21 دستگیر و به نقض هاوایی Coronavirus قرنطینه موافق به ترک دولت پس از تهدید به مرگ

(هونولولو) — بیست-یکی از مسافران به اتهام نقض هاوایی coronavirus قرنطینه منظور توافق کرده اند به ترک دولت به دلیل تهدید یک از اعضای این گروه روز دوشنبه گفت:.

Kendra کارتر گفت: برخی از آزار و اذیت درگیر تهدید به مرگ.

“مردم شروع به نورد به خانه ما تماس با ما انواع نام. گفتن ما به گرسنگی و یک دسته کامل از چیزهای. ما شده ایم گرفتن تهدید به مرگ در ما نخوانده,” کارتر گفت. “مردم به ما گفتن برای دریافت (expletive) این جزیره است.”

کارتر نبود دستگیر و با دیگران در هفته گذشته به دلیل پلیس تصمیم به اجازه او و زن دیگری اقامت با کودکان خود.

دستگیری آنها را به معنای تماس کودک حفاظتی خدمات است که می توانست به معنای افشای بیشتر مردم Hawaii County police سرهنگ ریو آمون-Wilkins گفته است.

اعضای گروه دو سال را صرف سفر به آمریکای مرکزی و اشتباه کارتر گفت.

“مردم می خواهم برای تماس با ما یک فرقه از آنجا که ما می خواهم به زندگی می کنند یک زندگی خاص” او گفت: در مورد رژیم غذایی وگان و اعتقاد به این که “هر کس متفاوت است و سایه های قهوه ای است.”

کارتر گفت: این گروه نمی دانستم که در هاوایی اجباری 14-روز قرنطینه در همه افراد پس از رسیدن در دولت خواهد بود به شدت اجرا.

اسناد دادگاه می گویند اعضای گروه دیده می شد در یک پارک ساحلی در ژوئن 8. یک ویدیو در یوتیوب نشان داد رهبر خود Eligio اسقف نوازش یک لاک پشت دریایی پلیس گفت: در اسناد و مدارک.

اسقف, 38, التماس هیچ مسابقه دوشنبه به قرنطینه نقض گفت: Hawaii County تعقیب وکیل میچ راث.

“ما را به ما قرنطینه و ایمنی ما بسیار جدی است.” “ما قصد داریم تحمل مردم نقض قانون است.”

گروه “احتمالا صرف زمان بیشتری را در زندان خود را در سفر به هاوایی از آنها صرف شده در خارج از زندان” راث گفت.

اسقف وکیل Evans اسمیت نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

وکیل دونالد Wilkerson که نشان دهنده دو مرد دیگر دستگیر و با این گروه گفت: از دیگر موارد اخراج خواهد شد اما می توان refiled اگر آنها بازگشت به هاوایی و نقض شده است.

“آنها در حال ترک هاوایی” Wilkerson گفت: از مشتریان خود Denedric Johnson, 23, از تگزاس و یعقوب بنتون, 24, از کالیفرنیا. “مشتریان من قصد بازگشت به سرزمین اصلی است.”

اعضای گروه شناخته شده به عنوان کربن ملت که کارتر به عنوان یک دوستدار طبیعت, خانواده, بودند, خیلی هیجان زده به تجربه هاوایی که آنها تصمیم به توقف در ساحل قبل از رفتن به جزیره بزرگ اجاره خانه, او گفت:.

قرنطینه اجازه نمی دهد که مسافران به ترک محل اقامت یا هتل را به هر دلیلی به جز موارد اضطراری پزشکی.

“ما عذرخواهی کرد و ما هم عذرخواهی برای آن” کارتر گفت.

اسقف دادگاه فایل شامل یک کپی از یک “نظم برای قرنطینه” است که ورود مسافران دریافت در فرودگاه. این نشان می دهد که به نظر می رسد خود را پاراف و امضای تایید که او را رعایت قرنطینه از جمله رفتن مستقیم به محل اقامت از فرودگاه.

قرنطینه کمک کرده است هاوایی حفظ و نگهداری نسبتا کم عفونت نرخ در مقایسه با سایر نقاط ایالات متحده

همانطور که از دوشنبه در مجموع 736 نفر تست مثبت پس از وقوع آغاز شد. شده اند وجود دارد 17 مرگ و میر.

حتی پس از دستگیری این گروه در حال برنامه ریزی برای باقی می ماند در هاوایی کارتر گفت. اما این تهدیدات منجر به تصمیم خود را برای ترک, او گفت:.

جسیکا Lani غنی رئیس جمهور از بازدید کننده آلوها جامعه هاوایی فراهم می کند که کمک به گردشگران گفت: سازمان در حال کار بر روی آنها بلیط هواپیما به کالیفرنیا.

اعطای بودجه یک پرواز برنامه کمک برای افرادی که شکستن قرنطینه, او گفت:.

“این بزرگترین مقدار که ما صرف کرده اند اما … ما نگران هستند بدیهی است که در مورد کوروناویروس گسترش و هنگامی که شما یک گروه بزرگ از مردم از آمدن به هاوایی … ایمنی و امنیت اولویت ما است به عنوان خوب,” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>