کرم موبر قوی برای الت


ذخیره1

آیا به دنبال گزینه ای بدون درد برای نخ کردن موهای صورت خود هستید؟

موهای صورت در قسمت فوقانی لب ، چانه و پیشانی اگر به طور مرتب برداشته نشوند می توانند دلیل خجالت باشد. در حالی که نخ و استفاده از یک جفت موچین برخی از روشهای متداول برای از بین بردن موهای صورت است ، اما باعث ایجاد درد لحظه ای زیادی می شود.
اگر به دنبال گزینه ای بدون درد هستید ، کرم موبر های رفع موهای زائد صورت است. آنها موهای صورت را به راحتی و بدون هیچگونه ناراحتی از بین می برند و صورت شما را از موهای ناخواسته رها می کنند. ما لیستی از پنج کرم موبر موهای زائد صورت را که برای استفاده در هر نوع پوست مناسب است ، گردآوری کرده ایم:

5 بررسی بهترین کرم موبر موهای زائد صورت 2018
کرم موبر موهای زائد صورت و مرطوب کننده آون پوست بسیار نرم و صاف
کرم موبر کرم موبر موهای زائد صورت Veet
کرم موبر موهای زائد نایر برای صورت
کیت موهای زائد صورت اولی Smooth Finish
کیت موهای زائد کرم موبر سالی هانسن
ویرایشگر بهترین کرم موبر های رفع موی صورت را انتخاب کنید
جدول نمایش داده نمی شود
کرم موبر موهای زائد صورت و مرطوب کننده آون پوست بسیار نرم و صاف

کرم موبر قوی

مناسب برای انواع پوست ، این کرم موبر موهای زائد صورت دارای رایحه ای گرمسیری تازه است و فقط در دو دقیقه انواع موهای صورت را از بین می برد. بسته بندی لوله ای جمع و جور است که قابل استفاده است و قابل حمل در هر کیسه ای است. قوام کرم موبر نرم است و موهای تیره و درشت را نیز از بین می برد. شما می توانید از آن در هر طول مو استفاده کنید زیرا روی ساقه های نرم و همچنین موهای بلند کار می کند. می توان از آن بر روی پوست های حساس نیز استفاده کرد و پوست را نرم و صاف و بدون هیچ گونه قرمزی می کند. همچنین باعث می شود آرایش شما بعد از استفاده از کرم موبر ، صاف و لطیف تر روی پوست شود. این عمل باعث تحریک بسیار خفیفی روی پوست می شود که پس از چند ساعت فروکش می کند اما هیچ عارضه جانبی دیگری ندارد. اگر می خواهید 3 لوله با هم خریداری کنید ، این کرم موبر در یک بسته و یک بسته سه تایی نیز موجود است.

5 بهترین کرم موبر موهای زائد صورت 2019 که باید داشته باشید

این کرم موبر از ایوان در صورتی که می خواهید موهای ظریف صورت را از بین ببرید ، محصول خوبی است. استفاده از آن بسیار آسان است و قیمت و بسته بندی به مزایای آن می افزاید.
کرم موبر کرم موبر موهای زائد صورت Veet

قیمت را در آمازون بررسی کنید

در دو اندازه موجود می باشد ، این محصول از Veet مخصوصاً برای پوست های حساس ساخته شده و فرایندی دو مرحله ای دارد. با ویتامین E و آلوئه ورا ترکیب شده و پوست شما را نرم و آبرسان نگه می دارد. این فرمول برای از بین بردن موهای ریز و درشت از ریشه طراحی شده است تا پوست برای مدت طولانی تری مرتب جلوه کند. این بسته شامل یک کرم موبر رفع کننده صورت و یک کرم موبر پایان دهنده است که منافذ باز را بسته و رشد مو را به تأخیر می اندازد. Veet به دلیل ساخت محصولات با کیفیت موهای زائد شناخته شده است و این کرم موبر همانطور که ادعا می کند انجام می دهد. این پوست را تحریک نمی کند و روی هر نوع مو کار می کند. از رایحه ای بسیار ضعیف برخوردار است ، بنابراین افراد در انواع پوست می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. فقط پنج دقیقه طول می کشد تا مو از ریشه خارج شود و رشد مو را نیز به تاخیر می اندازد.

