قیمت چمدان پلی کربنات تنها برند آن در ایرانم


16 اکتبر 2015
Aimee Lim / A iming For Awe / Copyright 2015

راهنمای خرید چمدان: همانطور که توسط یک کاربری چمدان فرودگاه گفته شده است – AIMINGFORAWE.COM
سفر شما برنامه ریزی شده است و با هیجان وارد فرودگاه می شوید …
… شما برای این تعطیلات سخت کار کرده اید و نمی توانید صبر کنید که شن و ماسه بین انگشتان پا و آفتاب بر روی پوست شما در آن ساحل مستقر شود. برای ثبت نام به پیشخوان بلیط می شوید و چمدان خود را روی کمربند چمدان می اندازید. می دانید که بعد از اینکه بانوی بلیط کیف خود را برچسب گذاری کرد و آن را در مسیر خود به پایین تسمه نقاله ارسال می کنید ، می دانید؟ شما می دانید احساسی که من در مورد آن صحبت می کنم – این احساس در گودال معده شما ، آن احساس اضطراب و اضطراب مثل اینکه کیف شما از بین می رود ، یا آن را به مقصد خود نمی رساند و شما را در آنجا رها می کند. ساحل پوشیدن لباسی که الان دارید …

داشتن یک صندوق چمدان فرودگاهی به عنوان یک شوهر باعث می شود که این احساس بهتر نشود ، باور کنید یا نه او با انواع داستانهای ترسناک چمدانی به خانه می آید. و من دروغ نخواهم گفت – من چیزهایم را دوست دارم. من عاشق لباس هایم ، کفش هایم ، لوازم جانبی من ، آرایش من هستم ، و می توانید من را مادی گرایی یا هر چیز دیگری بنامید ، اما من عاشق چیزهایم هستم. و چیزهایی که من در سفرهای خود با خودم آورده ام چیزهای خوبی است. سلام ، من می خواهم به کاوش در جهان بپردازم ، می دانید؟ اما او با داستانهای ترسناک چمدانی به خانه می آید که چمدان ها توسط پسران کیسه می شود یا فقط با شکستن چرخ فلک چمدان روبرو نیست و وسایلی که پس از آن محافظت می شد ، در سراسر نمایشگر پراکنده است تا همه بتوانند آن را ببینند. و بیشتر اوقات ، این چیزهای بی ضرر است – فقط لباس و لوازم توالت ، اما گاهی اوقات یک خانم تنها ممکن است یک دوست کوچک لرزان را با خود به تعطیلات بیاورد ، و آن دوست اکنون برای همه افرادی که در اتاق کیف کار می کنند در معرض نمایش است. چقدر شرم آور.

راهنمای خرید چمدان: همانطور که توسط یک سرویس دهنده چمدان فرودگاه گفته شده است

شما ایده را می گیرید. پسران کیف چمدان را می شکنند. اتاق کیف چمدان را می شکند. اما آنچه برای من تکان دهنده است این است که چمدان مردم می شکنند. گفته ای که “عقل سلیم خیلی رایج نیست” در اینجا بسیار کاربرد دارد.

مثل زمانی که یک چمدان با 3 برچسب در اتاق کیف می گذرد (3 برچسب یعنی اینکه از 7 تا 9 فرودگاه به آنجا رفته اید) و ماهی گرفتن ماهی. فقط کمی اطلاعات پس زمینه: در بیشتر موارد ، تمام چمدان هایی که در یک پرواز حرکت می کنند ، در چیزی مانند ظروف حمل و نقل مینی ذخیره می شوند. این ظروف بسته به نوع خود می توانند حدود 20-40 کیسه داشته باشند و سپس روی هواپیما بارگیری می شوند. بنابراین چمدانها ماهی گرفتند و چون تنگی خیلی وحشتناک بود ، آنها منبع بوی را بازرسی کردند ، آن را باز کردند و برخی از ماهیان خام و مرده را یافتند که توسط یک زن و شوهر کیسه یخ ذوب شده احاطه شده اند (مانند نوعی که در بقالی دریافت می کنید. فروشگاه). اگرچه کارنامه این داستان این است که آب ماهی نشتی داخل چمدان های هر کس دیگری که از همان ظرف آمده است گرفت …

قیمت چمدان پلی کربنات

یا زمانی که کسی همزن پخته شده را در کیسه های پلاستیکی بسته کرده و سعی کرده آن را با چمدان خود به خانه آورد. به جز اینکه آن را به خانه تبدیل نکرد زیرا همه تغییرات سریع دما را پشت سر گذاشت و منفجر شد و داخل چمدان دیگران شد.

و اگر می توانستم روی دستانم حساب کنم چند بار شوهرم داستانی را در مورد بطری های شکسته مشروب یا کیسه هایی که به آن دست می دهد بو داده است مانند شراب ، یا چمدان هایی که با شراب آغشته شده است ، برای من تعریف کرده است. بچه ها (و به معنای “بچه ها” ، منظور من این نیست که با مردان روبرو بشوم ، همه شما را خطاب قرار می دهم) ، من می دانم که شما الکل خود را دوست دارید ، اما بیایید. آن را ببندید یا چیزی بپوشید ، به آن هوشمند باشید ، فقط بطری های خود را در پایین چمدان خود نریزید و یک روز آنرا صدا کنید! 1. اگر خراب شود ، این چیزهای خوبی را هدر می دهد ، 2. شما از لباس شراب آور خود خوشحال نیستید ، 3. دوستان و خانواده شما احتمالاً وقتی که بخواهید برخی از جزوه های جلسات AA را درون جیب های خود بکشید. شما به دنبال این نیستید که شما مانند یک الکلی ، 4 لکه و 5 رنگ بوی می دهید.

نیازی به گفتن نیست ، شما مجبور خواهید بود چمدانی بخرید که از این طریق از چیزهای دیگر افراد نیز محافظت می کند.

شما می خواهید چمدانی بخرید که …
… از تمام موارد شما محافظت خواهد کرد. از هر دو کارمند فرودگاه ، هوا و همانطور که اخیراً از چیزهای دیگر مسافران نیز یاد گرفته ایم؛

… اندازه مناسب است بسته به اینکه به دنبال چمدان حمل باشید ، چیزی که بتواند وسایل شما را به مدت یک هفته یا یک ماه بسته بندی کند ، اندازه آن آشکارا مهم خواهد بود. و بله ، چنین چیزی خیلی بزرگ است؛

… سبک است. شما نمی خواهید آن شخصی باشید که در پیشخوان ایستادگی می کند ، برای انتخاب چیزهایی که نمی آورید یا چیزهایی را که می توانید در حمل خود قرار دهید ، انتخاب می کنید ، زیرا بیش از حد مجاز وزن هستید. این هنگام ریختن یک پوند زن و شوهر است. وزن وزن چمدان شما خالی خواهد بود.

… به راحتی مانور داده می شود. اگر فقط از فرودگاه به کابین می روید ، سپس با چمدان خود به هتل می روید ، بنابراین حدس می زنم این قسمت اهمیتی نخواهد داشت. اما اگر به تازگی در لندن فرود آمده اید و باید برای رسیدن به ایستگاه Tube از طریق فرودگاه غول پیکر هیترو حرکت کنید ، در آنجا مجبور خواهید بود برای رسیدن به نقطه A با قطار پرش کنید ، پس از آن ناامید شوید و برای رسیدن به نقطه B به اتوبوس برگردید ، سپس 15 دقیقه پیاده روی کنید تا به مقصد برسید ، ALL با چمدان ، و سپس پیدا کردن چیز آسان برای کشیدن یا فشار به اطراف ، احتمالاً می تواند به شما در اینجا کمک کند.

