140,000 سوری آواره در گذشته 3 روز به علت فقر و توهین آمیز

بیش از 140,000 سوریه آواره شده اند در سه روز گذشته به تنهایی با خشونت در این کشور غرب آوردن مجموع کسانی که بی خانمان در یک دولت سوریه حمله علیه گذشته مخالفت دژ به بیش از 800.000 سازمان ملل متحد روز پنجشنبه گفت.

سازمان ملل متحد گفت: حداقل 60 درصد از بیش از 800,000 آواره پس Dec. 1 کودکان هستند. بحران انسانی در حال حاضر به سر می برند مخالفان-برگزار محاصره است مرکب انجماد آب و هوا و کمبود منابع.

دولت توهین آمیز با حمایت روسیه شدت یافته و گسترش یافته شامل جنوبی و شرقی استان ادلب و همچنین جنوب و غرب حلب منطقه خانه به حدود چهار میلیون نفر است. بیشتر در حال حاضر آواره شده از دیگر نقاط سوریه به دلیل درگیری های جاری.

وضعیت انسانی برای مردم در شمال غربی سوریه “در بحرانی ترین نقاط” سازمان ملل متحد گفت: به عنوان مقیاس گسترده از انسان جابه جایی بیش از یک دوره کوتاه از زمان افزایش یافته است و نیاز نمایی.

دیوید سوانسون سازمان ملل متحد منطقه ای سخنگوی بحران در سوریه گفت: بیشتر منابع از جمله بودجه بلافاصله مورد نیاز برای نجات جان انسان ها و کاهش درد و رنج. او پیش بینی 800,000 رقم افزایش در روزهای آینده به دولت توهین آمیز همچنان ادامه دارد.

“این سطح از جابه جایی آمده نمی تواند در یک زمان بدتر به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در حال فشرده به طور فزاینده ای کوچکتر منطقه از زمین را با کمی بیشتر از لباس های خود را پشت او گفت:” توصیف مردم در حال فرار در نیمه های شب برای جلوگیری از تشخیص را در درجه حرارت زیر صفر است.

بیش از 140,000 نفر آواره شده اند در سه روز گذشته به تنهایی. (آسوشیتد پرس)

“بحران عمیق تر شدن لحظه به لحظه, اما جامعه بین المللی باقی می ماند بی تفاوت” سوانسون گفت.

نیروهای دولتی با پشتیبانی باید با تمرکز حملات خود را در مناطق در امتداد یک بزرگراه استراتژیک است که اجرا می شود از طریق مخالفت خاک و اتصال جنوب کشور به شمال. این بزرگراه M5 در حال حاضر امن سوریه شده بود از کنترل دولت از سال 2012 و دسترسی به آن را بخشی از یک شرکت شکست خورده 2018 توافق آتش بس. خواستار آتش بس شکست خورده اند برای جلوگیری از خشونت است.

روز پنج شنبه نیروهای پلیس همچنان به پیشرفت از طریق حلب خود را امن نگه دارید در بزرگراه. بسیاری از روستاها و شهرها که نشستن در کنار بزرگراه ها در حال حاضر خالی در حالی که صدها هزار نفر در حال فشردن به جابجایی اردوگاه باز زمینه و چادر به حرکت به دور از خط مقدم.

سازمان ملل متحد گفت: 550,000 از آوارگان در حال زندگی در ایران در شهرها و روستاها در حال حاضر بسته بندی شده با آوارگان. یکی دیگر از 250,000 باید نقل مکان به شمال حلب در مناطق اداره ترکیه و متفقین سوریه شدند.

سوریه در حال راه انداختن یک حمله در آخرین دژ شورشی. (آسوشیتد پرس)

ترکیه حمایت از آتش بس و یک حامی از مخالفان ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای خود را به منطقه به غرفه پیشرفت جرقه نادر مستقیم درگیری با نیروهای سوری.

جنگ سوریه در حال حاضر در نهمین سال کشیده بازیکنان بین المللی از جمله آمریکا و روسیه و ترکیه است. روسیه حمایت کرده است دولت سوریه در حالی که نیروهای ایالات متحده به رهبری یک ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش.

همچنین در روز پنج شنبه ارتش آمریکا اذعان کرد نیروهای خود را اخراج و کشته شدن یک روحانی مبارز در زمانی که دولت و حامیان حمله آمریکا به عربستان در شمال شرقی سوریه یک روز پیش از آن.

برخورد یکشنبه نادر بود رویارویی مستقیم بین سوریه طرفدار دولت و نیروهای آمریکایی مستقر در به طور فزاینده ای شلوغ زمین و در نزدیکی مرز با عراق و ترکیه است.

یک کاروان از ایالات متحده وسایل نقلیه زره پوش سوار به یک دولت-منطقه کنترل شده و مورد حمله قرار گرفت توسط نرم افزار-حامیان دولت از جمله مردان مسلح که از کار اخراج سربازان و حلیم آنها را با سنگ و کوکتل مولوتف.

سرهنگ Myles Caggins سخنگوی عربستان گفت: این فرد کشته شد یک مبارز. او گفت که سربازان ایالات متحده آمده بود زیر آتش و پاسخ در دفاع از خود. دولت سوریه رسانه های نگهداری این فرد کشته شد و یک غیر نظامی.

ایالات متحده در حفظ صدها نفر از نیروهای نظامی در این منطقه است. در هفته های اخیر و پس از ترکیه با حمله به روستاها و شهرها در امتداد مرزهای آن منطقه شده است swarming با دولت سوریه و نیروهای ترکیه. آنها در حال مستقر در بخش حفظ صلح بلکه در آخرین یدک کش بر کنترل ارضی در سوریه جنگ است.

Caggins گفت: گشت برنامه ریزی شده بود و این مسیر از طریق یک طرفدار دولت در منطقه است. کاروان ایالات متحده وسایل نقلیه زره پوش به تصویب رسید از طریق یک نظامی ارتش سوریه را به پاسگاه اما دولت و ارتش نیز حضور داشتند.

سازمان ملل متحد می گوید: 550,000 از آوارگان در حال زندگی در ایران در شهرها و روستاها در حال حاضر بسته بندی شده با آوارگان. (آسوشیتد پرس)

ایالات متحده در حفظ خطوط ارتباطی با روسیه در دمشق را متحد برای جلوگیری از چنین درگیری.

ویدئوها نشان داد حامیان دولت از حمله به وسایل نقلیه و شلیک سلاح های کوچک در کاروان بود که پرواز پرچم ایالات متحده است. برخی از ساکنان حلیم کاروان با سنگ در حالی که دیگری ریخته یک سطل پر از خاک در پشت یک وسیله نقلیه.

سربازان ایالات متحده دیده می شد ایستاده در وسط غوغا تلاش برای متفرق کردن جمعیت. یکی آمریکا در خودرو گیر کرده بود در خاک ظاهرا داشتن نوسان به یک خندق در حالی که دیگری تا به حال پنچر.

“با وجود نیروهای ایالات متحده’ تکرار د-تشدید تلاش های نیروهای شبه نظامی محلی اعضای حمله نیروهای ایالات متحده با اسلحه کوچک و سلاح از چندین شلیک مواضع” Caggins گفت. “ائتلاف نیروهای همیشه حق دفاع از خود و اخراج در مسلح متجاوزان قتل یک نر بالغ مبارز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>