آنچه در مورد آن دوست داریم:

دو کرم موبر موجود در این بسته ، آن را به محصولی کاملاً عالی برای رفع موهای صورت برای پوستهای حساس تبدیل کرده است. هیچ رایحه ای ندارد که از نظر همه نوع پوست مناسب تر باشد.
کرم موبر موهای زائد نایر برای صورت

قیمت را در آمازون بررسی کنید

نیر یکی از برندهایی است که مورد علاقه و مورد استفاده بسیاری از افراد برای رفع مو قرار می گیرد. این کرم موبر موهای زائد صورت در شش اندازه برای انتخاب وجود دارد و به شما ماندگار می شود. استفاده از آن آسان است و نتایج سریع می دهد. این فرمول حاوی روغن بادام شیرین است که پوست را تغذیه می کند و باعث ایجاد تابش و صاف می شود. کرم موبر بوی قوی دارد اما بعد از مدتی از بین می رود. به هیچ وجه پوست را نمی سوزاند و شکستگی ها را در حالت خلیج نگه می دارد. نکته خوب دیگر در مورد این کرم موبر این است که به همراه لوله ای از مرطوب کننده که پوست را بعد از رفع موها آرام می کند. این مرطوب کننده برای انواع پوست مناسب است و قرمزی و خارش را کاهش می دهد. این مرطوب کننده با ترکیبات آبرسان مانند آلوئه ورا و روغنهای اساسی تهیه شده است تا پوست شما را مرطوب نگه دارد. از آنجا که فرمول کمی قوی است ، توصیه می شود قبل از استفاده از آن بر روی صورت ، برای از بین بردن موهای لب ، قسمت پیشانی و چانه ، یک تست پچ انجام دهید. قیمت کرم موبر بسیار مقرون به صرفه است.

آنچه در مورد آن دوست داریم:

این کرم موبر موهای زائد صورت از نیر ، محلول یک طرفه شما برای از بین بردن موهای ضخیم و درشت است. قیمت مناسب و بسته بندی جمع و جور ، امتحان کردن این محصول را آسانتر می کند.
بررسی فیلم را بررسی کنید

کیت موهای زائد صورت اولی Smooth Finish

قیمت را در آمازون بررسی کنید

این کیت از Olay در دو نوع مناسب برای موهای ریز و متوسط ​​و متوسط ​​و درشت موجود است که از دو محصول تشکیل شده است تا تجربی خوبی در زمینه رفع موهای شما داشته باشد. این کیت حاوی یک کرم موبر رفع مو و یک موی آرام بخش پوست است. این کیت حدود 8 دقیقه زمان می برد تا پوستی کاملاً صاف و بدون مو به وجود بیاید. می توان برای از بین بردن موها از چانه ، فک ، لبهای بالا و گونه ها استفاده کرد. از مومیایی نگهدارنده پوست ابتدا برای تهیه پوست برای فرآیند برداشتن استفاده می شود و همچنین از تماس پوست با تماس مستقیم با کرم موبر رفع مو محافظت می کند. این ماده سدی بین پوست و کرم موبر ایجاد می کند به طوری که مواد شیمیایی فقط روی مو کار می کنند و نه روی پوست. می توانید مرهم را روی پوست ماساژ داده و سپس قبل از شروع کار با کرم موبر رفع مو ، چند دقیقه آن را بگذارید. یکی دیگر از ویژگی های این کرم موبر این است که برای پوست های حساس نیز کار می کند بدون اینکه باعث سوختگی یا سوزش پوست شود. قیمت این محصول کمی بالاست اما می توانید آن را با تخفیف آنلاین دریافت کنید.

