21 مردم پردازنده Grand شاهزاده کشتی کروز تست مثبت برای Coronavirus

(سان فرانسیسکو) — بیست و یک نفر سرنشین یک ماموت کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید از جمله 19 خدمه معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد در میان شواهد کشتی بود زمین پرورش برای کشنده خوشه حداقل 10 نفر در طول آن سفر قبلی.

مقامات فدرال کار کرده اند با دولت و “ما را توسعه داده اند یک برنامه کشتی به ارمغان می آورد به یک غیر تجاری بندر” پنس گفت. “همه مسافران و خدمه خواهد بود برای آزمایش ویروس. کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به کمک های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.”

شاهزاده Cruises گفت: 45 از بیش از 3500 نفر در هیئت مدیره مورد آزمایش قرار گرفتند و در دور اول. یک هلیکوپتر نظامی ارتش خدمه کاهش کیت های آزمایش بر روی 951-پا (290 متر) بزرگ شاهزاده خانم توسط طناب پنج شنبه و بعد از بازیابی آنها را برای تجزیه و تحلیل به عنوان رگ منتظر سان فرانسیسکو تحت سفارش به حفظ فاصله آن از ساحل.

ادامه مطلب: مسافران روی عرشه کشتی کروز سان فرانسیسکو در انتظار Coronavirus نتایج آزمون — و بالقوه قرنطینه

مقامات بهداشت در تلاش برای ایجاد که آیا این ویروس در گردش است در گرند شاهزاده خانم از عهده آزمایش پس از گزارش که یک مسافر در یک سفر قبلی از کشتی در ماه فوریه در اثر این بیماری است.

در چند روز گذشته مقامات بهداشتی فاش کرد که حداقل نه نفر دیگر بودند که در همان سفر نیز یافت می شود به توان و حذف. و برخی از مسافران در این سفر ماند روی برای زمان سفر.

“کشتی نمی خواهد آمد در ساحل تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: پنج شنبه.

شاهزاده خانم دیگر کشتی کروز الماس شاهزادهبود, قرنطینه به مدت دو هفته در یوکوهاما ژاپن در ماه گذشته به دلیل ویروس و در نهایت حدود 700 نفر از 3,700 سرنشین آلوده شد در چه کارشناسان تلفظ عمومی-بهداشت و درمان, شکست, با این کشتی اساسا تبدیل شدن به یک شناور جوانه کارخانه.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 100 ، 000 نفر کشته و بیش از 3400 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. اکثر موارد خفیف بوده اند و بیش از نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت. آمریکا مرگ و میر از coronavirus صعود به 15 روز جمعه با تمام اما یک قربانی در واشنگتن در حالی که تعدادی از عفونت متورم به بیش از 250 پراکنده در سراسر حدود نیم متحده است.

ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن بر روی این لینکو لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

بسیاری از مرده در ایالات متحده آمریکا شد و از حومه شهر سیاتل زندگی مراقبت مرکز پرستاری در خانه, در حال حاضر موضوع ایالتی و فدرال تحقیقات است که می تواند منجر به تحریم آن از جمله امکان تصاحب مدیریت آن است. واشنگتن اتحاد ملت بزرگترین غلظت از موارد با حداقل 70.

سی و متخصصان پزشکی از خدمات بهداشت عمومی آمریکا خواهد رسید شنبه در خانه سالمندان برای کمک به مراقبت از این بیماران و ارائه کمک به خسته کارکنان گفت: داو کنستانتین اجرایی مسئول سیاتل King County است. “ما سپاسگزار سواره نظام ورود است. آن را به تغییرات سریع در شرایط وجود دارد,” او گفت:. خانه سالمندان شد و به 69 ساکنان پس از 15 گرفته شد و به بیمارستان قبل از 24 ساعت کنستانتین گفت.

دولت واشنگتن نیز راه اندازی یک مرکز فرماندهی اختصاص داده شده به خانه های سالمندان رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت.

