2 اجساد پس از سقوط بهمن در نزدیکی Vail, کلرادو,

(بدرد خوردن Colo.) — جستجوگران بهبود بدن از دو کلرادو اعلام کرد که پس از گرفتار شدن در یک آخر هفته بهمن در مرکز کلرادو Colorado Avalanche مرکز اطلاعات گزارش روز شنبه.

سه مرد سوار snowbikes بعد از ظهر شنبه هنگامی که آنها گرفتار شده بودند در این اسلاید در حدود 10 مایل (16 کیلومتر) شمال Vail. یک مرد قادر به حفاری خود و به نام کمک در مورد 4:45 p.m عقاب شهرستان کلانتر دفتر گفت.

مردان دیگر انجام شد به یک خندقها در پایین زهکشی منطقه بهمن باقی مانده انباشته تا عمیقا و آنها به طور کامل به خاک سپرده شد, بهمن مرکز اطلاعات در بیانیه ای گفت.

شکارچی Schleper از Vail گفت KCNC-تلویزیون که او و دوستان خود را حفر پنج ساعت تلاش برای پیدا کردن قربانیان است. Schleper ارسال شده در Facebook که آنها در واقع سواران زیر 20 فوت (6 متر) از برف است. اما بدرد خوردن نجات کوه به آنها گفت برای متوقف کردن تلاش های خود را شنبه شب به دلیل دید کم و بهمن خطر است.

عقاب شهرستان کلانتر دفتر اعلام کرد “جستجو و بازیابی ماموریت” صبح روز یکشنبه. اجساد بدست آمده در روز یکشنبه بهمن گفت: مرکز. کلانتر را شناسایی قربانیان به عنوان دیلون بلوک 28 و کسر Almanza-Hernandez, 30, هر دو از گچ.

چهار نفر را در بهمن درگذشت در کلرادو زمستان این مرکز گفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>