18 ماه پس از ناپدید شدن, نروژی چند میلیونر دستگیر همسر اتهام قتل

(کپنهاگ, دانمارک) — یکی از نروژ ثروتمندترین مردان بازداشت شده بود روز سه شنبه در ارتباط با همسر خود را تا سال 2018 ناپدید شدن و به اتهام قتل برگزار شد و یا همدستی برای قتل در یک مورد که پلیس قبلا تصور می شد یک آدم ربایی است.

تام هاگن و رسانه ها-خجالتی املاک و مستغلات سرمایه گذار و صاحب یک شرکت برق دستگیر شد در راه خود را به کار رئیس پلیس محقق تامی Broeske گفت.

پلیس اولین گزارش داد که آنه-الیزابت Falkevik هاگن 69 بود ربوده شد. پلیس گفته شده بود از ناپدید شدن او در اکتبر. 31, 2018, اما نمی علنا صحبت در مورد آن تا زمانی که ژان. 9, 2019 پس از آن صدها نفر از راهنمایی ریخت.

“در این مورد مشخص به وضوح برنامه ریزی فریب” Broeske گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه در اسلو. “به عنوان دیگر فرضیه را تضعیف شده است سوء ظن در برابر تام هاگن باید به تدریج تقویت شده است.”

دادستان Aase Kjustad Eriksson گفت: مقامات را به دنبال یکشنبه به هاگن برگزار شد برای چهار هفته در بازداشت پیش از محاکمه و بازداشت های بیشتر امکان پذیر شد. پلیس کاهش یافته است به شرح انگیزه با توجه به در حال انجام تحقیقات است.

Falkevik هاگن که ازدواج کرده بود هاگن در سن 19 ناپدید شد از زن و شوهر در Loerenskog شرق اسلو, مقامات گفت.

باج برای آزادی او خواستار شد, به گفته پلیس در ماه ژانویه 2019 است اما به مقدار. نروژی روزنامه VG گفت: آن را برای 9 میلیون یورو پرداخت می شود در یک cryptocurrency محبوب در میان مجرمان سایبر.

پلیس در نهایت منتشر شد امنیت ویدئوها از مردان راه رفتن به عقب و جلو در خارج هاگن محل کار. افسران پلیس و سگ نیز دیده می شود تمیز کاری در این زمینه در اطراف زن و شوهر را از خانه و غواصان رفت و به نزدیکی یک برکه به عنوان پلیس منجر زیادی تحقیق و بررسی در خانه و خارج از کشور.

در ژوئن 2019 پلیس خود را تغییر اصلی فرضیه به دلیل عدم وجود هر گونه نشانه ای که گم شده بود هنوز زنده و یا هر گونه تماس های اخیر با اتهام آدم ربایان. آنها بر این باورند Falkevik هاگن که هرگز یافت شده است کشته شده اند و گفت که آنها “نمی تواند رد یک صحنه آدم ربایی به پنهان کردن آن.”

تام هاگن دوم-قدیمی ترین در کشاورزی خانواده 12 کودکان زده و آن را غنی در املاک و مستغلات کسب و کار او آغاز شده و در سال 1978. ثروت خود را تخمین زده می شود ارزش نزدیک به 1.7 میلیارد کرون ($161 میلیون).

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>