چگونه سینک مناسب را انتخاب می کنید؟

سینک به همراه شیر آب بیشترین کاربرد را در آشپزخانه دارد . به همین دلیل این انتخاب باید با تفکر انجام شود تا نیازهای شخصی شما مطابقت داشته باشد. استالا دارای طیف گسترده ای از سینک و میز کار است تا گزینه های مختلفی را برای همه سلیقه ها و اهداف ارائه دهد. اما در هنگام طراحی آشپزخانه به مواردی که باید توجه شود؟

“من توصیه می کنم با نیازهای عملی شروع کنید. یک آشپزخانه کوچک برای یک زندگی شهرستان است که به طور طبیعی نیاز به رفتن به یک نوع متفاوت از سینک از آشپزخانه از یک خانواده بزرگ “، اشاره رده Stala است مدیر این Jari Peltonen .

یک کاسه بزرگ معمولاً برای خانواده های مجرد کافی است
یک کاسه بزرگ معمولاً برای خانواده های مجرد کافی است ، که در آن بیشتر ظروف با دست شسته می شوند.

یک میز کار از جنس استنلس استیل یک انتخاب عملی و با دوام در آشپزخانه یک آشپز حرفه ای است
یک میز کار از جنس استنلس استیل یک انتخاب عملی و با دوام در آشپزخانه یک آشپز حرفه ای است. سینک ظرفشویی و آشپزخانه نزدیک یکدیگر قرار گرفته اند.

آیا بشقاب های بزرگ و تجهیزات آشپزخانه را کنترل می کنید و ترجیح می دهید ظروف را با دست بشویید؟
اگر غالباً ظرف ها را با دست بشویید و ظروف بزرگ و ظروف آشپزخانه را کنترل کنید ، به اندازه کاسه و حتی تعداد کاسه های مورد نیاز شما تأثیر می گذارد. برای دیگران ، یک سینک کوچک کافی خواهد بود ، در حالی که برخی دیگر ممکن است به یک سینک بزرگ نیاز داشته باشند تا حتی بتواند سینی های کامل پخت را در آن جای دهد. »، Peltonen توضیح می دهد.

سینک آشپزخانه کامپوزیت کوارتز جادار و شیک CEG-50B
حتی می توانید سینی فر را بدون پاشیدن در یک کاسه بزرگ بشویید. کامپوزیت کوارتز یک ماده سینک آشپزخانه با دوام و سخت است.

در کلبه تابستانی یا هنگام شستن ظرف با دست راحت است که دو کاسه بخورید ، در حالی که کسانی که زیاد می پزند می توانند از یک سینک یک و نیم کاسه ای قدردانی کنند.

اگر دوست دارید پخت و پز یا گوشت را با گوشت و ماهی بپزید ، یک میز کار آشپزخانه با سطح کار استیل ضد زنگ بهداشتی فراوان ، گزینه ای مناسب و بی خطر است. یک میز کار را می توان با یک پروفایل لبه بلند انتخاب کرد ، که به جای اینکه روی زمین بخورد ، آب را روی پیشخوان نگه می دارد.

میز کار از جنس استنلس استیل یک انتخاب بهداشتی و بادوام برای آشپزخانه در فضای باز کلبه تابستانی است.
میز کار از جنس استنلس استیل یک انتخاب بهداشتی و بادوام برای آشپزخانه در فضای باز کلبه تابستانی است.

Steeltops می تواند اسپلش های آب را کنترل کند و تمیز کردن آنها به راحتی انجام می شود.
Steeltops می تواند اسپلش های آب را کنترل کند و تمیز کردن آنها به راحتی انجام می شود.

یک میز فولادی ضد زنگ شیک و بادوام است – Combo M
یک میز کار از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده برای اندازه گیری ، انتخاب یک آشپز خانگی هوشمند است. ترکیب آن با مواد دیگر آسان است .

در هنگام انتخاب یک متریال برتر و سینک ظرفشویی چه چیزی را باید در نظر بگیریم؟
وقتی نیازها و عادات آشپزخانه خود را مشخص کردید ، معقول است که دیگر مواد کانتر آشپزخانه را نیز در نظر بگیرید. با استفاده از سینک ، مواد استنلس استیل و کوارتز کامپوزیت ما هر دو انتخابی بادوام و طولانی مدت برای آشپزخانه هستند. بهتر است از سلیقه خودتان در انتخاب این دو استفاده شود.

وی می افزاید: “یک سنگ کارگاه سنگی با یک سینک بدون محل لوله شیر قابل نصب است ، زیرا این سنگ همچنین می تواند در برابر آب شکافها مقاومت کند و هیچ نگرانی در نصب شیر مستقیم روی سنگ وجود ندارد. برای یک سنگ تراش سنگ فلش ، من یک سینک قابل توجه تر نیز انتخاب می کنم تا ترکیب را هماهنگ جلوه دهم. “

آشپزخانه مدرن و یک سینک بدون منطقه شیر – MX-50
یک سینک بدون محل شیر آب مناسب آشپزخانه های مدرن است. شیر را می توان مستقیم در بالای پیشخوان قرار داد.

سينك ظرفشويي
سینک کامپوزیت کوارتز CEG51-57BF بر روی یک پیشخوان سنگی نصب شده است.

در صورت انتخاب یک لمینت یا میز کانتر چوب ، یک سینک با محل شیر آب بهترین انتخاب خواهد بود ، زیرا نصب شیر مستقیم روی چوب یا لمینت می تواند خطر را با رطوبت ایجاد کند. همچنین شایسته است که حداقل مقداری زهکشی از جنس استنلس استیل یا سطح کار در کنار کاسه وجود داشته باشد ، زیرا چوب بهترین مواد برای مقاومت در برابر لکه های آب و تنظیم ظروف مرطوب نیست.

سینک Stala MF-40-17S با سطح کار
یک سطح کار مناسب از مواد پیشخوان (روکش و چوب) در برابر رطوبت محافظت می کند. برای مثال خوب است که روی ماشین ظرفشویی قرار دهید.

به یاد داشته باشید میزهای ساخته شده از فلز ضد زنگ ساخته شده برای اندازه گیری
با انتخاب گسترده ای از استالا می توانید یک راه حل برای متناسب کردن تمام مواد ، اندازه گیری ها ، سبک ها و نیازها در صفحه اصلی پیدا کنید. بازسازی کننده های آشپزخانه می توانند از حداکثر امکانات ارائه شده توسط Stala’s برای اندازه گیری میزهای کاری استفاده کنند ، که می تواند با اندازه گیری و انتخاب مورد نظر طراحی شود. دیگر لازم نیست که یک میز کار را انتخاب کنید که متناسب با آشپزخانه شما باشد ، اما میز استیل ضدزنگ متناسب با برنامه های آشپزخانه شما متناسب خواهد بود. سعی کنید ایجاد یک میز کار آشپزخانه خود را با برنامه برنامه ریزی Stala Designer آسان کنید.

یک میز فولادی ضد زنگ به راحتی با سایر مواد ترکیب می شود – Seven F
یک میز کار نیز می تواند کوتاه باشد. یک میز فولادی ضد زنگ به راحتی با سایر مواد مانند لمینت ، چوب یا سنگ ترکیب می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>