2020 نامزد امی آشکار از طرف دیگر جریان انقلاب

به دنبال بازگشت 71 وبگاه Emmys بودند آرام قبل از طوفان است. "[I]t احساس می کند مانند چیزی است که در پایان" AV

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

به دنبال بازگشت 71 وبگاه Emmys بودند آرام قبل از طوفان است. "[I]t احساس می کند مانند چیزی است که در پایان" AV Club's اریک آدامز نوشت: پس از این مراسم در سپتامبر گذشته اشاره کرد که "72 نسخه از جوایز خواهد بود که باید با برنامه نویسی اصلی از علامت + و Maxes و طاووس."

در روز سه شنبه تغییر تایید شد: از 16 شبکه هایی که بریده بیش از 10 نامزد برای 72 مراسم شش شد به طور انحصاری خدمات جریان — امی اول — در حالی که Netflix در صدر کلی نامزد برای بار دوم با رکورد 160 نامزد. بدون شک وجود دارد که این پرچم در حال اهتزاز جهان در حال حاضر, اما با 2020 Emmys' تعجب آور مدعی بهبود تنوع و refreshingly رقابتی دسته بندی ها, اگر این است پس خوب است رهایی به قدیمی است.

شگفت آور, همه از زنده جدید خدمات جریان بیرون آمد از دروازه شروع به عنوان رقیب: دیزنی+ به دست آورده 19 نامزد در حالی که تلویزیون اپل+ 18 (طاووس اصل شده اند تا حد زیادی به تاخیر افتاد تا 2021 در حالی که HBO حداکثر در نظر گرفته است که جدا از HBO راه اندازی فقط چهار روز قبل از امی واجد شرایط قطع با بسیاری از آن خیمه عناوین نیز به بعد). حتی معروف-دست و پا زدن تلفن-تنها پرچم در حال اهتزاز Quibi بریده 10 نامزد بیش از Showtime, A&E یا TBS. حضور جدید streamers می افزاید: ادویه به بیات دسته بندی مانند دیزنی+'s این Mandalorian eking به برجسته درام سری و جمعیت های مورد علاقه Ramy Youssef گرفتن یک کمدی اقدام nod برای Hulu را Ramy.

یوسف نیز یکی از تنها تعداد انگشت شماری از مسلمانان آمریکایی که تا کنون شناخته شده اند توسط تلویزیون آکادمی و بخشی از کلی خوش و سر رسیده و روند به سمت بهبود تنوع. سیاه, بازیگران, برای مثال تحت سلطه برجسته بازیگر در یک سری محدود (کمک همراه با Octavia Spencer در Netflix بکشد خود ساخته و کری واشنگتن در Hulu را کمی آتش در همه جا) در حالی که بیلی پورتر از برخواهد داشت و جرمی پاپ هالیوود اضافه شده به Netflix بکشد گلدان.

معروف کار برکنار شده و جوایز نشان می دهد همچنین نمی خواهد که یک بازگشت برنده در هر کدام از آن دسته عمده با Fleabag و بازی تاج و تخت کردن هوا. می تواند برجسته کمدی رفتن به آمازون نخست شگفت انگیزی خانم Maisel? را برجسته درام بود Netflix بکشد اوزارک یا تاج? همه به نظر می رسد مانند امکانات. آن را هیجان انگیز یک کلمه نیست که معمولا توصیف "the Emmys."

مناسب امسال مراسم اعطای جوایز به احتمال زیاد خود بود "جریان" در ازای یک رویداد زندگی می کنند. این می تواند یک نعمت غیر مترقبه و تاب: دارد نمی تواند مناسب تر راه برای عبور از تلویزیون مشعل در نهایت به streamers. Jeva Langetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب