1.48 میلیون بیشتر آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته

(واشنگتن) — تعداد گذاشته و کارگران اعمال می شود که برای مزایای بیکاری کاهش یافته است کمی به 1.48 میلیون در هف

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

(واشنگتن) — تعداد گذاشته و کارگران اعمال می شود که برای مزایای بیکاری کاهش یافته است کمی به 1.48 میلیون در هفته گذشته 12th مستقیم قطره و نشانه آن است که اخراج می کند اما هنوز هم در دردناکی سطح بالا است.

به کاهش مداوم در ادعا نشان می دهد که بازار کار را آغاز کرده است به آرامی بهبود از این بیماری همه گیر است که توقیف کسب و کار و فرستاده نرخ بیکاری به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. تعداد کل افرادی که در حال دریافت بیکاری کمک نیز کاهش یافت و هفته گذشته شواهدی وجود دارد که کارفرمایان rehiring برخی از کارگران که تا به حال گذاشته شده است از اواسط ماه مارس.

در عین حال آخرین رقم نیز همزمان با تجدید حیات ناگهانی COVID-19 نفر در ایالات متحده به ویژه در جنوب و غرب که تهدید به از خط خارج شدن یک نوپای اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن. روز شنبه, ملت تنظیم یک رکورد جدید کروناویروس موارد است. بسیاری از کشورهای در حال احداث سوابق خود را به صورت روزانه عفونت از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس و اوکلاهما. موارد coronavirus نیز شروع به پریدن کرد در فلوریدا و گرجستان است.

باید آن روند ادامه متحده ممکن است reimpose برخی از محدودیت در کسب و کار است که به احتمال زیاد باعث کاهش کار. آیا با انتخاب و یا توسط دولت به منظور کمتری مصرف کنندگان خواهد shop, سفر کردن و بازدید از میله های زندان و یا در ورزشگاه. همه آن حالات را در نتیجه تجدید اخراج و مانع اقتصاد است.

عصبی سرمایه گذاران ارسال می شود قیمت سهام کاهش یکشنبه بیش از افزایش ترس که اقتصاد را دچار آسیب بیشتر از این بیماری است.

"بحران بهداشت و درمان در ادامه به بازیگران سایه تیره بر چشم انداز اقتصادی" گفت: باب شوارتز یک اقتصاددان ارشد در اقتصاد آکسفورد یک پیش بینی شرکت است.

قبل از این هفته افزایش نگرانی در مورد بیماری همه گیر بسیاری از اقتصاددانان بوده است نسبتا خوش بینانه است. در ماه مه نرخ بیکاری به طور غیر منتظره کاهش یافته است هر چند هنوز بالا 13.3%. مصرف کنندگان شروع به گذراندن دوباره ارسال خرده فروشی پریدن با یک رکورد مقدار. و فروش خانه های جدید رز به عنوان رکورد-نرخ وام مسکن کم سوخت خریدار علاقه.

در مارس کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل تعجب به دست آورید. هنوز هم که استخدام نمایندگی فقط یک نهم از تمام کارهایی که از دست داده اند پس از همه گیر رخ داد. و حدود 30 میلیون آمریکایی بیکار باقی می ماند.

این رشد اقتصادی 5 درصد نرخ سالانه در سه ماه اول سال دولت حدود پنج شنبه. در عین حال اقتصاددانان پیش بینی یک مقدار واضح تر شیرجه رفتن در مه-ژوئن چهارم — نرخ تا 30 درصد خواهد بود که بدترین پس از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در سال 1948. تحلیلگران انتظار دارند اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن در نیمه دوم این سال قبل از بالقوه به دست آوردن آن قبل از همه گیر سطح در اواخر سال 2021 در اولین.

در عین حال همه که فرض بر این است که این بیماری همه گیر نیست و تشدید نیروی گسترده کسب و کار تعطیلی دوباره و تنظیم بازار کار و اقتصاد و حتی بیشتر به عقب. اگر آن را نشانی از آسیب می تواند وخیم.

در حال حاضر داده های زمان واقعی در کسب و کارهای کوچک نشان می دهد که اقتصاد را بهبود آهسته در ماه ژوئن در مقایسه با ماه مه و پس از آن متوقف شده در هفته گذشته در برخی از ایالت ها که تا به حال بازگشایی اقتصاد خود اولین است.

Homebase یک شرکت فراهم می کند که برنامه ریزی و زمان ردیابی نرم افزار برای شرکت های کوچک می گوید: بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که بازگشایی وارد کردن. همانطور که از دوشنبه 78% از ایالات متحده کسب و کارهای کوچک است که آهنگ آن بودند باز کمی تغییر از یک هفته قبل است. در فلوریدا و تگزاس بسیاری از کسب و کارهای کوچک که بسته اند واقع افزایش یافته است به عنوان یک نتیجه از سودای شیوع بیماری های ویروسی.

اپل گفت: اواخر روز چهارشنبه که آن را دوباره نزدیک هفت از فروشگاه های آن در منطقه هوستون است که درد و رنج سنبله در موارد. هفته گذشته از آن گفته بود را دوباره نزدیک 11 فروشگاه دیگر در چهار متحده است.

اقتصاددانان در Goldman Sachs به روز رسانی خود را پیش بینی های اقتصادی برای بقیه این سال و سال آینده در خرده فروشی سود و سایر مثبت داده است. اما آنها هشدار داد که "مهم" موج دوم از موارد این سقوط که نیروی تعطیلی کسب و کار می تواند بریده بریده رشد در سال آینده بیش از نیمی از.

برای بیکاران دولت فدرال ارائه شده است 600 دلار در هفته مزایای, در بالای هر حالت بیکاری کمک گیرندگان دریافت می کنند. این پول فدرال دارای پمپ نزدیک به 20 میلیارد دلار در هفته به اقتصاد و فعال بسیاری از بیکاران به شناور باقی می ماند.

اکثریت دریافت کنندگان هستند و حتی کسب درآمد بیشتر از آنها را در خود شغل افزایش نگرانی که این می تواند دلسرد برخی از آنها از بازگشت به کار. اما 600 دلار در هفته در کمک منقضی خواهد شد پس از ماه جولای و تهمت مقامات دولت گفته اند که آنها در مخالفت با فرمت. جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره را معرفی سازش اقدامات است.

به 600 $در هفته است یک کمک عمده ای به الکسیس اونیل که گذاشته شد در ماه مارس از شغل حسابداری در سوخت حمل و نقل هوایی شرکت. اونیل 49 زندگی می کند که با مادرش در آن آربور میشیگان است که به دنبال یک شغل است که اجازه می دهد او را به محل کار از خانه به طوری که او می تواند در جلوگیری از قرار دادن مادر در خطر ابتلا به ویروس.

او برای اعمال حداقل ده شغل است اما دریافت یک پاسخ به جز اذعان نرم افزار. باز بسیاری از مشاغل در حال حاضر به نظر می رسد برای ارائه پرداخت پایین تر از قبل از همه گیر رخ داد. ترکیب این معضل برای اونیل میشیگان گیر کرده است با این کشور دومین کشور دولت نرخ بیکاری 21.2%.

"بازار کار وحشتناک است," او گفت:. "همه چیز را هم می پردازد تا بد و یا نمی آیند با مزایای."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب