109 خدمات ما اعضای زخمی شدند, در ایران و حمله موشکی

ما تا به حال عنوان اثر ایرانی در حمله هوایی آمریکا در عراق در یک آشکار تلاش برای خنثی کردن تنش است. با این حال پنتاگون در حال حاضر بستری 109 خدمات اعضا دچار آسیب های مغزی.

ما وزارت دفاع بستری شده در روز دوشنبه که 109 خدمات اعضا رنج می برد خفیف صدمات ناشی از ضربه مغزی در ایران حمله هوایی آمریکا در عراق در ماه ژانویه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در ابتدا رد وجود هر گونه تلفات در موشک های بالستیک حمله که در پاسخ به ما ترور انقلابی گارد ژنرال قاسم سلیمانی.

در این هفته پس از حمله واشنگتن اذعان کرد که برخی از نیروهای دچار صدمات ناشی از ضربه مغزی خفیف اما آخرین آمار و ارقام به طور قابل توجهی بالاتر از آنچه قبلا گزارش شده است.

پنتاگون گفت که 76 کسانی که عضو سرویس در حال حاضر بازگشت به وظیفه در حالی که بقیه هنوز هم تحت درمان است.

“تحقیقات ما بوده است در توسعه های مختلف پیشرفت به بهبود زندگی آن دسته از افرادی که متحمل صدمات مغزی,” سخنگوی مطبوعاتی پنتاگون الهام فرح در بیانیه ای گفت. “تلاش های ما باید آدرس کل تصویر قبل و بعد از هر انفجار و یا قرار گرفتن در معرض آسیب است. این عکس در زمان و اعداد می توانید تغییر دهید. ما همچنان به ارائه به روز رسانی به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است,” او گفت:.

جانبازان بهم تهمت پاسخ

مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه تطهیر از صدمات خود را به عنوان “بسیار جدی” باعث ملامت از ما جانبازان قرار گرفتند. “من شنیده ام که آنها تا به حال سردرد و یک زن و شوهر از چیزهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در 22 ژانویه. “من نمی آنها را در نظر بگیرید صدمات بسیار جدی نسبت به دیگر آسیب دیده اند.”

فرانک Luntz یک استراتژیست جمهوری خواه گفت: در توییتر: “ما نباید پنهان ما جانبازان صدمات فقط تظاهر به مانند ما شکست ناپذیر”.

از سربازان جنگ های خارجی سازمان نیز با صدور بیانیه ای در ماه گذشته را محکوم کرد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد صدمات. “TBI [مغزی]یک آسیب جدی و یکی که نمی توان به آرامی گرفته شده. TBI شناخته شده است به علت افسردگی و از دست دادن حافظه, شدید سردرد و سرگیجه و خستگی — همه صدمات است که با هر دو کوتاه مدت و دراز مدت اثر گفت:” گروه ملی فرمانده ویلیام “Doc” Schmitz.

“VFW انتظار عذرخواهی از رئیس جمهور به خدمات ما مردان و زنان برای خود غلط سخنان … رزمندگان ما نیاز به حمایت کامل تر از همیشه در این چالش محیط زیست,” او اضافه شده است.

lc/aw (یمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر