تلفات اقتصادی از COVID-19 coronavirus همه گیر شدید است و در حال رشد است و “هیچ کس می خواهد به بازگشایی امریکا بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: “البته “مسئولانه است.” ایالات متحده در “بالای تپه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنجشنبه در کاخ سفید جلسه. “امیدوارم ما در حال رفتن به باز کردن — شما می توانید آن تماس بگیرید افتتاح — بسیار بسیار بسیار بسیار به زودی امیدوارم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع نمی تواند راه اندازی مجدد اقتصاد پس از او آن را تعطیل کند — اکثر کشورهای صادر اقامت در خانه دستور به توقف گسترش بیماری و فقط متحده می تواند آنها را بلند. رئيس جمهور به بخش خصوصی “به دنبال یک استراتژی برای از سرگیری فعالیت های کسب و کار توسط مه 1” واشنگتن پست گزارش و “در تماس تلفنی با خارج از مشاوران تهمت است حتی شناور در تلاش برای بازگشایی این کشور تا قبل از پایان این ماه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران محافظه کارانه تر به درجات مختلف وال استریت ژورنال ، وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC شنبه او فکر می کند اقتصاد آمریکا ممکن است آماده برای بازگشایی تا پایان مارس, در حالی که رئیس فدرال جروم پاول گفت: “اکثر مردم انتظار” کارکنان قادر به با خیال راحت بازگشت به کار “پس از سه ماهه دوم است که البته در تاریخ 30 ژوئن به پایان می رسد.” Dr. Anthony Fauci گفت: CBS اخبار او می تواند مجامع عمومی از سرگیری این تابستان “اگر ما در انجام کارهایی که ما باید انجام دهید برای جلوگیری از تجدید حیات” از coronavirus.

“کارشناسان بهداشت می گویند که پایان دادن به تعطیلی زودتر از موعد فاجعه بار خواهد بود” این پست گزارش ایجاد سنبله در عفونت و وادار کردن دیگری خاموش “از آنجا که آمریکا رهبران نشده اند ساخته شده است تا از ظرفیت جایگزین برای اقامت در خانه سفارشات — مانند توده تست در مقیاس بزرگ تماس ردیابی و هدف قرار قرنطينه.” پنس روز پنجشنبه گفت ایالات متحده آزمایش دو میلیون نفر و یا کمتر از 1 درصد از جمعیت ایالات متحده و تهمت رد این ایده است که توده تست لازم است به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

اوایل باز است “aspirational هدف” بهداشت ، لیندزی گراهام (R-S. C.) یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفت: پست. “آن را به یک علم مبتنی بر ارزیابی و من نمی بینم توده بازگشایی اقتصاد در هر زمان به زودی.” پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im