1 از 4 مینیاپولیس افسران متهم در جورج فلوید مرگ پست وثیقه

یکی از چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس که متهم شدند بیش از مرگ جورج فلوید, 46, یک مرد سیاه و سفید که مرگ در بازداشت تنظیم کردن تظاهرات پلیس اصلاحات و نژادی و عدالت بود و با قید وثیقه آزاد شد چهارشنبه.

تظاهرات هایش برای روز 17 اوایل روز پنجشنبه با جمعیت در پورتلند, اورگان, جاری شدن سیل در مرکز شهر خیابان ها و برخی از فعالان پرتاب بطری در پلیس.

این افسر سابق پلیس منتشر شد, توماس لین, 37, تا به حال برگزار شده است در $750,000 ما قرار وثیقه از زندان آزاد شد از زندان Hennepin شهرستان کلانتر دفتر سوابق نشان داد.

او یکی از سه افسر به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس در floyd’s مارس 25 مرگ است.

یک چهارم افسر درک چوین شد ضبط با فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن به او gasped: “من نمی توانم نفس بکشم” و نام مادرش قبل از او درگذشت. چوین شد به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

تمام چهار افسران اخراج شده از مینیاپولیس اداره پلیس.

از سمت چپ: Derek چوین, J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao. چوین است به اتهام قتل درجه دوم در مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت در حالی که مهار در مه 25. Kueng خط و Thao متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم. (Hennepin شهرستان کلانتر دفتر/آسوشیتد پرس)

خط وکیل ارل گری را بلافاصله بازگشت تلفن تماس های تلفنی از رویترز چهارشنبه شب اما خاکستری است گفت: رسانه ای که مشتری خود را تلاش برای کمک به Floyd.

خاکستری نیز به رسانه ها گفت که لین شد و تنها در روز چهارم در کار در گشت و وظیفه است که چوین بود آموزش های خود را افسر که او باید اطاعت کنند.

“آنچه که موکل من قرار است انجام دهد اما به دنبال آنچه که او مسئول آموزش گفت؟” خاکستری گفت: در یک دادگاه فوربس و دیگر رسانه ها گزارش شده است.

چوین وکیل نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

بسیاری از کسانی که از پیوستن به بیش از دو هفته از تظاهرات را خواستار شده است برای ممنوعیت chokeholds و روش های دیگر از محدودیت های استفاده شده توسط پلیس.

پلیس نیز با انتقاد به صورت آمرانه تاکتیک در برابر معترضان در مکان های مختلف. استفاده بی رویه از گاز اشک آور فلش نارنجک و بسیاری از حوادث پلیس هدف قرار دادن معترضان با باتوم به ثبت رسیده است.

تظاهرات دیده می شود کمتر درگیری در روزهای اخیر اما در پورتلند برخی در میان جمعیت انداخت بطری در پلیس و قطع حصار در نزدیکی دادگاه فدرال گفته پلیس در توییتر هشدار داد که مجرم به موضوع بازداشت.

Philonise فلوید, برادر جورج فلوید واکنش نشان می دهد او به عنوان توصیف درد از دست دادن برادر خود را به عنوان او شهادت در یک خانه قضائیه جلسه کمیته در تغییرات پیشنهادی به پلیس و شیوه های پاسخگویی در کاپیتول هیل در روز چهارشنبه. (ارین Schaff/نیویورک تایمز/آسوشیتد پرس)

رسانه ها قبلا در یک جمعیت بیش از 1 ، 000 در پورتلند خواستار استعفای شهردار.

معترضان در Portsmouth, Virginia مخدوش یک Confederate monument و سرنگون بخش هایی از مجسمه رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس. یک مرد مجروح شد که ساختار سقوط کردن یک خبرنگار با موجی خبر گفت: در توییتر.

چوین باقی مانده در زندان در ازای $1.25 میلیون وثیقه. دیگر افسران Tou Thao و J. Alexander Kueng باقی می ماند در زندان در ازای $750,000 وثیقه.

در مینه سوتا, درخواست نیست وارد شده در جلسات مقدماتی.

لین جلسه بعدی قرار است در ماه ژوئن 29 و وکیل او در حال برنامه ریزی برای فایل یک حرکت به رد اتهامات رسانه ها گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>