هدرز 405 Xu7. هدرز موتور

تفاوت هدرز با منیفولد خروجی اگزوز در چیست؟ عامل کلیدی در افزایش راندمان موتور بهبود تخلیه گازهای خروجی ازموتور

توسط PATRIS-FUN در 7 شهریور 1400

تفاوت هدرز با منیفولد خروجی اگزوز در چیست؟ عامل کلیدی در افزایش راندمان موتور بهبود تخلیه گازهای خروجی ازموتور است.هدرزسبب کاهش میزان افت راندمانی میشود که توسط مانیفولد دود رخ میدهد. این دو قطعه از نظر جنس و ساختاری با یکدیگر تفاوت دارند، میتوان گفت در هدرز برای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفتهشده که پس از اشتعال و بالا آمدن پیستون در سیلندر، گازهای خروجی با کمترین مقاومت از اگزوز خودرو خارج میشوند و پروسهی انجام این اتفاق با هدرز پراید و در مقایسه با مانیفولد، بسیار سریع و آسانتر است و این موضوع خود میتواند بر خنکسازی موتور نیز تاثیر داشته باشد. توجه داشته باشید که هیچوقت کل بودجهی خود را صرف اینکار نکنید و برای آن حدومرزی در نظر بگیرید. راهنمای خرید شمع خودرو؛ چگونه برای موتور خودروی خود شمع مناسب بخریم؟ شمع توی دور های بالا خیلی موثر… فقط بهينه كن مثله شمع چند پلاتينه فيلتر هوا اسپرت و اگه بيشتر خواستي هدرز و منع اگزوز .

تفاوت هدرزپراید با منیفولد خروجی اگزوز در چیست؟ زیرا ساختار VVT و از سویی وجود خروجی دود جدید، این امکان را برای همه پیشرانه ها فراهم می کند که نسبت به نسخه پایه خود چند دسی بل صدای کمتری را تولید کنند. پرايد 132 از نظر فني مشابه پرايدهاي قبل از خود بوده بهجز همرنگ بودن سپر و زه با بدنه. هدرز پراید یک قطعه از اگزوز بهحساب میآید که میتوان آن را جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور کرد که به دلیل طراحی بهتری که برای آن در نظر گرفتهشده، کاهش مصرف سوخت و بهبود قدرت خروجی موتور را در پی خواهد داشت. راستی این کیت msd که رو بعضی ماشینها نصب میشه چطوریه و کویل فابریک ماشین برداشته میشه؟ در یک تعریف کلی میتوان هدرز پراید را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود. نکتهی دیگری که در رابطه با ساخت هدرز پراید باید به آن اشاره کرد، دستگاههایی است که در ساخت آن به کار میروند؛ دستگاههایی که در این موضوع به کار میروند را میتوان دستگاههای مخصوص به خمکاری لوله در نظر گرفت، همچنین توجه داشته باشید که جوشکاری و تمام اقداماتی که در طراحی و ساخت این قطعه انجام میشود، در کیفیت نهایی قطعه تاثیرگذار هستند.

همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرز حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز پراید از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود. همین موضوع سبب این میشود که علاقهمندان به صنعت تیونینگ به سراغ استفاده از هدرز که در واقع یک منیفولد (چند راهی) است که به خروج سریع و پر فشار گازهای سوخته شده حاصل از احتراق یاری می رساند، بروند. آن طور که مهندسان مگا موتور و سایپا می گویند، این پیشرانه ارتقا یافته قرار است تا بر روی محصولات جدید خانواده X200 نصب شود. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، پیشرانه جدید سایپا و مگا موتور نسخه ارتقا یافته موتور M15 به حساب می آید که با کد فنی M15GSI در این خودروساز ساخته شده است. به گفته مهندسان مگا موتور در کنار نصب پیشرانه M15GSI بر روی ساینا و کوییک فیس لیفت، تغییراتی در نسبت و ضرایب جعبه دنده، پلوس و…

روغن موتور علاوه بر شستوشوی قطعات و شناور نگه داشتن قطعات در خود، وظیفه … فیلترروغن-سبک. فیلتر روغن سورنتو · فیلتر روغن سانتافه 3500. کد مورد: FR012. هوای ورودی به کابین خودرو از طریق سیستم تهویه مطبوع و بخاری توسط این قطعه فیلتر هوای بنز گردیده و از ورود ذرات ، گرد و غبار و سایر محرک های تنفسی به داخل کابین جلوگیری یفلتر هوای باکیفیت بنز نموده وباعث می شود که حداکثر میزان هوای تمیز با کمترین آلودگی و صدا از دریچه های ورودی داشبورد وارد کابین گردد. این شرایط در خودرو، مشابه ماسک زدن است که باعث می شود تنفس، کند تر و سخت تر از حالت عادی انجام گیرد و دقیقا مشابه شرایطی است که یک فیلتر هوا برای عبور جریان هوا در پیشرانه ایجاد می کند. از جمله ویژگی هایی است که برای پیشرانه جدید سایپا و مگا موتور بیان می شود. از اين مدل تعداد كمي در كشور ما نيز هست كه البته اكثر افراد اعتقاد دارند كه مدل جديد هيوندايي است در صورتي كه يك مدل قبل از مدل 2007 است كه وارد كشور شده است. ” گفت: « بزودی خانواده جدید پیشرانه های ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ سایپا را معرفی خواهیم کرد که در برخی نسخه ها فناوری توربو شارژر دارند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خرید هدرز پراید ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آخرین مطالب