2 شگفت انگیز نمودار نشان دادن چگونگی عصبی آمریکایی ها در مورد آینده اقتصاد

آوریل بود یک ماه از تاریخی افزایش و کاهش می یابد با توجه به شیوع کروناویروس. روز جمعه دولت گزارش داد که مخارج

توسط PATRIS-FUN در 11 خرداد 1399

آوریل بود یک ماه از تاریخی افزایش و کاهش می یابد با توجه به شیوع کروناویروس.

روز جمعه دولت گزارش داد که مخارج مصرف کننده در ماه آوریل سقوط 13.6 درصد از ماه قبل که به عصر ایران می گوید "بیشترین افت در وزارت بازرگانی سوابق بازگشت به سال 1959." در ضمن پس انداز های شخصی که توصیف مقدار یک فرد یکبار مصرف درآمد که قرار دادن آنها به پس انداز آمار 33 درصد در ماه آوریل "تا کنون بالاترین از این بخش آغاز شده ردیابی در سال 1960 و [بیش از] مصرف کننده پس انداز در طول بحران مالی جهانی" CNBC گزارش.

بالا, شخصی, نرخ پس انداز همراه با بسیار پایین-هزینه های مصرف کننده نشان دهنده آمریکایی' وحشت در مورد خرج کردن پول در طول شیوع در حالی که اقتصاد در بحران. علاوه بر این, The New York Times اعتبارات برخی از پول-احتکار به این واقعیت که "600 $در هر هفته در اضافی مزایای بیکاری که اجازه داده اند دهها میلیون نفر از گذاشته شدن کارگران به پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه."

یک مقدار مشخصی از رکود نیز با توجه به این واقعیت ساده است که وجود دارد فرصت کمتری به صرف پول در وهله اول با خیلی از کشور هنوز هم خاموش کردن. هنوز "پارادوکس این است که اگر هر کس در سراسر گسترده اقتصاد hunkering پایین است که تنها باعث رکود اقتصادی بدتر" مارک Odo, نمونه کارها, مدیر قو جهانی سرمایه گذاری گفت: CNBC.

درآمد شخصی در ضمن در واقع افزایش 10.5 درصد در ماه آوریل رکورد افزایش با توجه به فدرال محرک و پرداخت مزایای بیکاری در حالی که اقتصاددانان انتظار داشتند کاهش 2.1 درصد MarketWatch. Jeva Langetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب