ماشین ظرفشویی آرام

در تحقیقات ما در مورد صدها مدل ماشین ظرفشویی ، دریافتیم که KitchenAid KDTE334GPS بهترین پول ماشین ظرفشویی ساک

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

در تحقیقات ما در مورد صدها مدل ماشین ظرفشویی ، دریافتیم که KitchenAid KDTE334GPS بهترین پول ماشین ظرفشویی ساکت است.

کارکنان Reviewed.com گفتند که این گزینه ظاهری زیبا و خشک کردن ظرف تقریبا بی نقص را ارائه می دهد. تنها نکته منفی این است که از فیلتراسیون استفاده می کند و نه یک ماده غذایی سخت برای از بین بردن ذرات کوچک. با این حال ، این ویژگی برای دستیابی به امتیاز 39 دسی بل آن ضروری است ، و آن را بسیار ساکت تر از سایر مدل ها می کند.

برای زمینه ، یک زمزمه در 15 دسی بل اندازه گیری می کند ، سیستم تهویه هوا 60 دسیبل و یک ماشین چمن زنی حدود 90 دسیبل است. اگر می خواهید تفاوت بین دو ماشین ظرفشویی به همدیگر را بشنوید ، لوازم خانگی ییل دو ماشین ظرفشویی را با هم مخلوط کرده اند تا بتوانید میزان صدای آنها را برای خودتان مقایسه کنید.

تنها در صورتی که مستقیم در کنار آن ایستاده باشید ، صدای زمزمه این ماشین ظرفشویی KitchenAid را می شنوید و این امر را برای خانه های کاملاً ایده آل کامل می کند. در این مدل از نمای بیرونی PrintShield مقاوم در برابر اثر انگشت و لرزش استفاده شده است تا پایان فولاد ضد زنگ آن به نظر تیز برسد. همچنین کنترل های پنهانی دارد ، بنابراین بچه های کنجکاو به طور تصادفی چرخه شستشو را شروع نمی کنند.

ماشین ظرفشویی آشپزخانه
وسایل آشپزخانه
همچنین با داخلی استیل ضد زنگ خود ، یک قفسه سوم برای وسایل مسطح طولانی و مسطح مانند اسپاتول ها و یک سیستم ProDry مجهز به فن فراهم می کند که بدون استفاده از دستگاه شستشو ، خشک کننده برتر را ارائه می دهد. حتی دارای گزینه شستشوی بطری است و مجهز به نازل های اسپری است که می تواند در داخل وسایل بلند و یا عجیب و غریب مانند بطری های آب ، لیوان های مسافرتی یا گلدان ها برای تمیز کردن بهینه قرار گیرد.

اگرچه این ماشین ظرفشویی فاقد فیلتر خود تمیز کننده است ( برای تمیز کردن آن باید هر 6 ماه یکبار فیلتر را حذف کنید) اما از نظر انرژی بسیار کارآمد است و با توجه به مجموعه ویژگی های گسترده آن ، این یک ارزش عالی است.

سریعترین ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی سری Star-Sapphire Thermador
2،299.00 دلار
خرید کن
abt.com
چرخه شستشو سریع و سریع 20 دقیقه ای

گران
Thermador نسخه برتر Bosch است. این ماشین ظرفشویی با رده بالا دارای رک سوم ، داخلی داخلی از استیل ضد زنگ ، وای فای ، صفحه کنترل لمسی و یک کادوی مخصوص طراحی شده برای شستشوی لیوان های شراب است. از همه مهمتر ، این چرخه Star Speed ​​دارد که ظرف 20 دقیقه ظرف های شما را می شست. Thermador همچنین در خشک کردن ظروف از سایر ماشین های ظرفشویی موثرتر است.

همانند ماشین های ظرفشویی Bosch ، این یکی بسیار آرام است ، برای نشان دادن وضعیت چرخه ها روی کف شما می درخشد و به قفسه های قابل تنظیم مجهز است. همچنین یک سیستم محافظت از نشت مرتب به نام AquaStop Plus وجود دارد. نشتی را در پایه تشخیص می دهد و در صورت وجود ، بلافاصله عملکرد ماشین ظرفشویی را خاموش کرده و به طور خودکار شروع به پمپاژ آب می کند ، بنابراین هرگز آن را روی کف شما نمی کند.

به دلیل سرعت و ویژگی های عالی ، با قیمتی برابر با 2K دلار به صدا در می آید ، بنابراین مطمئناً چلپ چلوپ است.

بهترین ماشین ظرفشویی باریک

Bosch 300 سری 18 در.
$ 764.10
خرید کن
homedepot.com
طراحی باریک آن فضاهای تنگ را در خود جای داده است

کاش یک رک سوم هم داشت
اگر فضا در آشپزخانه شما کم است و شما فقط یک برش 18 اینچی را برای کار با آن دارید ، Bosch 300 Series SPE53U55UC را توصیه می کنیم. دقیقاً مانند سری 24 اینچی Bosch 300 که قبلاً به آن اشاره کردیم ، این مدل کامپکت تر ساکت ، با قیمت مناسب و در از بین بردن سنگ قیمه از تمام ظروف شما موثر است. حتی دارای سینی برای نمک های نرم کننده آب است.

این مدل کوچکتر تقریباً نیمی از اندازه بوش را در خود نگه می دارد - از همان روش خشک کردن نیز استفاده می کند ، بنابراین در خشک کردن پلاستیک بهترین نیست. ساکت تر است و تنظیمات مکان بیشتری نسبت به گرداب مشابه 18 اینچی گرداب WDF518SAHM دارد .

بزرگترین تفاوت این مدل و مدل 24 اینچی عدم وجود رک سوم است. اگر این رک سوم ضروری باشد ، Bosch مدل گرانتری نیز به نام 800 Series SPE68U55SS که همراه آن است ، می سازد. اما ما فکر می کنیم بیشتر کاربران از سری 300 بسیار خوشحال خواهند شد. به همان اندازه قابل اعتماد ، هنوز هم با ضمانت باورنکردنی پشتیبانی می شود و از آب و کارآمدتر از ماشینهای ظرفشویی 24 اینچی است. این سیستم دارای همان سیستم RackMatic است که در آن سوار شدیم ، فضای کافی برای نه تنظیمات مکان دارد و در 46 دسی بل آرام کار می کند.

نظرات کاربرن