… به اندازه کافی بادوام است تا از گرم شدن سیب زمینی زنده بماند. فکر نمی کنم این یک راز باشد که متقاضیان چمدان فرودگاه همه چمدان های خوبی نیستند.

چیزهایی که باید هنگام خرید چمدان به دنبال آن باشید:

 • حداقل 4 چرخ. این باعث می شود مانور راحت تر شود.
 • اندازه چرخ ها: خیلی بزرگ نیستند (اگر زیاد حجیم هستند ، آنها راحت تر در اتاق کیف می شکنند).
 • دستگیره داخلی در پایین چمدان یک مزیت است. صاحبان چمدان شما را دوست دارند و احتمال کمتری وسایل شما را به اطراف می اندازند.
 • محفظه های قابل ارتقا. تبیین کننده
 • چمدان هایی با کف پهن تر از بالا تضمین می کند که یکبار بسته بندی نشود.
 • رنگ. شناسایی یک چمدان مشکی عمومی برای شناسایی روی چرخ فلک چمدان چالش برانگیز خواهد بود.

نمودار جوانب و منفی چمدانهای سخت پوستی و چمدانهای نرم
انجام دادن:

 • یک کیسه پلاستیکی را در اطراف مایعات خود بپیچید (مثلاً شامپو ، لوسیون ضد آفتاب ، موهای زائد ، شراب ، و غیره). و سپس یک کیسه پلاستیکی دیگری را در اطراف مایعات خود بپیچید. و برای احتیاط بیشتر ، یک بار دیگر.
 • تمام breakable های خود را در چیزی نرم ببندید (یک حوله ساحلی یا یک ژاکت خاردار کار می کند).
 • چمدان خود را ضد زنگ کنید. چمدانی را که فضای زیادی برای وسایل شما وجود دارد بسته نباشید. در صورت لزوم از یک چمدان کوچکتر استفاده کنید ، اما اطمینان حاصل کنید که یک فضای اضافی وجود ندارد.

نکن:

 • از یکی از آن وسایل تسمه دست و پا گیر استفاده نکنید که به دور چمدان شما می رود. آنها مجموعه ای از گمشده ها و شکسته ها را در اتاق کیف شروع کرده اند.
 • پول خود را صرف برچسب چمدان نکنید. در بیشتر مواقع ، آنها سقوط می کنند.
 • هیچ الکلی مصرف نکنید. و اگر کاملاً لازم است ، حتماً آن را در قسمت های زیادی از لنت پیچانده اید (از ژاکت ، حوله و غیره استفاده کنید). هیچ چیز بدتر از تلاش برای پاک کردن شراب قرمز از بین همه لباسهای شما نیست.
 • بیش از بسته نیست. این افراد واقعی هستند که کیف های شما را دور می کنند و چمدان می کنند. ماشین آلات نیست اگر نتوانید کیف خود را به راحتی انتخاب کنید ، احتمالاً آنها نیز با آن مشکل دارند. فقط ملاحظه کنید
 • از چمدانهای شکسته قدیمی استفاده نکنید. آنها به راحتی پاره می شوند ، به راحتی می شکنند و توسط دارندگان چمدان نیز درمان نمی شوند ، زیرا دست زدن به آنها دشوارتر است.
 • ثروتی را در چمدانی که برای چک کردن برنامه ریزی کرده اید ، خرج نکنید. مطمئناً ، یک لوئیز ویتون می تواند بسیار جذاب باشد ، اما آن را در خانه نگه دارید و از زیبایی آن در یک مکان امن شگفت زده شوید ، زیرا و من نقل می کنم “وقتی بچه ها در محل کار یک چمدان طراح گران را می بینند ، با آنها خشن تر می شوند. ” من نمی دانم چرا ، و او نمی داند چرا (شاید آنها کمی ژله باشند که می توانید 5000 دلار از چمدانی را که در آن به صورت سنگفرشی در آن استفاده می کنید ، کنار بگذارید) ، اما این فقط روشی است که کوکی خرد می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>