15 زخمی در تیراندازی در شیکاگو سمت جنوب

پانزده نفر مجروح شدند در ارتباط با تیراندازی اواخر روز سه شنبه در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه در شیکاگو جنو

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

پانزده نفر مجروح شدند در ارتباط با تیراندازی اواخر روز سه شنبه در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه در شیکاگو جنوب طرف مقامات پلیس گفت:.

معاون اول Supt. Eric Carter گفت: عزاداران شد در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه زمانی که آنها از کار اخراج شدند پس از عبور SUV. کارتر گفت: چند هدف تیراندازی آتش بازگشت. SUV بعد سقوط کرد و سرنشینان فرار کرد و در جهات مختلف. کارتر گفت: همه این قربانیان بودند بزرگسالان است.

یک فرد علاقه بود که مورد سوال سه شنبه شب اما هیچ دستگیری تا به حال ساخته شده است گفت: یک سخنگوی پلیس هکتور الفرو. محققان مشخص نیست که چگونه بسیاری از افراد درگیر در تیراندازی اما چند مظنون شدند که به دنبال.

زخمی شدند Chicago Fire Department به نزدیکی بیمارستان در بیماری جدی گفت: سخنگوی لری لانگفورد.

قربانیان شامل 10 زنان بین سنین 21 و 65 از جمله یک زن که به ضرب گلوله کشته شد در قفسه سینه. پلیس می گوید یک مرد نیز دچار زخم گلوله در قفسه سینه و بازو و ساعد و دو نفر دیگر از مردان سالخورده 32 و 22 بودند به ضرب گلوله در دست است.

تیراندازی اتفاق افتاده در نزدیکی محل تشییع جنازه برای یک مرد بود که به ضرب گلوله در هفته گذشته در انگلوود محله است.

Arnita Geder و کنت هیوز گفت: آنها شنیده ام صدای شلیک گلوله در حالی که در خانه خود را, تماشای تلویزیون, و اضافه کرد که آنها در خارج برای پیدا کردن اجساد که به ضرب گلوله کشته شدند و "تخمگذار در همه جا."

"ما فکر کردیم که این یک جنگ در اینجا" Geder گفت: Chicago Sun-Times. "این مسخره همه این تیراندازی که در اینجا آن را واقعا متوقف شود."

ده ها تن از پوسته پوسته یافت

کارتر گفت: حداقل 60 پوسته پوسته پیدا شد در صحنه تیراندازی. آن را بلافاصله شناخته شده اگر کسی دیگر از شرکت کنندگان در مراسم تشییع جنازه قربانیان و یا اگر کسی در SUV زخمی شد. فرد در بازداشت بود uninjured به گفته مقامات.

یک تیم ماشین اختصاص داده بود برای نظارت بر مراسم تشییع جنازه به عنوان یک اقدام احتیاطی به دلیل تعداد قابل ملاحظه ای از عزاداران حضور کارتر گفت که او غافل از هر هشدار از فعالان جامعه که مشکل در تشییع جنازه قریب الوقوع بود.

"منطقه فرمانده در زمان هر احتیاط است که او می تواند" کارتر گفت.

پانزده نفر زخمی شدند در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه در شهر گرشام محله است. (تایلر LaRiviere/شیکاگو سان تایمز/آسوشیتد پرس)

شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: شنبه شب در یک سری از توییتر نوشته است که "بیش از حد بسیاری از مردم" با حضور در مجالس ترحیم و اقدام به شروع روند درمان پس از دیگری "بی معنی فاجعه است." او گفت: مردم با اطلاعات باید صحبت می کنند حتی اگر به صورت ناشناس.

"هنگامی که یک فرد میدارد تفنگ ما رنج می برند به عنوان یک شهر است. این نمی شود که ما که هستیم. بیش از حد بسیاری از اسلحه ها در خیابان های ما و در دست مردم است که باید هرگز در اختیار آنها" Lightfoot ادامه داد. "این افراد پاسخگو خواهد بود."

تیراندازی می آید به عنوان وزارت امنیت داخلی ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای استقرار ده ها تن از ماموران فدرال به شیکاگو برای مقابله با یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز در این شهر است.

پس از تهدید به شکایت اگر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل بدون اجازه Lightfoot گفت: این شهرستان مشغول به کار بود با ماموران فدرال به مبارزه با جرم و جنایت.

Lightfoot شده است شک و تردید از ماموران فدرال در حال ارسال به شیکاگو با مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل اختلاف در پرتلند سنگ., که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال فرستاده ماموران پس از هفته ها تظاهرات وجود دارد بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی که به دنبال کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

Lightfoot گفت که او انتظار دارد شیکاگو دریافت منابع است که وصل به موجود سازمان های فدرال که در حال حاضر کار در این شهرستان از جمله FBI آژانس مبارزه با مواد مخدر و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

اورگان فرماندار و پورتلند شهردار ابراز خشم با حضور ماموران فدرال گفت که این شهر تظاهرات آغاز شده بود به سهولت فقط به عنوان ماموران فدرال شروع به اقدام.

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای قاب تظاهرات از جمله در کشور شهرهای بزرگ به عنوان یک شکست "لیبرال دموکرات" که اجرای آنها ستایش ماموران اقدامات و گفت که او به دنبال عوامل ارسال به شهرهای دیگر.

وی با اشاره به افزایش خشونت مسلحانه در شیکاگو, ملت, سومین شهر, که در آن بیش از 63 نفر به ضرب گلوله کشته شدند, 12 ضرب, بیش از آخر هفته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب