1 کشته و 11 مجروح در مینیاپولیس تیراندازی

یک مرد مرده است و 11 نفر دچار غیر تهدید کننده زندگی زخم در یک تیراندازی در مینیاپولیس به پلیس گفت: اوایل یکشنبه.

مینیاپولیس پلیس تا به حال برای اولین بار گفت: 10 نفر ضرب گلوله کشته شده بود با “مختلف سطح شدت صدمات” اما تجدید نظر در کل خود را در یک صدای جیر جیر ارسال شده فقط بعد از 3 p. m. ET.

هیچ یک از بازداشت در ارتباط با تیراندازی از 4 صبح با توجه به انتشار پلیس که گفت: بررسی اولیه نشان داد که “افراد بر” شروع به تیراندازی در اطراف 12:30 صبح و بعد از فرار از صحنه.

اولیه جیر از مینیاپولیس پلیس توصیه های عمومی برای جلوگیری از این منطقه در بالای شهر, مینیاپولیس, یک منطقه تجاری که شامل چندین کافه ها و رستوران ها. مینه سوتا شروع اجازه می دهد کافه ها و رستوران ها برای بازگشایی با خدمات محدود در ژوئن 1 بعد از شش هفته از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد ویندوز در نقطه عطفی را در بالای شهر و تئاتر یکی دیگر از نمای شات.

فریاد شد صداتون در عکس های ارسال شده برای Facebook است که نشان داد پس در صحنه است. کوچک جمعیت از مردم جمع شده بودند با برخی از دولا بیش از قربانیان دروغ گفتن در پیاده رو قبل از پلیس دوچرخه نشان داد تا به حضور آنها. براشهای خون در پیاده رو شد و قابل رویت در این ویدئو پس از قربانیان گرفته شده بودند به بیمارستان محلی — برخی از طریق آمبولانس و دیگران در وسایل نقلیه خصوصی با توجه به انتشار پلیس.

این منطقه در حدود پنج کیلومتری غرب مینیاپولیس تجاری منطقه و محله برخورد با شورش در پی جورج فلوید را مارس 25 مرگ پس از دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس.

فلوید از مرگ برانگیخته حرکت به تعمیرات اساسی مینیاپولیس اداره پلیس با اکثریت اعضای شورای شهر حمایت و پشتیبانی برای از بین بردن یک گروه است که بسیاری از فعالان جامعه باید به نام وحشیانه و نژادپرستانه. که باعث مقاومت مواجه از مخالفان که سوال چگونه شهروندان خواهد بود محافظت از جرم و جنایت خشونت آمیز. حتی تهاجمی ترین طرفداران برای تغییر باید اذعان کرد این چند ماه دور و آنها هنوز مطمئن شوید که چه آن را مانند نگاه کنید.

مجروح شد و همه بزرگسالان از انتشار پلیس گفت:. قربانی هویت منتشر خواهد شد توسط Hennepin County دفتر معاینات پزشکی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>