10,000 سوگواری قربانیان نژادپرستانه تیراندازی داد و بیداد, در, Hanau, Germany

معترضان در هاناو برگزار شد تا یک بنر گفت: “با هم در برابر ترور و ضد اسلامی نژادپرستی” در طول دموی جدید. در ماه مارس در پی یک حمله در شهر که دیدم نه نفر کشته شده است.

برخی از 10,000 تن از ساکنان شهر ” هاناو در روز یکشنبه به عنوان حمایت نه قربانیان یک حمله تروریستی.

عزاداران آمد با هم برای نشان دادن همبستگی خود را پس از یک مرد به ضرب گلوله افراد مرده در این شهر در روز چهارشنبه ظاهرا قبل از قتل مادر خود را و خود را.

43 ساله ضارب به نام توبیاس R. چپ درهم و برهم متون و فیلم که در آن او حمایت نژادپرستانه انداز به نام نسل کشی و ادعا شده اند تحت نظارت پس از تولد. مقامات آلمانی گفت که این حمله نشان داد نشانه هایی از یک “عمیقا نژادپرستانه ذهنیت است.”

هاناو شهردار نوئل Kaminsky گفت: محزون جمعیت گفت: “این روز و ساعت در حال سیاهترین و تاریکترین شهر ما دارای تجربه در طول زمان صلح.” اما او گفت: کسانی که می خواهند به تقسیم جامعه موفق نخواهد شد “از آنجا که ما بیشتر است و ما را در جلوگیری از آن است.”

سطح رو به رشد از جرم و جنایت نفرت

پنج تن از قربانیان گزارش شده بود و به شهروندان ترکیه و این کشور سفیر ایران در آلمان, علی کمال آیدین گفت که ترکیه مهاجران در آلمان رنج می برند و بیشتر از همیشه از جرایم ناشی از نفرت. او همچنین گفت در اعتراض گفتن کسانی که جمع شده بودند: “این نمی تواند و این نباید ادامه یابد.”

Deutschland Proteste nach Anschlag in Hanau (Reuters/R. Orlowski)

معترضان نگه دارید تا عکس از قربانیان در طول یک تظاهرات در برابر راست افراط گرایی و نژاد پرستی در هاناو

قتل بودند آلمان سوم مرگبار راست حمله در کمتر از یک سال. یورش اواخر چهارشنبه شب به دنبال اکتبر ضد یهودی در حمله به یک کنیسه در ال و در ماه ژوئن گذشته را قتل والتر Lübcke یک سیاستمدار محلی که حمایت آنگلا مرکل مهاجر سیاست در سال 2015.

ظهور AfD

حمله روز چهارشنبه در هاناو در حدود 15 مایل (25 کیلومتر) در شرق فرانکفورت به نظر می رسد به stymiedsupport برای راست جایگزین برای آلمان (AfD).

زیر تشکیل آن در سال 2013 AfD لذت بردم موفقیت سریع تبدیل شد و این کشور سومین حزب در سال 2017 فدرال انتخابات برنده 94 کرسی در مجلس و تبدیل شدن به اولین راست در پارلمان آلمان در دهه.

شده اند وجود دارد روزانه شمع vigils برای قربانیان پس از داد و بیداد و دیگر اعتراض علیه نژاد پرستی در شنبه درو حدود 3000 نفر به خیابان های هاناو. یک بنای یادبود برای قربانیان است که برنامه ریزی شده برای اواخر این هفته.

در ضمن همه بالا پرواز, آلمانی, مسابقات فوتبال این هفته شامل یک دقیقه سکوت برای قربانیان تیراندازی.

jsi/bk (AP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>