$20,000 پاداش ارائه شده پس از دلفین ها یافت می شود کشته در فلوریدا

(ST. پترزبورگ, Fla.) — دو دلفین پیدا شده است با وحشتناک و زندگی-پایان صدمات همراه فلوریدا ساحل خلیج فارس در هفته های اخیر و مقامات فدرال در حال ارائه یک پاداش تا 20.000 دلار برای کمک به حل این مورد.

با توجه به فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون و سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره یک دلفین کشف شد مرده در آب های ناپل در جنوب غربی فلوریدا در اواخر هفته گذشته. مقامات گفتند که حیوان دریافت کرده بود گلوله یا چاقو زخم — یا احتمالا هر دو.

همچنین در هفته گذشته زمرد ساحل پناهگاه حیات وحش در بر داشت یک دلفین با یک گلوله در سمت چپ خود را در امتداد Pensacola Beach, فلوریدا تکدی.

کارشناسان بر این باورند که مرگ دو نفر ممکن است ناشی از انسان ها تغذیه حیوانات است. هنگامی که دلفین ها یاد بگیرند که به ارتباط مردم و قایق با مواد غذایی آنها می توانند خود را به موقعیت های خطرناک. فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون خواستار مردم به خوراک دلفین های وحشی.

از سال 2002 حداقل 29 دلفین رشته شده اند با شواهد بودن به ضرب گلوله توسط اسلحه یا فلش یا impaled با اجسام مانند نیزه ماهیگیری. در ماه مه سال 2019 یک دلفین مرده پیدا شد خاموش Captiva جزیره با یک کشنده سوراخ زخم به سر آن. یک تحقیق که مرگ همچنان ادامه دارد.

NOAA از اجرای قانون است که ارائه پاداش تا 20.000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به کسانی که مسئول اخیر مرگ و میر دلفین. هر کسی با اطلاعات می توانید تماس بگیرید 1-800-853-1964 و ترک ناشناس نکته.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>