1 ضرب گلوله در کنتاکی در طول یک اعتراض به کشتار Breonna تیلور

(LOUISVILLE, Ky.) — یک مظنون دستگیر شده است و در مرگ کنتاکی مردی که به ضرب گلوله در میان اعتراض در لوییویل قت

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

(LOUISVILLE, Ky.) — یک مظنون دستگیر شده است و در مرگ کنتاکی مردی که به ضرب گلوله در میان اعتراض در لوییویل قتل Breonna تیلور, پلیس گفت:.

مشکوک در بیمارستان بستری شد و در حال مصاحبه با قتل محققان موقت لویی رئیس پلیس رابرت شرودر گفت: در یک کنفرانس خبری. نام مرد بود بلافاصله منتشر شد.

پلیس بودند اعطا با دادستان اتهامات جنایی به ثبت شرودر گفت. نه شرودر و نه لویی شهردار گرگ فیشر گفت: چرا مشکوک شد و در بیمارستان است.

چارلز تایلر Gerth, 27, از لویی درگذشت پس از ضربه در جفرسون مربع پارک در مرکز شهر Louisville, مقامات گفت. پیک ژورنال گزارش داد که Gerth مشتاق عکاس و آوازی حامی جریان تظاهرات که پدرخوانده یک مقاله نویس در روزنامه.

در یک تصویری از تیراندازی نشان داده شده در طول کنفرانس خبری مظنون احاطه شده بود توسط چند نفر قبل از, عکس از کار اخراج شدند و مردم درهم برای پوشش. شرودر گفت: مظنون بوده است شرکت در تظاهرات پس از آنها شروع و دستگیر شده بود چند بار.

"او تا به حال شده است بارها و بارها پرسیده شده توسط اعضای دیگر در پارک را ترک کنند با توجه به رفتار مخرب" شرودر گفت.

فیلم دیگری ارسال شده در اجتماعی, رسانه های بعد نشان داد که حداقل یک نفر خونریزی فراوان بر روی زمین است.

چند نفر دیگر از کار اخراج شده صدای شلیک گلوله پس از مشکوک شروع به شلیک اما هیچ کس دیگری برخورد کرد و فیشر گفت.

"آیا آنها وجود دارد در زمان عکسبرداری یا نه من می دانم که غم از کسانی که سازماندهی و شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز به صورت نژادی و عدالت است. این است که کاملا آنچه را که آنها می خواستند و یا هر یک از ما می خواست" فیشر گفت. "ما نمی توانیم اجازه دهید یک همانگونه که توسط یک فرد از خط خارج که رویای که چشم انداز است که ما باید به عنوان یک شهر است."

تیراندازی بود حداقل دوم در طول نزدیک به یک ماه از تظاهرات در لوییویل بیش از تیلور مرگ است. هفت نفر زخمی شدند, مارس 28 هنگامی که تیراندازی فوران در نزدیکی تالار شهر باعث تیلور را به صدور یک بیانیه درخواست از مردم برای تقاضای عدالت "بدون صدمه زدن به هر یک از دیگر."

تیلور 26 ساله سیاه زن کشته شد در لوییویل خانه در ماه مارس توسط پلیس بودند که خدمت بدون دست کشیدن حکم. معترضان خواستار شده است برای افسران درگیر در مرگ او به شارژ. یکی از افسران به تازگی از کار اخراج شدند.

چند ده نفر جمع شده بودند روز یکشنبه در پارک. چند لویی افسران پلیس وارد, به دست, آگهی, که گفت: یک شب کمپینگ و پخت و پز ممنوع شد در سایت, اما معترضان اجازه داده می شود به ادامه جمع آوری در طول روز. پلیس حذف چادر از سایت و گفته معترضان آنها می تواند آنها را انتخاب کنید تا در یک محل جداگانه.

جان Kriner زانو برای حدود 30 دقیقه در محل به دعا برای صلح است. او گفت: این اولین سفر او بود.

"من فقط می خواهم وجود دارد به صلح و آرامش" Kriner گفت.

برای هفته های پارک شده کانون برای تظاهرات در لوییویل پلیس پس از قتل تیلور و جورج فلوید که ماه گذشته به دست پلیس مینیاپولیس.

تیلور پسر کنت واکر در اصل به اتهام اقدام به قتل او پس از اخراج یک شات در یکی از افسران که آمد به خانه. واکر گفت که او فکر او دفاع در برابر یک مزاحم.

بدون دست کشیدن حکم جستجو است که اجازه می دهد تا پلیس به ورود بدون, اولین حضور خود را اعلام اخیرا ممنوع شده توسط لویی مترو شورای.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جان بابا در چارلستون کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب