2 مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان که رفت به تولسا رالی تست مثبت برای COVID-19

اپل نورد جدید اپل دیده بان ویژگی های است که نمی تواند به زودی به اندازه کافی در این بیماری همه گیر. اپل سالان

توسط PATRIS-FUN در 3 تیر 1399

اپل نورد جدید اپل دیده بان ویژگی های است که نمی تواند به زودی به اندازه کافی در این بیماری همه گیر.

اپل سالانه کنفرانس توسعه رفت و به طور کامل مجازی برای اولین بار در روز دوشنبه به عنوان مدیر عامل تیم کوک و دیگر توسعه دهندگان عرضه آپدیت جدید برای آیفون, اپل, ساعت اپل, AirPods و رایانه های مکینتاش. در اینجا به چهار ویژگی های جدید انتظار می رود در چند ماه آینده.

1. اپل WatchOS7. نسخه بعدی از دیده بان اپل سیستم عامل مجموعه ای به بیرون آمدن پاییز امسال خواهد آمد با افزایش بهداشت و تناسب اندام ویژگی های ردیابی. که شامل یک جدید خواب برنامه کمک خواهد کرد که به کاربران یادآوری زمانی که به باد کردن و اجازه می دهد تا آنها خود را پیگیری کیفیت خواب هر شب. دیده بان اپل کاربران همچنین می توانید با فعال کردن اتوماتیک شستشوی دست, تشخیص آن را اندازه گیری چه مدت و چگونه اغلب آنها در حال شستن.

2. iOS 14. این آخرین نسخه از آی فون سیستم عامل را در گوشی های دوباره طراحی صفحه اصلی است که برای اولین بار اجازه می دهد تا آنها را نشانه گذاری بیش از فقط برنامه ها — ویجت های آب و هوا و عکس ها همه بر روی میز است. "نرم افزار Clips" — یک نسخه کوچکتر از یک برنامه است که تنها انجام یک تکه از توابع آن خواهد بود با عرضه iOS 14 بعد از این سال. iOS 13 و 14 نیز به زودی میزبان یک ماشین دیجیتال از ویژگی های کلیدی هر چند آن را فقط کار می کند با BMW سری 5 در حال حاضر.

3. AirPod بهبود. اپل امضای بی سیم از earbuds به زودی یکپارچه انتقال بین هر دستگاه پخش صوتی به جای نیاز به یک دستی گذار. آنها نیز باید افزایش آگاهی فضایی برای ایجاد یک همهجانبه تجربه گوش دادن.

4. برنامه ها در مک. آی فون و آی پد برنامه های کاربردی به اجرا در مکینتاش است که باید آن جدید Big Sur سیستم عامل انتظار برای انتشار بعد از این سال.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در از چه چیزی جدید در آستانه. کاترین Krawczyktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب