10 کشته و 23 به دام افتاده در سقوط چین قرنطینه سایت

ده نفر کشته و 23 دام افتاده باقی می ماند پس از سقوط از یک هتل است که مورد استفاده قرار گرفت به قرنطینه افراد تحت نظر به coronavirus در چین شهر گوانجو, مقامات گفت.

بیش از 70 نفر در نظر گرفته شده که در ابتدا به دام افتاده در هفت طبقه ساختمان که سقوط شنبه شب.

به عنوان 16:00 پکن زمان در روز یکشنبه مقامات برگرفته 48 نفر از محل سقوط با 38 از آنها فرستاده شده به بیمارستان وزارت مدیریت اضطراری گفت.

تصاویر از سایت نشان داد نجات کارگران چادری در کلاه, عینک و ماسک صورت حمل مجروح مردم دور به انتظار کادر پزشکی در سفید لباس و ماسک های جراحی.

نجات بیش از 1000 نیروی مردم از جمله آتش نشانان و نیروهای پلیس و دیگر پاسخ گوی اضطراری وارد شده در سایت در شنبه شب, مقامات گفت: رسانه ها در کنفرانس های برگزار شده توسط Quanzhou دولت در روز یکشنبه.

از 71 نفر در داخل هتل در زمان سقوط 58 شده بود تحت قرنطینه آنها اضافه شده است.

به گزارش رسانه های دولتی خروجی انتخاب مالک از ساختمان یک مرد surnamed یانگ شده است احضار توسط پلیس.

نجات کارگران دیده می شود در سایت که در آن یک هتل استفاده می شود برای coronavirus قرنطینه سقوط در جنوب شرقی بندر چین شهر گوانجو در استان فوجیان. (چین سرویس خبری کرج)

ساختمان طبقه اول شده بود تحت نوسازی در زمان سقوط, اخبار آژانس گفت.

اخبار سقوط می آید به عنوان گسترش COVID-19 همچنان به سرعت در چین است.

با توجه به داده ها از چین ملی کمیسیون بهداشت (NHC) موارد کاهش یافت تقریبا یک نیم روز از روز قبل.

آژانس تایید 44 موارد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید به عنوان در پایان ماه مارس 7, کاهش از 99 روز قبل.

چینی شهرستانها به تدریج آرامش بخش قرنطینه اقدامات در جای خود قرار داده بیش از یک ماه پیش در حالی که مقامات نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در ویروس’ گسترش در خارج از کشور.

از 44 جدید مورد تأیید 41 کشف شد در ووهان منشاء این ویروس شیوع و آن سر چشمه.

سه باقی مانده بودند موارد وارد شده از خارج از سرزمین اصلی چین است.

این نشانه این دومین روز متوالی است که در آن همه از چین به تازگی تایید موارد خارج از شهر ووهان نشات گرفته از خارج از کشور. این سه مورد را در چین در مجموع وارداتی مورد تعداد 63.

با توجه به پکن شهرداری کمیسیون بهداشت دو مورد از موارد موجود در پکن سرچشمه در ایتالیا و اسپانیا.

به عنوان ویروس کاهش می یابد و گسترش آن در ووهان مقامات واکنش نشان داد و با بستن بيمارستان ساخته شده به طور خاص به خانه خود بیماران است.

پس از اولین جمله بسته شدن در هفته گذشته روز یکشنبه دوربین مدار بسته گزارش داد که عملیات در دوم بیمارستان معلق شده بود با 25 باقی مانده از بیماران در حال حاضر تخلیه شده و اعلام شده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>