برخی از عمده کسب و کار در سیاتل شهری منطقه از جمله مایکروسافت و آمازون است که با هم استخدام بیش از 100 ، 000 نفر در منطقه است. را تعطیل عملیات و یا ترغیب کارکنان به محل کار از خانه. دانشگاه واشنگتن به نام کردن در کلاس های آن در سیاتل-منطقه دانشگاه برای دو هفته آینده خواهد شد و به جای تدریس آن 57,000 دانش آموزان آنلاین. و یک کمیک کنوانسیون هفته آینده در سیاتل بود که انتظار می رود به منظور جلب در مورد 100 ، 000 نفر لغو شد.

در وال استریت سهام رفت و به یکی دیگر از اسلاید به عنوان ترس های نصب شده در بیش از پتانسیل آسیب به اقتصاد جهانی از کارخانه خاموش شدن ناگهانی سفر ممنوعیت قرنطينه و لغو از حوادث بزرگ و کوچک — یک لیست است که شامل جهان معروف South by Southwest جشنواره هنر در آستین تگزاس که قرار بود به شروع هفته آینده.

این کشتی کالیفرنیا بود که بازگشت به سان فرانسیسکو پس از بازدید از هاوایی است.

ساکرامنتو-منطقه که میره روی Grand شاهزاده خانم ماه گذشته در سفر خود به یک سری از پورت های بعد از تسلیم به coronavirus با توجه به کالیفرنیا مقامات. دیگران که بودند در آن سفر نیز آزمایش مثبت و هفت مورد در شمال کالیفرنیا و دو در کانادا, مقامات گفت.

اما مکزیک را بالا اپیدمیولوژی را تکذیب کرد که مسافری که در کالیفرنیا بود که در یک کشتی که بازدید مکزیک بنادر. دکتر خوزه لوئیس Alomía Zegarra گفت که مرد بود در یک کروز متفاوت است که متوقف نمی شود در مکزیک است.

سه ده مسافران در بزرگ شاهزاده خانم تا به حال به آنفولانزا مانند علائم بیش از دو هفته گذشته یا بیشتر گفت: مری الن Carroll, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو بخش مدیریت اضطراری.

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

متخصص اپیدمیولوژی که مطالعات گسترش ویروس ذرات گفت: recirculated هوایی از کشتی کروز سیستم تهویه به علاوه نزدیک محله و جمعی از تنظیمات مسافران را در معرض خطر بیماری های عفونی. “آنها طراحی شده به عنوان قرنطینه امکانات برای قرار دادن آن ملایم گفت:” همین میلتون از دانشگاه مریلند است. “شما در حال رفتن به تقویت عفونت با نگه داشتن مردم در قایق.”

او گفت: خرید اینترنتی از کشتی قرنطینه در ژاپن نشان می دهد که نیاز فوری به حرکت مردم کشتی. “توصیه من این است که به مردم و به امن تر قرنطینه محیط زیست از یک کشتی کروز” میلتون گفت.

میشل اسمیت یک گرند شاهزاده خانم مسافر نوشته شده تصویری در Facebook هلیکوپتر که وارد کشتی. فیلم دیگری نشان داد یک عضو خدمه پوشیدن دستکش و ماسک و اسپری و پاک کردن یک روکش پلاستیکی. “ما خدمه به طور مداوم تمیز کردن کشتی ما” اسمیت شنیده می شد گفت.

در یک پست اسمیت گفت که او و شوهرش بودند قرنطینه و گفته شد که تنها افرادی که تا به حال شده است در مکزیک سفر و یا کسانی که در نشان دادن علائم شبه آنفولانزا تا به حال منزوی کردن خود است.

“ارواح هستند به عنوان بالا که می تواند تحت این شرایط است. ما خوش شانس به سالم و راحت و به خوبی تغذیه,” او نوشت.

اما در اواخر شب بیانیه خط کروز گفت: همه مهمانان خواسته شد تا به ماندن در اتاق خود را در حالی که نتایج آزمون بودند انتظار در همراهی با دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جینی هار و Jocelyn Gecker در سان فرانسیسکو; Christopher وبر در لس آنجلس; ژن Johnson, مارتا Bellisle و کارلا K. Johnson در سیاتل; Rachel La Corte در المپیا; و AP محقق Monika ماتور در واشنگتن دی سی کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>