10 سال زنده می ماند 52 ساعت به دام افتاده در زیر آوار پس از Coronavirus قرنطینه هتل فرو می ریزد در چین

(پکن) — 10-ساله پسر بچه و مادر او شده اند نجات 52 ساعت پس از اینکه به دام افتاده در سقوط از یک ویروس قرنطینه سایت در جنوب شرقی چین که در آن 20 نفر کشته شده اند.

ویدئو منتشر شده توسط امدادگران نشان داد که کشیده از باقی مانده از هتل که سقوط در روز شنبه. زن و پسر بچه کشف شد در اواخر شب دوشنبه و آنها آزاد حدود نیمه شب پس از سه ساعت زحمت کش حفر.

این هتل در شهر گوانجو بوده قرنطینه سایت برای افراد در معرض جدید کروناویروس که برای بسیاری از افراد باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

شمار کشته شدگان در سقوط افزایش به 20 روز سه شنبه با 10 نفر از دست رفته است. در مجموع 71 نفر بوده است در داخل این هتل که آن را هم پاشیده در ثانیه.

ادامه مطلب: A Glossary of Terms برای کمک به شما را در درک آشکار Coronavirus بحران

ساختمان های غیر قانونی شده است بازسازی چندین بار رسمی شین هوا اخبار آژانس به نقل از یک مقام ارشد ناشناس گفت: سه شنبه. شانگ یونگ, معاون وزارت, مدیریت اضطراری به خبرنگاران گفت: جامع حادثه تحقیقات راه اندازی خواهد شد برای شناسایی علت سقوط و هر مقام مسئول در بر داشت برگزار خواهد شد به حساب.

ساخت و ساز ساختمان آغاز شد و در سال 2013 و آن را تبدیل به یک اکسپرس هتل در سال 2018 است. دو سوپر مارکت در طبقه اول بودند در حال بازسازی و ستون گزارش ناقص چند دقیقه قبل از سقوط ایسنا گفت: روز شنبه به نقل از یک مقام رسمی.

امدادگران صادر شده است دنده محافظ و ضد عفونی کننده برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ویروس.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و حدود 60000 تا کنون بهبود است.

اکثر قطعات از چین هستند quarantining مردم از مناطق در معرض خطر و یا حتی کسانی که سفر خارج از کشور و یا به سادگی در خارج از خانه خود را در مناطق زمینه را برای 14 روز.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>