14-ساله اعتراف گناه نیست در نیویورک دانشجو تسا رشته' مرگ

نیویورک — دو 14 سال پسران التماس کرد گناه نیست شنبه به قتل به مرگ یک بارنارد دانشجو بود که به ضرب چاقو در یک

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

نیویورک — دو 14 سال پسران التماس کرد گناه نیست شنبه به قتل به مرگ یک بارنارد دانشجو بود که به ضرب چاقو در یک سرقت در یک پارک.

دادستان منهتن گفت که Rashaun ویور چاقو 18-year-old تسا رشته در طول Dec. 11 سرقت و Luchiano لوئیس مانع از فرار او به عنوان نامیده می شود برای کمک به.

یک دختر 13 ساله نیز متهم شده است اما نام او منتشر نشده به دلیل او این است که سعی کردم به عنوان یک نوجوان. آسوشیتد پرس شناسایی 14 ساله به دلیل جدی بودن جرم و چون آنها را متهم به عنوان بزرگسالان است.

یک وکیل برای لوئیس گفت که او تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه. تلفن پیام باقی مانده بود با یک وکیل برای ویور.

ویور دستگیر شد Feb. 14 و لوئیس بازداشت شده بود روز شنبه پس از دو ماه بررسی به سلاح سرد در Morningside پارک در نزدیکی بارنارد دانشگاه در منهتن بالا.

"در حالی که یک جنایتکار روند هرگز به طور کامل التیام غیر قابل تصور درد رنج می برد توسط تسا رشته' خانواده و دوستان این کیفرخواست یک گام مهم رو به جلو در مسیر عدالت" دادستان منطقه سایرس ونس جونیور گفت. "ما متعهد به برگزاری این جوان مردم پاسخگو باشند و به همان اندازه متعهد به روند شفاف است که پادمان حقوق خود است. این است که چگونه ما را در رسیدن به عدالت واقعی برای تسا و عزیزان خود را."

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: "کارآگاهان محققان و دادستان به عنوان به خوبی به عنوان یک هیئت منصفه عالی کار کرده و عمدا به اطمینان حاصل شود که شواهد انباشته پشتیبانی از اتهامات عنوان شده که در حال حاضر کسانی که به اتهام قتل تسا رشته به حساب برگزار خواهد شد. هیچ چیز نمی تواند او را به عقب. که این فاجعه همه ما باید با زندگی است."

رشته های که در یک گروه راک و آرزو به مطالعه روزنامه نگاری شد و با چاقو به او به عنوان راه می رفت از طریق پارک در اوایل شب. او مبهوت تا پرواز از پله ها به سطح خیابان و فرو ریخت. او در یک بیمارستان مرده.

دادستان ها می گویند رشته مبارزه در برابر مهاجمان و DNA از ناخن همسان ویور DNA. آنها می گویند ویور شنیده شد در یک ضبط صوتی توصیف ضربه رشته با چاقو.

ویور نیز به اتهام سرقت از فرد دیگری در پارک.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب