1 از این 7 زنان به احتمال زیاد خواهد شد جو بایدن همسر در حال اجرا

اگر شما مانند من هستید شما گاهی اوقات از خواب بیدار و به یاد داشته باشید برای شما ترسناک است که ما در واقع رفتن به انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. کنوانسیون ملی دموکرات ها در هر شکل آن است که در نهایت برگزار شد, هنوز ماه دور. اما دیر یا زود presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در حال رفتن به مجبور به اعلام همسر در حال اجرا. محرومیت فوق العاده ای در مورد چهره ما می توانیم فرض کنیم که بایدن در حال رفتن به را انتخاب کنید یک زن است. با توجه به نگرانی در مورد بایدن سن و سلامت, من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که او خواهد بود و کسی که کثرت دموکرات ها خواهد بود خوشحال به در بالای بلیط و همچنین.

در اینجا هفت داوطلبان که نام آنها در حال حاضر در حال بحث با درجات مختلفی از شدت.

7. استیسی آبرامز

تا آنجا که من می توانم بگویم که نام زن است که از دست فرماندار نژاد در گرجستان در سال 2018 در حال شناور بیشتر است چرا که او واقعا می خواهد این کار است. این است دلیل خوبی برای توجه به او یک نامزد جدی. هرگز به ذهن او عجیب و غریب به مدت طولانی خودداری اذعان کرد که او حریف سابق برایان کمپ در واقع گرجستان بموقع انتخاب فرماندار: او نسبتا نازک رزومه (او هرگز برگزار شد ملی یا ایالتی دفتر) باعث می شود آبرامز یک شوت در بهترین حالت. من نمی خواهد, اما, شود شگفت زده به او معرفی شده برای کابینه موقعیت در یک بایدن دولت.

6. سوزان رایس

بایدن انتخاب باراک اوباما سابق مشاور امنیت ملی به معنی (انگشتان من در حال تکان دادن با مواد افزودنی از شوق و شعف و ترس که من این نوع) ساخت بنغازی زنده موضوع دوباره. اگر این است که خود را به اندازه کافی از یک استدلال در برابر انتخاب او در نظر بگیرید این واقعیت است که برنج در غیر این صورت بهترین و شناخته شده برای دخالت در اوباما بد بخت مداخله در لیبی مسلما تقریبی علت از بدترین بحران پناهندگان در تاریخ مدرن است و عملا هیچ تجربه در حال اجرا برای دفتر. در عوض او به من اعتصاب به عنوان شخص دیگری به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک کابینه موقعیت شاید به عنوان وزیر امور خارجه, اگر بایدن برنده در ماه نوامبر.

5. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer

میشیگان فرماندار دموکرات تبدیل به یک رسانه عزیزم در وجود و یا شاید به دلیل منافع محدود در حل مشکلات او ، بهترین استدلال در حمایت از نامزدی او این است که آن می تواند کمک به نکته مقیاس در یک دولت دموکرات ها بسیار نیاز به پس گرفتن این سقوط. اما تدارکات (می گویند هیچ چیز از اپتیک) از حاکم در حالی که خدمت به عنوان نیمی از ریاست جمهوری بلیط در طول و پس از یک بیماری همه گیر بسیار لرزان. علاوه بر Whitmer سیاست های (از جمله بی معنی و به سرعت پس گرفت ممنوعیت فروش رنگ و کوتوله ی باغ) او را ساخته اند یک تفرقه رقم در میشیگان. پتانسیل برای پاداش با Whitmer بالا است اما تا خطرات هستند.

4. الیزابت وارن سناتور.

برای همه دشمنی وارن نشان داد نسبت به برنی ساندرز در طول مراحل اولیه کمپین دو هنوز ایدئولوژیک متحدان خود را که به مراتب بیشتر مشترک با یک دیگر از چه با بایدن و حزب میانه رو ایجاد. یک سناتور حمایت حزب خود را نامزد ریاست جمهوری یک چیز است. راه رفتن به عقب در کل پلت فرم از جمله بدون ابهام برای حمایت از تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی است که احتمالا یک پل خیلی دور است. انتخاب وارن به عنوان بایدن شماره دو خواهد نه جلب رضایت هاردکور, Sanders, حامیان اما آن را به مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای یادآوری جهان از وارن شرم آور تست DNA شکست مفتضحانه در زمانی که بسیاری از دموکرات ها می خواهم برای دیدن یک نژاد متعادل ریاست جمهوری بلیط. احتمالا تنها دلیل به نظر او این است که از آن آسان است به تصور او پاره معاون رئیس جمهور پنس یک جدید در یک بحث است.

3. سناتور. کاترین متن ترانه مست و کورتز

این ما به ارمغان می آورد به تاریخ سناتور نوادا است. در اینجا یک شانس برای معرفی یک زن از رنگ و برجسته دموکرات که شرکت در این سال ستیز مقدماتی. هنوز معلوم نیست اما آیا کورتز متن ترانه مست و در واقع علاقه مند به موقعیت. این نیز واضح نیست که این حزب خواهد بود مایل به خطر از دست دادن کورتز متن ترانه مست و سنای صندلی به یک جمهوریخواه در سال 2022. و نه آن را آسان به تصور کنید که متوسط DNC شخص مهم و برجسته می بیند او به عنوان کسی که قادر به پر کردن بایدن کفش اگر او مجبور شدند به کنار برای سلامتی یا دلایل دیگر.

2. سناتور. Ctq

Klobuchar است که تقریبا یک بازی کامل برای بایدن ایدئولوژیک. خود را به صحبت کردن نقاط در طول اولیه کمپین بودند تقریبا یکسان — در واقع Klobuchar بود به مراتب بیشتر فصیح مدافع بایدن مواضع از مردی که خودش را. او همچنین یک سناتور از میانه و یک فرد ایده آل به در (شاید در این سال کاملا استعاری) مبارزات انتخاباتی در ایالات ویسکانسین و میشیگان. این واقعیت است که خانه اش در ایالت شانس بهتر از بسیاری از همسایگان خود در این بیماری همه گیر در حالی که عملا هیچ ربطی به Klobuchar را عالی صحبت کردن نقطه است. تنها چیزی که من می توانید تصور کنید که در راه ایستاده در اینجا این است که یک تمایل به بایدن یک غیر سفید, همسر در حال اجرا.

1. Sen کامالا هریس

عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد کمتر از یک سال پس از خود را تلخ مبادلات در مورد بایدن گذشته مخالفت busing هریس است که به راحتی مورد علاقه خود را در حال اجرا همسر. بر خلاف وارن Harris, هیچ, واقعی درگیری ایدئولوژیک با نامزد او توازن بلیط نژاد علاوه بر انجام بایدن قول برای انتخاب یک زن; او را ترک سنا خواهد را به مخاطره می اندازد کنترل دموکراتیک صندلی خود را; او دوست خوبی توسط حزب تاسیس. همچنین او بحث شدید در عملکرد نشان می دهد که او را یک نامزد ایده آل برای مواجه خاموش در برابر پنس. یک دلیل وجود دارد وگاس حمایت او.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>