چگونه می توانید Pinterest افزایش کسب و کار شما?

[ad_1]

پینترست یک سایت رسانه های اجتماعی که در آن کاربران ایجاد تخته و “پین” آیتم های مورد علاقه خود را به آن. آن موارد آمده در قالب یک تصویر و کسانی که در تصویر لینک به یک وب سایت است.

آن ممکن است شروع به عنوان یک محل برای به اشتراک گذاشتن محصول عکس و تصاویر, اما آن باور نکردنی به رشد به عنوان یک شبکه اجتماعی به این معنی است که شما دیگر نمی تواند رد پینترست برای کسب و کار شما.

1. ترویج وب سایت خود را

اگر شما یک عکس یا تصویر در صفحات وب سایت خود را آن pinnable. هنگامی که شما و یا یک بازدید کننده وب سایت پین تصویر خود را به پینترست آن را ایجاد یک لینک مستقیم به وب سایت خود را. این می افزاید: به شما لینک سازی تلاش ها و می تواند کل یک نوع جدید از ترافیک به سایت خود ، ایجاد مضمون تخته که مربوط به کسب و کار خود را و مطمئن شوید که شما همیشه پین تصاویر از وب سایت خود را به کسانی که تخته.

2. اتصال خود را با مشتریان

پینترست یک راه بسیار خوبی برای تعامل با مشتریان خود را آنلاین. نه تنها آنها می توانید پین تصاویر مورد علاقه خود را به تابلوهای خود را اما آنها می توانند اظهار نظر در آنها و به اشتراک گذاری آنها را با دوستان و پیروان. هنگامی که مردم مانند تعامل با وب سایت خود را, آنها می آیند بیشتر است. این ایجاد ارتباط خود را با بازدید کنندگان وب سایت شما و به شما می دهد به مراتب بیشتر فرصت برای نشان دادن محصولات و خدمات خود را

3. رسیدن به مشتریان بیشتر

هر زمان که شما در پست یک تصویر بر روی پینترست شامل کلمات کلیدی در توضیحات به عنوان این است که چگونه مردم را در پیدا کردن مطالب خود را. از آن لذت ببرید با توصیف خود را. آنها را سرگرم کننده و جالب برای مردم به عنوان خوانده شده. هنگامی که شما یک تصویر با توضیحات مردم می خواهند برای به اشتراک گذاشتن آن است.

4. نشان می دهد که شما یک فرد واقعی

آن را همیشه به چالش کشیدن برای ایجاد یک ارتباط شخصی با مردم آنلاین. از جمله هر دو کسب و کار تخته و شخصی تخته در پینترست خود را حساب مشتریان بالقوه را به دیدن برخی از منافع خود را. آنها شروع به دیدن شخص واقعی در پشت کسب و کار.

5. فروش بیشتر محصولات

پینترست فراهم می کند یک راه کاملا جدید برای انجام بازاریابی وابسته. شما می توانید تخته که فقط محصول گرا و کسب و کمیسیون در زمانی که مردم بر آن لینک کلیک کنید و خرید چیزی. فقط به “ویرایش” را فشار دهید برای خاص پین و جایگزین لینک مستقیم به محصول خود را با لینک های وابسته.

6. افشای نام تجاری خود را

همچنین است یک ایده خوب را به حضور در دیگر سایت های رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook. این اجازه خواهد داد که شما را به ترویج خود را در پینترست صفحه در آن دسته از سایت های دیگر نیز هست. قرار گرفتن در معرض بیشتر تصاویر خود را دریافت بزرگتر خود را با نام تجاری تبدیل خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>