13 از مورد از بهترین فیلم های الهام بخش و انگیزشی از برندها

در این مقاله ما 13 بهترین ویدیوهای انگیزشی الهام بخش و انگیزنده ساخته شده توسط مارک ها را جمع آوری کرده ایم -

توسط PATRIS-FUN در 13 دی 1399

در این مقاله ما 13 بهترین ویدیوهای انگیزشی الهام بخش و انگیزنده ساخته شده توسط مارک ها را جمع آوری کرده ایم - نشان می دهد که محتوای ویدیویی عالی چقدر قدرتمند و هیجان انگیز است!


"فقط این کار را بکن" عبارتی مترادف با انگیزه است و با این وجود زندگی را به عنوان شعاری برای یک برند لباس ورزشی آغاز کرد.


کمپین اصلی 1988 ، فروش نایک را طی 10 سال آینده 1000٪ افزایش داد. از آن زمان ، محبوبیت ویدئو انگیزشی افزایش یافته است. و نه تنها با مارک های لباس ورزشی ، بلکه به طور کلی مارک ها.


فیلم انگیزشی و الهام بخش موفقیت آمیز هستند زیرا باعث می شوند مردم احساس خاصی داشته باشند. و احساسات تقریباً همیشه الهام عمل است. آنها می توانند بینندگان را ترغیب کنند تا از هدفی حمایت کنند ، محصولی بخرند و حتی تصورات خود را تغییر دهند.


علاوه بر این ، این نوع ویدئو انگیزشی باعث صحبت مردم می شود. این امر آنها را به ابزاری قدرتمند برای دهان به دهان و تشنج برند تبدیل می کند. به فکر تهیه فیلم خود هستید؟ برای اطلاعات بیشتر و مثالهای ویدیویی ، به صفحه ویدیوی متحرک ما مراجعه کنید. به صفحه فیلم های متحرک ما مراجعه کنید


ویدئو انگیزشی دیزنی


دیزنی یک مارک تجاری است که توسط کودکان در سراسر جهان مورد ستایش قرار می گیرد و این دهه ها است. اما در گذشته ، این شرکت به دلیل پیام هایی که فیلم هایشان برای مخاطبان زن جوان خود ارسال می کند ، با انتقاداتی روبرو شده است. مطالعه ای که توسط دانشگاه بریگام یانگ انجام شد نشان داد که "فرهنگ شاهزاده خانم های دیزنی" باعث افزایش کلیشه ها در دختران جوان می شود.


با این حال ، در سال های اخیر ، کلیپ انگیزشی تغییر جهت شاهزاده خانم های قهرمانانه و مستقل دیزنی صورت گرفته است. موج جدید شاهزاده خانم ها - از جمله تیانا ، مریدا و موآنا - رویاهای بزرگی دارند که حول یک "شوالیه در زره درخشان" نمی چرخند.


ما را به این ویدیو انگیزشی فوق العاده و الهام بخش دیزنی بیاورید. کمپین رویای بزرگ ، پرنسس یک ابتکار یک ساله بود که 21 مرکز توجه از 13 کشور را به کانون توجهات کشاند تا داستان خود را به اشتراک بگذارند. این تبلیغ اولیه مبارزات انتخاباتی بیش از 5 میلیون بار مشاهده شده است و هشتگ #dreambigprincess فقط در اینستاگرام 160،000 بار استفاده شده است.


برش های بی دردسر بین کارتون هایی که همه ما به خوبی می شناسیم و دختران واقعی که در ورزش ها و فعالیت هایی که دوست دارند موفق می شوند ، همراه با متن کاملاً ساخته شده ، یک ویدیو بسیار انگیزنده ایجاد می کنند.


قهرمان Unsung (بیمه عمر تایلند)


کلیپ انگیزشی موفقیت بیمه عمر اغلب قلب را به سمت خود می کشند ، اما به ندرت این کار را به گونه ای انجام می دهند که بینندگان را نسبت به دنیا احساس انگیزه ، الهام و خوشحالی کند. ویدئو تاثیرگذار /p>

قهرمان گمنام بیمه زندگی تایلندی داستان یک "پسر خوب" معمولی را روایت می کند که روز خود را راه می رود و به مردم کمک می کند. به نظر نمی رسد که او از این کار چیزی بدست آورد. اما پس از آن ، در صحنه ای اشک آور که شامل دختری یک بار کثیف و بی خانمان می شود که از رفتن به مدرسه لباس پوشیده و هیجان زده شده است ، می بینیم که او "آنچه را که پول نمی تواند بخرد" بدست می آورد - زندگی غنی شده با کمک دیگران.


این ویدئوی خیره کننده که بعضی جاها بیشتر شبیه یک فیلم کوتاه است ، در هفته اول با 6 میلیون بازدید در یوتیوب و 800000 اشتراک در فیس بوک ویروسی شد. امروزه بیش از 50 میلیون بازدید در YouTube دارد.


پسری که پرواز را یاد گرفت (Gatorade)


هنگامی که داستان زندگی یک شخصیت عمومی قابل شناسایی را با انیمیشن رنگی جفت می کنید ، ویدئویی دریافت می کنید که به طور دقیق میلیون ها نفر - 15 میلیون لذت می برد.


این ویدئو انگیزشی موفقیت برای تبلیغات با مارک کمی بیشتر است (کمی بیش از 5 دقیقه) ، اما به اندازه کافی جذاب است تا بینندگان را علاقه مند کند. و Gatorade اصلاً به سختی نمایش داده می شود. در عوض ، تمرکز کاملا بر روی تاریخ است.


انیمیشن این داستان را به روشی بیان می کند که اکشن زنده هرگز نمی تواند - تمرکز ویژه بر روی دستانی است که از هیچ جا بیرون می آیند و وقتی او تحت فشار قرار می گیرد تا عملکرد خوب اوسین بولت را ببلعد. بهترین نکته در مورد پیام موجود در این ویدیو انگیزشی این است که می تواند انگیزه یا الهام بخشی برای هر کسی باشد که نگران چیزی است ، نه فقط یک مشکل ورزشی.


 


آخرین مطالب