پلیس لندن به ضرب گلوله کشته و یک مرد در یک “تروریسم مربوط به حادثه” یکشنبه که دو نفر زخمی شدند بریتانیا پایتخت پلیس متروپولیتن گفت.

نیروی انتظامی گفت: سلاح سرد حادثه اتفاق افتاده در Streatham محله از جنوب لندن شلوغ منطقه مسکونی نیست که به رخ کشیدن های انگلیسی, نشانه های مانند مناطق ضربه توسط زودتر حملات.

پلیس متروپولیتن توییتی جزئیات آنچه اتفاق افتاده است گفت: “شرایط در حال ارزیابی می شود; از این حادثه اعلام شده است به عنوان تروریست-مرتبط است.”

بی بی سی گفت: شاهدان گزارش جلسه دو یا سه اثر شلیک گلوله بعد از ساعت 2 بعد از ظهر به وقت محلی. رسانه های اجتماعی نشان داد چندین آمبولانس در صحنه و هلیکوپتر در هوا به عنوان هلیکوپتر در پاسخ به این حادثه.

پلیس هشدار داد مردم به اقامت در خارج از منطقه و پلیس مسلح محاصره این منطقه بر خیابان اصلی خرید در Streatham. آنها بعد گفت: محله بود “به طور کامل موجود است.”

Gulled Bulhan یک جوان 19 ساله دانشجو از Streatham گفت بریتانیا انجمن مطبوعات که او شاهد حمله.

“من در عبور از جاده که من تو را دیدم یک مرد با یک کارد بزرگ و سنگین و نقره قوطی در قفسه سینه خود را در حال تعقیب توسط چه من فرض بود undercover افسر پلیس به عنوان آنها در لباس غیر نظامی” او گفت:. “مرد شد و سپس به ضرب گلوله. من فکر می کنم من شنیده ام سه عکس تفنگ, اما من کاملا نمی تواند به یاد داشته باشید.”

سازمان دیده بان | شاهدان توصیف آنچه که آنها شنیده ام:

شاهدان توصیف آنچه که آنها را دیدم در Streatham لندن که در آن پلیس و کشته شدن یک مرد در یک “تروریسم مربوط به حادثه’ روز یکشنبه. 0:44

Bulhan گفت که او زد به یک کتابخانه محلی به دنبال ایمنی.

“از کتابخانه من تو را دیدم یک بار از آمبولانس و پلیس مسلح.”

Karker طاهر, یک مرد بود که کار در این نزدیکی هست, گفت اخبار آسمان که مظنون به ضرب گلوله کشته شد سه بار. پلیس گفته بود مردم در منطقه را ترک کنند زیرا مرد تا به حال یک بمب در کیسه خود را طاهر گفت.

پلیس و پزشکی قانونی افسران کار در نزدیکی صحنه از روز یکشنبه سلاح سرد حادثه در Streatham بالا جاده در لندن است. (کرستی اوکانر/انجمن مطبوعات/آسوشیتد پرس)

پل لندن صحنه یک حادثه مشابه در ماه نوامبر هنگامی که پلیس به ضرب گلوله یک مرد با پوشیدن جعلی انتحاری که چاقو دو نفر را به مرگ و زخمی شدن سه نفر دیگر قبل از اینکه کشتی به زمین توسط تماشاگران. مقامات نامیده می شود که یک حمله تروریستی است.

که حمله انجام شد توسط یک مرد با شورشیان اسلامگرای همدردی. او به جرم تروریسم و منتشر شد. او پنجه با شهروندان و پس از آن به ضرب گلوله توسط افسران.

شهردار لندن صادق خان در بیانیه ای گفت: یک روز پس از حادثه: “تروریست ها به دنبال تقسیم و برای از بین بردن راه ما از زندگی در اینجا در لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im