1st آمریکا coronavirus مرگ رخ داده است هفته زودتر از فکر در کالیفرنیا

مقامات بهداشتی می گویند دو نفر با کروناویروس در کالیفرنیا هفته قبل از اولین گزارش, آمریکا مرگ از COVID-19.شهرس

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

مقامات بهداشتی می گویند دو نفر با کروناویروس در کالیفرنیا هفته قبل از اولین گزارش, آمریکا مرگ از COVID-19.

شهرستان سانتا کلارا مقامات روز سه شنبه گفت: مردم در خانه درگذشت Feb. 6 و فوریه. 17. قبل از این که ایالات متحده برای اولین بار مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده بود در فوریه. 29 در کرکلند بشویید.

مقامات در سانتا کلارا گفت: آنها دریافت تایید شنبه که بافت نمونه فرستاده شده به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آزمایش مثبت برای ویروس

"امروز به پزشکی قانونی-پزشکی قانونی تایید دریافت از CDC که نمونه بافت از هر دو مورد مثبت برای SARS-CoV-2 [ویروس است که باعث COVID-19]" این شهرستان سانتا کلارا پزشکی قانونی-پزشکی قانونی در بیانیه ای گفت.

اعلام این خبر پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom وعده داده شده "شیرجه عمیق" به روز رسانی جمعه از دولت توانایی تست برای coronavirus و برای پیگیری و منزوی کردن افرادی که در آن یکی از شش شاخص او می گوید که کلید به بلند کردن یک "stay-at-home" منظور آن است که کاهش پیدا کرده است و گسترش این بیماری در حالی که مجبور میلیون ها نفر از مردم به فایل برای مزایای بیکاری.

"این خواهد شد به سوالات آشکار و نمایش داده شد که همه از ما می پرسید: کی ؟ ... هنگامی که شما ببینید یک کمی از انتشار در شیر به طوری که ما می توانید اجازه دهید کمی از این فشار" Newsom روز سه شنبه گفت, اذیت کردن آنچه که او گفت می خواهد برای اولین بار به طور منظم به روز رسانی هفتگی در دولت پیشرفت نسبت به بازگشایی.

Newsom گفت: دولت در حال آزمایش است و به طور متوسط 14,500 مردم هر روز از فقط از 2000 تست در هر روز در آغاز ماه آوریل است. هنوز در حالت نزدیک به 40 میلیون نفر که به اندازه کافی برای مقامات بهداشت عمومی برای اطمینان می دانم که رسیدن به این ویروس بسیار مسری است که هنوز هم باعث شیوع بیماری در سراسر کشور در خانه های پرستاری و پناهگاه بی خانمان.

Newsom گفت که او می خواهد دولت برای آزمون حداقل 25000 نفر در هر روز تا پایان ماه آوریل است.

بیش از آخر هفته به کالیفرنیا وزارت بهداشت صادر شده جدید تست راهنمایی که برای اولین بار توصیه می کند تست برای افراد در معرض خطر تنظیمات حتی اگر آنها علائم. جدید مشاوره است که در بیمارستان زندان و پناهگاه بی خانمان — سه مکان که در آن فاصله فیزیکی دشوار است.

سازمان دیده بان | مارس 16: Coronavirus موارد در کالیفرنیا اما هیچ 'افزایش' yet:

مقامات در کالیفرنیا بر این باورند که COVID-19 منحنی مسطح است در دولت خود و آنها اعتباری اوایل فیزیکی, فاصله, اقدامات, اما شهردار لس آنجلس نیز گفتن ساکنان انتظار کنسرت ها و رویدادهای به روز نگه دارید برای برخی از زمان برای دفع یک "موج دوم" از ویروس. 2:07

کالیفرنیا بیش از 35,600 تایید coronavirus موارد و 1300 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از هفت روز پایان دوره در یکشنبه شب تعداد مرگ و میر در کالیفرنیا تقریبا دو برابر شده و تعداد موارد جدید افزایش نزدیک به 50 درصد دولت دادهها نشان داد.