آنچه در مورد آن دوست داریم:

دو نوع موجود در این کرم موبر باعث می شود موهای ریز و درشت و بدون درد و ناراحتی راحت تر شوند. مومیایی کننده پوست از پوست در برابر مواد شیمیایی و سوزش محافظت می کند.
بررسی فیلم را بررسی کنید

کیت موهای زائد کرم موبر سالی هانسن

قیمت را در آمازون بررسی کنید

اگر به دنبال کرم موبر موهای زائد هستید که نه تنها مو را از بین می برد بلکه باعث تقویت مو می شود ، این محصول از سالی هانسن گزینه بسیار خوبی است. در سه سایز موجود است و دارای دو محصول در داخل کیت می باشد. این دو محصول شامل یک کرم موبر رفع مو و یک مرطوب کننده پوست است. کرم موبر ها دارای رایحه ای تازه و تمیز هستند و با ویتامین E و آلوئه ورا ترکیب شده اند که باعث می شوند پوست نرم و صاف شود. این فرمول همچنین حاوی عصاره دانه کدو تنبل و گیاه بید است که باعث رشد مجدد مو پس از برداشتن می شود. این کرم موبر هیچگونه قرمزی یا سوزش ایجاد نمی کند و موها را از ریشه خارج می کند تا بدون موهای ناخواسته صورت تمیز به شما بدهد. بسته بندی کرم موبر بسیار آسان است و در حین استفاده باعث ایجاد خراب نمی شود زیرا باز شدن لوله بسیار ناچیز است.

آنچه در مورد آن دوست داریم:

اگر می خواهید چیزی برای از بین بردن فاز هلو از لب فوقانی استفاده شود ، از این کرم موبر موهای زائد Sally Hansen استفاده کنید این مواد رشد مو را نیز کاهش می دهند و قیمت آن یک مزیت اضافه است.
بررسی فیلم را بررسی کنید

راهنمای خرید:
استفاده از کرم موبرهای رفع موهای صورت راهی آسان برای از بین بردن موها است اما تنها در صورت استفاده از محصول مناسب. انتخاب یک محصول اشتباه ، موهای شما را آنگونه که هست می گذارد و می تواند حساسیت پوستی به شما دهد. موهای صورت در قسمت فوقانی لب و چانه نسبت به ضخامت پیشانی ضخیم تر است اما به راحتی توسط این کرم موبر ها برداشته می شود. فاکتورهایی وجود دارد که باید هنگام خرید این کرم موبر ها در نظر بگیرید تا محصول مناسبی را بدست آورید. برخی از این عوامل عبارتند از:

فرمول
فرمول کرم موبر موهای زائد باید روی پوست ملایم باشد و روی هر دو موی ریز و درشت موثر باشد. این بیماری نباید عوارض جانبی جانبی مانند تحریک پوست یا سوزش پوست داشته باشد. کرم موبر باید بتواند موها را از ریشه خارج کرده و با هر بار استفاده ، رشد موهای آینده را کاهش دهد. کرم موبر هایی با ترکیباتی مانند آلوئه ورا ، ویتامین E و روغن بادام شیرین برای پوست بهتر هستند زیرا از آن در برابر خشکی و خارش محافظت می کنند.

بسته بندی
اکثر کرم موبرهای رفع موهای صورت در یک بسته بندی استاندارد لوله قرار می گیرند که کاملاً فشرده و مسافرتی است. اگر فرمول را روی پوست خود آزمایش نکرده اید ، به دنبال لوله های بزرگتر نروید. برخی از محصولات به شکل کیت هایی نیز می آیند که حاوی مومیایی کنندگی و یا مومیایی کنندگی پوست برای کاهش هرگونه تحریک پوست است. اگر قبلاً سالن پوست در خانه دارید ، می توانید از این کیت ها پرش کنید.

