1 دانشجو, مرده, چند, نفر دیگر مجروح پس از برخورد با یک کامیون خارج اوکلاهما دبیرستان

یک دانش آموز دبیرستانی است که مرده و حداقل 5 دانش آموز دیگر مجروح و پس از یک وسیله نقلیه آمار دانش آموزان روز دوشنبه در خارج از دبیرستانی در اوکلاهما در چه پلیس در حال تماس با یک “حادثه جدی است.”

Sgt. جرمی Lewis, سخنگوی مور اداره پلیس می گوید که شش نفر زده خارج مور دبیرستان در مور Okla., در حدود 4:30 بعد از ظهر سه نفر از دانش آموزان در وضعیت بحرانی است. یک دانش آموز تا به حال به پرواز از صحنه به بیمارستان به گفته پلیس.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه مقامات گفت که این دانش آموزان بودند صلیب کشور دونده خارج تمرین زمانی که حادثه اتفاق افتاده است. راننده در یک وانت قرمز.

“وجود دارد بسیاری از دانش آموزان وجود دارد هنگامی که ما وارد” گروهبان. لوئیس گفت: در کنفرانس مطبوعاتی. “بسیاری از دانش آموزان شاهد واقعی سقوط بودند و در صحنه زمانی که ما وارد شدند. برخی از کسانی که در واقع اشاره به این جهت که در آن وسیله نقلیه در ادامه.”

مظنون که یک مرد سفید در 50s گرفتار شد حدود چهار یا پنج بلوک به دور از صحنه لوئیس گفت. او افزود که مظنون دیگر آمار وسایل نقلیه قبل و بعد از او آمار دانش آموزان است.

مظنون است که در حال حاضر در بازداشت پلیس. افسران و کارآگاهان در حال حاضر در حال بررسی صحنه است.

لوئیس می گوید معلوم نیست اگر آن را یک عمل عمدی توسط مظنون است.

داستین Horstkoetter مدیر ایمنی و امنیت برای مور مدرسه عمومی منطقه گفت: برای دیدن بچه ها و مربیان کمک به زخمی دانش آموزان عهد به نوع جامعه در آنها زندگی می کنند.

“ما در حال رفتن به از طریق آن ما بدست طریق بسیاری در گذشته” Horstkoetter در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. “این جامعه قوی است و ما در حال انعطاف پذیر.”

نوشتن به Josiah بیتس در josiah.bates@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر