>