چه جستجوگرها محتوا و یا بازاریابی ؟

[ad_1] بازاریابی محتوا است و استفاده از مطالب و محتوا برای جذب مخاطب و ترجمه آن به فروش. جستجوگرها نوشتن ایجا

توسط PATRIS-FUN در 15 خرداد 1399
[ad_1]

بازاریابی محتوا است و استفاده از مطالب و محتوا برای جذب مخاطب و ترجمه آن به فروش. جستجوگرها نوشتن ایجاد محتوا بهینه سازی موتور جستجو به طوری که شما گرفتن توجه از موتورهای جستجو در وب است. راه شما کلمه و یا نوشتن مطالب خود را تعیین خواهد کرد که چگونه سریع شما گرفتن توجه از موتورهای جستجو نتیجه مؤثر و موقعیت خود را در نتایج جستجو.

راهنمایی در نوشتن خوب جستجوگرها محتوا

مانند هر چیز دیگری در قوانین وجود دارد که چگونه شما می توانید یا نمی توانید ارسال های خود را بهینه سازی موتور جستجو محتوا. آن است تا شما را به نگه داشتن این قوانین را در ذهن در هنگام نوشتن. اگر شما با استفاده از این راهنمایی شما می توانید نوشتن یک بازی ساده و عالی مقاله برای مطالب خود را در کمپین های بازاریابی.

- کلید واژه

یک کلمه چیزی است که توضیح می دهد چه شما در حال بازاریابی و یا آنچه شما کسب و کار است همه چیز در مورد. آن را ندارد به یک کلمه آن را نیز می تواند یک عبارت به عنوان طولانی به عنوان آن را توصیف آنچه شما کسب و کار است همه چیز در مورد. کلمات یا عبارات شما را انتخاب کنید به عنوان کلمات کلیدی باید قرار می گیرد استراتژیک در سراسر مقاله خود را به طوری که موتورهای جستجو می توانید آن را به سرعت.

- چیدن کلمات کلیدی

به انتخاب ایده آل کلمات کلیدی پژوهش در بالای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود و محبوب هستند که در موتورهای جستجو مانند گوگل. انتخاب کلمات کلیدی که دوست دارید و بیشتر توصیف کسب و کار شما و سپس استفاده از آنها استراتژیک در مقالات.

- پاراگراف ها و سرفصلهای

سپس شما باید سرفصلهای و پاراگراف در مقالات خود را. این مقالات آسان به عنوان خوانده شده و همچنین کمک در قرار دادن کلمات کلیدی. مقاله ای که جریان از آغاز تا پایان بدون استراحت خسته کننده است برای یک خواننده است. بهتر است برای شکستن به ایده های قابل ملاحظه پاراگراف با زیرنویس برای خواندن آسان است.

- قرار دادن کلمات کلیدی

هنگامی که شما کلمه و سپس شما باید آگاه از قرار دادن. در حالت ایده آل کلمات کلیدی خود را باید از ویژگی های این عنوان است. مطمئن شوید که کلمات کلیدی در پاراگراف اول و پاراگراف آخر. شما همچنین باید قرار داده و انتخاب کلمه یا عبارت در یک زیرنویس و یا دو تا از مقاله شما.

- جلوگیری از کلمه کلیدی چاشنی

اطمینان حاصل شود که شما نمی پک مقاله خود را پر از کلمات کلیدی این کلمه کلیدی چاشنی و از آن مجاز نیست. مقاله شما باید یک جریان خوب با کلمات کلیدی قرار داده شده در یک شیوه ای معقول همه را از طریق.

اگر شما نوشتن مقالات جستجوگرها با استفاده از این راهنمایی شما مطمئن شوید که رتبه خوب در نتایج جستجو است که ممکن است ترجمه برای فروش بالا و یا محبوبیت برای کسب و کار شما.

[ad_2]
آخرین مطالب