10 کشته و 23 گم شده در چین فرو ریخت قرنطینه هتل

حداقل 10 نفر کشته در سقوط, چینی, هتل که استفاده می شود برای منزوی کردن افرادی که تا به حال وارد شده از سایر نقاط چین ضربه سخت شیوع کروناویروس, مقامات گفت.

این سقوط ناگهانی ساختمان در جنوب شرقی شهر گوانجو در شنبه شب به دام افتاده 71, مردم, چین, وزارت از مدیریت اضطراری گفت.

این وزارتخانه گفت که 38 نجات داده شده اند و 23 بودند هنوز هم گم شده است. بسیاری از نجات گرفته شد به بیمارستان برای درمان بعضی ها با آسیب های جدی

علت سقوط تحت بررسی بود و صاحب این ساختمان را تحت کنترل پلیس رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

دو خرده فضاهای طبقه اول در هفت طبقه بودند تحت بازسازی و ستون گزارش ناقص چند دقیقه قبل از سقوط, ایسنا گفت, به نقل از یک مسکن و توسعه رسمی.

58 مهمانان بودند تحت آزمایشات پزشکی

ساخته شده در سال 2013 این ساختمان بعدها تبدیل به 66-اتاق هتل که باز در ژوئن 2018 Quanzhou مقامات گفت. این شهر ساحلی است که در استان فوجیان در سراسر تنگه تایوان از جزیره تایوان است.

شهر گفت که 58 نفر از اپیدمی-آمار مناطق اقامت داشتند در Xinjia هتل پزشکی مشاهده است. همه آزمایش منفی برای ویروس. ترین شهرهای چین در حال جدا کردن مردم از آینده هوبئی استان که در آن بیماری است که گسترده ترین برای 14 روز.

هتل کارگران و کارکنان یک فروشگاه لوازم خودرو در این ساختمان نیز داخل در زمان سقوط.

بیش از 1000 آتش نشان و هفت نجات سگ اعزام شدند به سایت, با توجه به وزارت مدیریت اضطراری. عکس های خبری نشان داد نجات کارگران با چراغ آوردن مردم خون آلود از فروپاشی. آوار می شود بر روی ماشین در مقابل ساختمان.

چین که در آن ویروس جدید برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر تایید کرده است بیش از 80 ، 000 موارد حدود 75 درصد از بازار جهانی در کل. بیش از 3,100 اند: در چین است. در بسیاری از موارد شده اند در ووهان داخلی شهرستان در هوبئی استان حدود 670 کیلومتری شمال غربی Quanzhou.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>