دو زده بودند توسط یک ماشین که راننده با سرعت از طریق اعتراض های مربوط به بسته شدن بر روی یک بزرگراه در سیاتل مقامات گفت: اوایل روز شنبه.

یکی دچار تهدید کننده زندگی آسیب ها و دیگر آسیب های جدی واشنگتن دولت گشت سخنگوی سپاهی ریک جانسون توییتی. Seattle Fire Department توییتی که مجروح زنان به نظر می رسد در 20s خود را.

“یک وسیله نقلیه را از طریق بسته و زده متعدد عبور و مرور در آزادراه” جانسون توییتی در مدت کوتاهی پس از 2 a. m. ET. درست قبل از نیمه شب او در توییتی که بخشی از بزرگراه بین ایالتی 5 بسته شد به دلیل تظاهرات.

خودرو متوقف شد و راننده به زندان گرفته شده, Johnson, توییتی.

تصویری در رسانه های اجتماعی نشان داد یک ماشین سفید سفر در سرعت بالا از سرعت حرکت در اطراف دو خودرو قرار است در سراسر خطوط به عنوان یک مانع. ماشین careened نسبت به یک تعداد انگشت شماری از معترضان در آزادراه دو قابل توجه افرادی که به هوا پرواز کرد و قبل از فرود بر روی زمین است.

ماشین سفید دیده می شود در اینجا با چراغهای جلو در سوار در اطراف خودروهای پارک شده در بزرگراه طی کردند. (ایان مایل چئونگ/توییتر)

اطلاعات بیشتر نبودند فورا در دسترس است اما سربازان دولت برنامه ریزی یک کنفرانس خبری برای 4 صبح پلیس سیاتل توییتی که آنها کمک به دولت گشت با صحنه به عنوان عازم جنوب و بخشی از این آزادراه باقی مانده بسته برای بررسی است.

سیاتل بوده است سایت از طولانی شدن ناآرامی های پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که موجب سراسر کشور تظاهرات. ده ها تن از مردم دستگیر شدند این هفته در ارتباط با اعتراضات به تظاهرات ادامه پس از مقامات پاک “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه چهار شنبه صبح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر