لیفت صورت با نخ چیست ؟

NovaThreads در انواع مختلفی وجود دارد: بخیه های خاردار ، که برای جمع آوری پوست ایده آل است (و بنابراین تولید عمل لیفت بیشتری دارند) و بخیه های صاف مستقیم یا خمیده. بخیه های صاف کمتر بالابر تولید می کنند اما برای تحریک کلاژن بسیار عالی هستند. بیماران معمولاً برای هدف قرار دادن نواحی با مشکل رایج که علائم پیری به ویژه مشهود است ، بخیه های صافی در نقاط استراتژیک اطراف صورت خود قرار داده اند (مانند گوشه دهان یا در امتداد مرور). از طرف دیگر بخیه های خاردار در نزدیکی خط مو قرار می گیرند تا به آرامی پوست را به عقب برگردانند و گونه ها و جوجه ها را بلند کنند.

قرار دادن NovaThreads برای بیمار نسبتاً سریع و آسان است. ابتدا از بی حسی موضعی برای بی حس کردن مناطقی که قرار است تحت درمان قرار بگیرند استفاده می شود ، سپس از یک ابزار کوچک (یک کانول نازک یا سوزن) برای قرار دادن نخ های زیر پوست استفاده می شود. این کل روند معمولاً فقط 30 تا 45 دقیقه طول می کشد و بیمار آزاد است که پس از آن به کار خود برگردد.

لیفت صورت با نخ

همانند NovaThreads ، Silhouette InstaLift برای استفاده از بخیه های موقت زیست سازگار برای بلند کردن صورت متکی است. Silhouette InstaLift بیشتر روی تحریک پوست تمرکز دارد تا تحریک تولید کلاژن (البته این اهداف هر دو هدف را نیز انجام می دهد) ، بنابراین موضوعات مورد استفاده در این روش تا حدودی متفاوت طراحی شده اند. به جای صاف یا خاردار بودن ، آنها حاوی تعدادی بخیه هستند که با “مخروط” های ریز و درشت درگیر هستند که در گرفتن بافت مهارت دارند. این اجازه می دهد تا نخ ها پوست بیشتری جمع کنند و لیفت قابل توجهی به گونه ها و جوجه ها وارد کنند. موضوعات Siluette InstaLift برای ایجاد نتایج نسبتا طولانی مدت نیز طراحی شده اند. بیماران می توانند انتظار داشته باشند برای مدت یک یا سه سال از تأثیر Silhouette InstaLift خود بهره مند شوند.

داشتن Silhouette InstaLift به طور متوسط ​​حدود 45 دقیقه طول می کشد و تحت بی حسی موضعی قابل انجام است. یک سوزن مخصوص نازک طراحی شده برای قرار دادن نخ ها در پوست استفاده می شود و ناراحتی بیمار را به حداقل می رساند. بیماران گاهی اوقات پس از انجام این عمل چند روز احساس درد و تورم خفیف می کنند ، اما معمولاً با داروهای ضد درد می توان آن را کنترل کرد. به این ترتیب ، اگر Silhouette InstaLift دارید ، احتمالاً بلافاصله قادر خواهید بود به فعالیتهای عادی خود بازگردید.

از آسانسور نخ خود بیشترین بهره را ببرید
از آنجا که آسانسورهای رشته ای بسیار کم خطر هستند و دارای چنین ریکاوری کوتاهی هستند ، می توان آنها را با سایر روشهای غیر جراحی ترکیب کرد تا نتایج جامع و قابل توجه تری حاصل شود. پس از اینکه پوست شما در اطراف نخهای قرار داده شده در طی “InstaLift” بهبود یافت ، توصیه می کنیم لیفت نخ خود را با درمانی مانند فوق درمانی انجام دهید.

Ultherapy از پالسهای ملایم انرژی سونوگرافی برای گرم کردن بافتهای همبند زیر پوست استفاده می کند و بدین ترتیب تولید کلاژن را تحریک می کند. اولتراپی ، که اغلب به آن “صورت غیر جراحی” گفته می شود ، به اندازه کافی ایمن است که تقریباً در هر ناحیه ای از صورت و گردن اعمال می شود. با تلفیق این روش با لیفت نخ ، می توانید میزان کلی پوستی که دریافت می کنید را به حداکثر برسانید و با درمان گردن و همچنین صورت ، لیفت بیشتری ایجاد کنید.

در حالی که بالابرهای موضعی می توانند پوست را به طور موثری سفت کنند ، اما برای رفع لکه های سطح پوست طراحی نشده اند. به همین ترتیب ، از بین بردن علائم سطحی پیری – مانند لکه های سنی ، مناطقی از رنگدانه ناهموار و خطوط ریز – به تکنیکی معروف است به “تجدید پوست”. در هنگام قرار گرفتن مجدد در پوست ، لایه بالایی درم برداشته می شود و لکه های فوق را از بین می برد. لایه ای از پوست جدید و جوان تر به نظر می رسد و در جای خود رشد می کند.

با تلفیق تعدادی از درمان های ضد پیری غیر جراحی مختلف ، بیماران می توانند به یک تغییر عمیقاً مثبت در ظاهر خود دست یابند – بدون تحمل زمان بهبودی طولانی مدت همراه با جراحی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>