دو بوفالو افسران پلیس متهم شدند با حمله روز شنبه دادستان گفت: پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن یک 75 ساله از معترضان در تظاهرات اخیر بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است.

رابرت McCabe و هارون Torgalski که تسلیم شنبه صبح التماس کرد گناه نیست به حمله درجه دوم. آنها آزاد شدند بدون وثیقه.

در یک کنفرانس خبری روز شنبه, دادستان منطقه جان فلین گفت: افسران “عبور یک خط است.”

افسران معلق شده بود بدون پرداخت سهشنبه پس از یک تلویزیون خدمه اسیر رویارویی شب قبل از نزدیکی پایان تظاهرات.

این فیلم نشان می دهد یک مرد شناخته شده به عنوان مارتین Gugino نزدیک شدن به خط helmeted افسران برگزاری باطوم به عنوان آنها پاک کردن تظاهرکنندگان از نیاگارا مربع حدود 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

دو افسر فشار Gugino عقب مانده و او در ضربات سر خود را بر روی پیاده رو. خون نشت به عنوان افسر پیاده روی گذشته است. یک افسر خم به بررسی مجروح مرد قبل از افسر دیگر خواستار همکار برای راه رفتن نگه دارید.

تصویری از برخورد موجب خشم آنلاین به عنوان تظاهر کنندگان را به شهرستانها در سراسر کشور در اعتراض به Floyd مرگ است.

سازمان دیده بان | گرافیک محتوای warning: مرد مسن زدم, شروع خونریزی:

مردی بود که در یک اعتراض بود که نزدیک شدن به پایان آن زمانی که او تحت فشار قرار دادند توسط پلیس و ضربه سر خود را بر روی پیاده رو. دو افسر پلیس شده اند به حالت تعلیق درآمد. 0:35

“چرا ؟ چرا که لازم است ؟ که در آن تهدید شد پرسید:” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در جلسه توجیهی روزانه جمعه. فرماندار گفت: او را به صحبت Gugino که در بیمارستان بستری شده بود در بیماری جدی است. “این فقط اساسا توهین آمیز و ترسناک. چگونه ما به این محل؟”

اما ده ها تن از بوفالو افسران پلیس بودند خشم خود را بیش از همکار افسران تعلیق و پا را از بخش کنترل جمعیت واحد جمعه. این استعفا افسران نیست ترک شغل خود را در دسترس نباشد.

“پنجاه و هفت استعفا داد و در نفرت به دلیل درمان دو نفر از اعضای خود را که به سادگی با اجرای دستور” جان ایوانز رئیس پلیس خیرخواه انجمن با توجه به ایستگاه های تلویزیونی محلی WGRZ.

بوفالو پلیس در ابتدا در بیانیه ای گفت که یک نفر “مجروح شد زمانی که او افتاد & کاهش یافت” WIVB-تلویزیون گزارش شده اما سروان. جف رینالدو بعد گفت: ایستگاه تلویزیون که در امور داخلی تحقیقات افتتاح شد. روز جمعه بوفالو کمیسر پلیس به حالت تعلیق دو افسر بدون پرداخت شهردار بایرون براون گفت.

جانباز فعال یک ‘ارام فرد’

Gugino جانباز فعال صلح درگیر با غرب, نیویورک, مرکز صلح و همبستگی کمیته گفت: Vicki راس, مرکز, مدیر اجرایی. او در توییتر جدول زمانی شامل توییتهایی و رسانهها حمایت از مترقی علل و انتقادی از پلیس. یک صدای جیر جیر از روز شنبه به عنوان خوانده شده: “پلیس باید باشگاه است. و نباید ضد شورش. گارد ملی باید در بازداشت پلیس است.”

“من می توانم به شما اطمینان دهم, مارتین است, ارام فرد” راس گفت. “هیچ راهی وجود دارد که او انجام شده بود چیزی نزدیک شدن و یا صدمه دیده است. او ساخته شده یک حکم به اقامت در خارج پس از منع رفت و آمد چرا که او احساس می کند که ما آزادی های مدنی هستند و بنابراین در معرض خطر که آنها قطعا هستند.”

راس گفت: Gugino شده و تحت شیمی درمانی برای سرطان است.

“هنگامی که من تو را دیدم این ویدئو قطعا آن را فوق العاده ناراحت کننده و ناامید کننده است. شما نمی خواهید برای دیدن هر چیزی مانند این که” شهردار براون گفت WIVB-تلویزیون در روز جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de