2 میلیون نفر تخلیه به طوفان Amphan بشکه نسبت به هند و بنگلادش

(دهلی نو) — قدرتمند cyclone شروع آزادسازی باران در سواحل هند و بنگلادش در اوایل روز شنبه به بیش از 2 میلیون نفر از مردم در حال نقل مکان به پناهگاه قبل از طوفان بازدید زمین در بعد از ظهر.

طوفان Amphan کند کمی به آن رسیده کولر آب در نزدیکی ساحل. اما با سرعت باد در محدوده بین 160 و 170 کیلومتر در ساعت (100 و 105 کیلومتر در ساعت) این طوفان می تواند باعث آسیب گسترده: باد و باران شدید ضرب و جرح شل و ول, خانه, طوفان در خروش است که ممکن است فشار آب دریا 25 کیلومتر (15 مایل) داخلی و امکان جاری شدن سیل در شهرهای شلوغ مانند کلکته.

بنگلادش در تلاش برای تخلیه 2.2 میلیون نفر به, ایمنی, مقامات گفت. دولت هند بنگال غربی شده است تخلیه بیش از 200 ، 000 نفر یک شبه در حالی که Odisha دولت تخلیه بیش از 100.000 مردم, مقامات گفت.

ویدئوها و عکس ها نشان داد ساکنان رفتن به پناهگاه برخی از حمل کیف با وسایل خود و همه با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus. مقامات رفت از روستا به روستا با بلندگو هشدار دهنده مردم را به پناهگاه.

بالاترین سطح هشدار مطرح شد در بنگلادش 6 صبح گفت: Junior وزیر برای مدیریت بحران و امداد Enamur Rahman.

در Sathira منطقه در بنگلادش محلی رئیس دولت مدیر S. M. Mostafa Kamal گفت evacuees داده شد خشک مواد غذایی کودک مواد غذایی و پزشکی است. او گفت: آنها توزیع ماسک و دیگر تجهیزات ایمنی برای حفظ coronavirus از گسترش در طول اقامت خود را در هزاران پناهگاه است.

طوفان اتفاق می افتد در طول نظام مقدس اسلامی ماه رمضان و گزارش از اکثریت مسلمان بنگلادش گفت: بسیاری از روستاییان بودند روزه گرفتن در تمام طول روز جمعه پس از آن غذا خوردن در شب قبل از رفتن به پناهگاه اوایل روز شنبه.

در این منطقه هیچ غریبه ای به طوفان ویرانگر. اما از آن است که فرکانس این طوفان اما خود را به شدت سرعت باد است که افزایش یافته است با توجه به تغییرات آب و هوایی و گرم شدن زمین گفت: K. J. رامش رئیس سابق هند هواشناسی بخش.

این است که با این حرارت از سطح دریا. آب گرم سوخت برای مکش. آن است که در آن طوفان خود را دریافت انرژی و میزان گرمای به دام افتاده در بالای 700 متر از اقیانوس افزایش یافته است. “به عنوان یک نتیجه طوفان در حال تشدید سریع تر از قبل,” او گفت:.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>