شده اند وجود دارد بیش از 45 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

کالیفرنیا شده است تحت اجباری ایالتی اقامت در خانه سفارش برای بیش از یک ماه است. هفته گذشته Newsom گفت که او نمی خواهد در نظر شل شدن که سفارش تا بستری شدن در بیمارستان به خصوص کسانی که در بخش های مراقبت ويژه پهن کردن و شروع به کاهش حداقل دو هفته. سه شنبه Newsom اعلام کرد مراقبت های ویژه بستری شدن در بیمارستان رز 3.8 درصد است.

شاخص های دیگر Newsom گفت: او نظارت عبارتند از اینکه آیا دولت کافی دنده محافظ برای مراقبت های بهداشتی کارگران بهتر است برای درمان این بیماری و گسترش تست.

برخی از کسب و کار خارش به راه اندازی مجدد

برخی از دولت های محلی در حال حاضر در حال شل شدن اقامت خود را در خانه ، مقامات در شهرستان ریورساید شرق لس آنجلس را مجاز دولتی و خصوصی دوره های گلف به بازگشایی در حالی که محدود کردن بازی برای بچه نیاز به فاصله فیزیکی و پوشش صورت و ممنوعیت ویلچرهای تجمعات و ناهار خوری در clubhouses.

در ون بارن گلف مرکز در کنار رودخانه سرپرست فرشته Zabala گفت: کسب و کار ثابت بود که نه سوراخ البته بازگشایی شد شنبه.

"بسیاری از مردم خوشحال هستند" Zabala گفت. "مردم باید بیان کمک تا آنجا که ما در نهایت باز است."

Newsom گفت دولت او تماس گرفتن از دولت های محلی در سراسر کشور با سوال در مورد چگونه آنها ممکن است به تدریج شل اقامت خود را در خانه ،

"همه در یک جدول زمانی مختلف. به طوری که چالش" Newsom گفت.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom حرکات در طول یک کنفرانس خبری در آوریل 14 در رانچو کوردووا ، کالیفرنیا هر دو کشور پرجمعیت ترین ایالت و بزرگترین آن در شرایط اقتصادی است و آمار به عنوان سخت coronavirus به عنوان دیگر ایالات متحده است. (غنی Pedroncelli/آسوشیتد پرس)

Newsom اخبار کنفرانس برنامه ریزی شده برای از ظهر چهارشنبه خواهد بود به تماشای از نزدیک با گروه های کسب و کار هستند که تقاضاهای مصرانه برای بازگشایی, به طوری که آنها می توانید شروع به پرداخت کارگران خود را دوباره.

"ما فقط امیدواریم که [روز شنبه] ما ممکن است شنیدن برخی از مراحل اضافی از فرماندار که کسب و کارهای کوچک قادر خواهد بود را به سمت باز کردن درهای خود را و تبدیل چراغ خود را در" گفت: جان Kabateck دولت, مدیر فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

رستوران شدند و برخی از اولین کسب و کار دستور داد به دلیل شیوع ویروس و آنها را دچار برخی از سنگین ترین زیان کار است.

یک بررسی از رستوران اپراتورها انجام شده توسط انجمن ملی رستوران در بر داشت بیش از یک میلیون کارگر یا شغل خود را از دست شده است و یا furloughed از مارس — حداقل 70 درصد از تمام کارکنان رستوران که مشغول به کار بودند در ماه فوریه است.

اما مانند بسیاری از صنایع رستوران اپراتورها در حال پاره بین تمایل به بازگشت به کار و عدم تمایل به عجله بیش از حد به زودی و خطر تنظیم کردن یکی دیگر از شیوع مرگبار این بیماری گفت: نقطه Condie مدیر عامل شرکت کالیفرنیا انجمن رستوران.

"ما امیدواریم که ما این حق اولین بار."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب