چگونه به موفق بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

[ad_1]

این است که زمینه آن وجود نداشت در قرن گذشته بسیاری از مردم در کشورهای در حال توسعه هنوز هم غافل از این گزینه های حرفه ای. این درست است که ترکیبی از فن آوری و همچنین بازاریابی و تبلیغات. من نوشتن در مورد بهینه سازی موتور جستجو (SEO).

با ظهور اینترنت و تجاریسازی آن در آخرین دهه از قرن 20 بسیاری از کسب و کار آغاز بهره برداری از این رسانه به فروش محصولات و خدمات است. در حال حاضر که در آن وجود دارد محصول تبلیغات موظف است به اتفاق می افتد. آنها شروع به راه اندازی وب سایت, اما سوال بعدی که مطرح می شود این است که چگونه برای رسیدن به حق مشتریان ؟ و سوال برای مشتریان بود, چگونه برای پیدا کردن محصول مناسب در اینترنت ؟

برای ارائه پاسخ به این پرسش موتورهای جستجو به وجود آمد. آنها ارائه یک راه برای مشتریان برای پیدا کردن محصول مناسب و فرصت برای کسب و کار به ارائه محصولات خود را به جامعه رو به رشد از مشتریان جدید است.

خوب این ممکن است دقیقا چه چیز اتفاق افتاده است اما این نزدیکی به دلیل توضیح داد که چرا موتورهای جستجو وجود دارد.

در حال حاضر وجود دارد صدها نفر و هزاران نفر از کسب و کار فروش محصولات و خدمات آنلاین. چگونه یک موتور جستجو می دانیم که صفحه وب است که مفید به جستجوگر? برای این که آنها توسعه الگوریتم برای پیدا کردن مرتبط ترین نتیجه خوبی هیچ راه دیگری وجود دارد هر چند, کامپیوتر, کار روی الگوریتم های تنها. این است که بهینه سازی موتور جستجو به وجود آمد. موتورهای جستجو با استفاده از معیارهای خاص برای پیدا کردن سمت راست صفحه وب و بهینه سازی موتور جستجو را به حق قرار دادن عبارات و یا کلمات کلیدی در مکان های مناسب, همچنین شناخته شده به عنوان کلمه کلیدی برجسته. من می دانم SEO بسیار بیشتر از این است اما من به نوشتن برای یک شخص غیر روحانی.

اگر شما در حال فکر کردن در مورد داشتن یک حرفه ای در این عمودی بازاریابی اینترنتی و سپس در اینجا چند ویژگی است که من فکر می کنم مهم است برای هر موتور جستجو بهینه سازی.

ویژگی های جستجوگرها

پس از بهینه سازی موتور جستجو است که ترکیبی از فن آوری و بازاریابی جستجوگرها باید دارای هر دو ویژگی های و مهارت های فردی.

یک برنامه نویس:اگر چه شما ممکن است یک وب سایت توسعه دهنده برای اجرای کارهایی مانند اجرای تغییرات پیشنهاد شده توسط شما بر روی یک وب سایت است اما در پایان روز شما باید بدانید که چگونه یک وب سایت توابع و برای این کار شما باید دارای برخی از ویژگی های یک توسعه دهنده. وجود دارد بسیاری از ویژگی های و غیر از جنبه های فنی که ممکن است مانع مناسب خزنده های وب سایت شما توسط موتورهای جستجو شما باید آگاه باشید از این. با توجه به من جستجوگرها باید در ابتدا کار به عنوان توسعه دهنده وب سایت برای چند ماه اول. آنها باید در حداقل دانستن یک زبان نشانه گذاری است که بدیهی است که HTML یک زبان برنامه نویسی سمت سرویس گیرنده مانند جاوا اسکریپت و دانش از سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS) مانند MySQL یکی سمت سرور زبان برنامه نویسی مانند PHP, یک سیستم مدیریت محتوا می گویند وردپرس و برخی از دانش از سرور. در سال های اولیه من در تمام این مدت حدود 3 ماه.

نویسنده محتوا: در زندگی حرفه ای خود را به عنوان جستجوگرها شما ممکن است خواسته شود برای نوشتن مطالب برای وب سایت و یا در حداقل برای وبلاگ نویسی, مقاله بازاریابی و یا منتشر شده در مطبوعات. شما نیاز به نوشتن عنوان متا تگ ها و غیره. در حالی که انجام on-page SEO. با ظهور رسانه های اجتماعی به طور کلی شما باید به خوبی در برقراری ارتباط با مردم نیز می باشد.

یک کارآفرین: به عنوان جستجوگرها شما ممکن است برای بهینه سازی وب سایت های مرتبط با کسب و کارهای مختلف. آلبرت اینشتین یک بار گفت: “اگر شما نمی توانید آن را توضیح دهید به سادگی شما را درک نمی کنند و آن را به خوبی به اندازه کافی”. اگر شما نمی درک کسب و کار و سپس شما می توانید بهینه سازی وب سایت خود را. شما باید برخی کیفیت کارآفرینی و کسب و کار خوب فراست برای اجرای همه چیز. شما همچنین باید دارای مهارت های ارتباطی خوب. نه تنها مهارت های ارتباطی نقش مهمی در دستیابی به لینک های, اما آنها موثر در توضیح همه چیز و متقاعد کردن مشتریان نیز می باشد.

یک هنرمند: تکنولوژی پیشرفت در نوآوری است. موتورهای جستجو به طور مداوم در حال تغییر الگوریتم خود را برای مقابله با محتوای بی فایده و خدمت به مرتبط ترین نتیجه را به کاربران خود. بنابراین بهینه سازی موتور جستجو است که همیشه در حال تحول و پویا زمینه است. اگر شما می خواهید به اکسل در این زمینه پس از آن شما باید نوآورانه و هنرمندان نوآورانه باقی می ماند مهم نیست که چه نوع از هنرمند هستند. SEO علم است به عنوان به خوبی به عنوان هنر, بنابراین شما باید دارای ویژگی های یک هنرمند ،

یک ریاضیدان و آماردان: من می دانم که مردم nervous breakdown با شنیدن ریاضی و آمار اما در پایان روز شما را مجبور به نشان می دهد که آیا تلاش شما منجر به چیزی یا نه ؟ آیا بازاریابی اینترنتی با این نسخهها کار برای کسب و کار یا نه ؟ برای این کار شما باید با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک وب ابزارهای مانند تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل. شما نیاز به انجام محاسبات دیدن و پیش بینی روند به دلیل برخی چیز کار می کرد و یا چرا آن کار نمی کند. بر اساس این اطلاعات شما را به نشان می دهد استراتژی برای سه ماهه آینده و یا سال به عنوان مورد ممکن است. این است دلیل که چرا جستجوگرها باید دارای ویژگی ریاضیدان و آماردان ،

علاوه بر این, آنها نیز باید دارای خوب مهارت های خواندنخواندن باید از سرگرمی خود را. جدا از همه این آنها باید پرشور در مورد SEO.

من نوشت: این مقاله ذکر شده ویژگی برای بهینه سازی موتور جستجو با توجه به دانش و تجربه و درک این زمینه است. من می دانم که وجود دارد بسیاری از جستجوگرها وجود دارد خیلی بیشتر تجربه و دانش در این زمینه است. من امیدوارم که آنها را به اضافه کردن دانش خود را برای این مقاله من خواهد بود خوشحال به شنیدن نظرات خود را با کیفیت.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>