اثرات جانبی
در حالی که از بین بردن موها با کرم موبر رفع مو گزینه ای آسان است ، اما در مقایسه با سایر روش های رفع مو نیز می تواند عوارض جانبی بیشتری داشته باشد. کرم موبر های دفع کننده فرمول قوی دارند که می تواند به پوست حساس صورت آسیب برساند. قبل از استفاده از آن روی صورت خود با پزشک متخصص پوست خود تماس بگیرید تا درباره فرمول کرم موبر بیشتر بدانید.

قیمت
بسته به مارک و فرمول ، می توانید یک کرم موبر مو خوب برای رفع موهای قیمتی با قیمت حدود 5 تا 20 دلار خریداری کنید. به دنبال فرمول های ایمن تر و ملایم باشید حتی اگر این بدان معناست که شما باید کمی بیشتر پول خرج کنید زیرا پوست صورت شما بسیار حساس است و به مراقبت بیشتری احتیاج دارد. اگر فرمول متناسب با پوست شما باشد ، می توانید برای صرفه جویی در هزینه 2 یا 3 کرم موبر تهیه کنید.

نظرات مشتری
خواندن آنچه مشتریان دیگر درباره محصول مورد نظر خود می گویند می تواند به شما در ایده گرفتن از بهره وری محصول کمک کند. این بررسی ها ایده واقعی از نتایج مورد انتظار از محصول و عوارض جانبی آن در صورت وجود به شما می دهند. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرمول ، به دنبال بررسی توسط افرادی باشید که نوع پوستی مشابه پوست شما دارند.

در اینجا نکات و ترفندهای کلی وجود دارد که باید هنگام استفاده از کرم موبرهای رفع موهای صورت برای از بین بردن ایمن و راحتی موها به خاطر داشته باشید:

همیشه یک تست پچ را روی قسمت کوچکی از پوست انجام دهید تا فرمول کرم موبر را قبل از استفاده روی صورت تست کنید تا از قرمزی و سوزش پوست جلوگیری شود.
کرم موبر رفع موهای زائد را بیشتر از زمان توصیه شده روی لوله بر روی صورت نگذارید زیرا این می تواند باعث سوختگی پوست شود.
دوش گرفتن قبل از استفاده از کرم موبر موهای زائد می تواند به باز شدن منافذ کمک کند که باعث می شود موهای درشت راحت تر شوند.
فقط یک یا دو بار در ماه از کرم موبر استفاده کنید زیرا استفاده بیشتر از آن باعث ایجاد موهای ضخیم تر در چرخه بعدی و تیرگی پوست می شود.
پوست صورت نسبت به بقیه بدن حساس تر به نظر می رسد و خریدن کرم موبر مناسب برای پوست های حساس و همچنین برای بدست آوردن نتایج مطلوب بدون آسیب رساندن به پوست بسیار مهم است.
بعد از انجام عمل موهای زائد ، پوست خود را با مقداری مکعب یخ نرم کنید تا منافذ آن بسته شود و قرمزی کاهش یابد.
از اپلیکاتور تهیه شده با کرم موبر استفاده کنید تا کرم موبر را روی پوست بمالید و بدون مالش آن را به طور یکنواخت پخش کنید تا موهایتان موثرتر و راحت تر شود.
بنابراین اینها برخی از محبوب ترین کرم موبرهای موهای زائد صورت موجود در اینترنت هستند که استفاده آنها بسیار آسان است و بدون زحمت موهایتان را از بین می برد. این کرم موبر ها جایگزین مناسبی برای نخ و موچین هستند. برنامه بدون پیام و نتایج سریع به لیست مزایای آنها اضافه می کند. از این راهنمای خریدار برای پیدا کردن کرم موبر مناسب موهای زائد صورت برای پوست خود استفاده کنید و این نکات را در نظر داشته باشید تا موهای ناخواسته صورت را به راحتی و به سرعت و بدون عوارض جانبی برطرف کنید.

8.5
امتیاز کل
رتبه بندی کاربر: 2.73 ( 33 رای)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>