عینک صا ایران برای سلیقه های تک


گذشته از تلاش برای دیدن عینک آفتابی کامل ، روشهای کمی علمی تر برای فهمیدن چگونگی پیدا کردن عینک متناسب با صورت شما وجود دارد. این نکات و ترفندها در واقع برای هر لیوان مورد نظر شما کار می کنند و می توانند به شما کمک کنند تا دریابید که کدام سبک بیشتر شکل و اندازه شما را تعریف می کند. عینک آفتابی بزرگتر از عینک است ، اما اندازه گیری ها به همان روش محاسبه می شوند (فقط در صورتی که به خواندن این پایان رسیدید و به دنبال عینک هستید).

عینک صا ایران
برای اینکه اندازه گیری ها کار کنند ، شما نیاز به اندازه گیری دقیق از سر خود دارید. به این ترتیب ، شما یک نقطه مرجع برای اندازه عینک آفتابی به چه اندازه خواهید داشت. این همچنین به شما کمک می کند تا مشخص کنید که چه لیوان خیلی بزرگ است و چه فریم هایی باعث می شود که از لنزهای ریز ریز و درشت باشید.

گفتن اینكه شما “یك سر بزرگ” یا “صورت كوچك” دارید ، از نظر غیر روحانی بسیار ارزشمند است ، اما اگر در جلوی یك دسته از عینك ها ایستاده اید كمك نمی كند. من در مورد شما نمی دانم ، اما وقت زیادی برای خرید عینک آفتابی ندارم.

چگونه می توان میلی متر ها را بدست آورد
اندازه گیریهنگام اندازه گیری چهره ، باید یک خط کش را به سمت بالا (در سمت میلی متر) با محل قرارگیری معبد خود تنظیم کنید. حاکم نباید در اطراف سر شما پیچیده شود ، بلکه باید جلوی صورت شما در فضایی که معبد شما واقع شده شناور کند. سپس ، مستقیماً به معبد دیگر بسنجید. اندازه گیری شما بهترین اندازه قاب برای چهره شماست.

چگونه اندازه عینک آفتابی خود را اندازه دهیم
لیوان ها دارای سه اندازه اصلی هستند که باید درباره آنها بدانید.

اندازه چشم ، عرض لنزها در وسیع ترین قسمت است. این رایج ترین اندازه گیری است که با توجه به اندازه عینک مشاهده خواهید کرد. عینک آفتابی Ray-Ban New Wayfarer در اندازه های لنز 52 و 55 میلی متر وجود دارد.

اندازه Bridge قطعه فلزی یا پلاستیکی را که لنزها را به هم وصل می کند اندازه گیری می کند. برای اندازه گیری این پل ، از پایین ترین لنزها شروع و پایان می یابید و در همان نقطه در آن طرف پل اندازه گیری می کنید.

اندازه معبد اندازه گیری بازوهای عینک آفتابی است. همچنین معابد نامیده می شوند ، اندازه گیری بازوها از لولا شروع می شود و در یک خط مستقیم تا دورترین نقطه بدون شیب به پایین ادامه می یابد.

اندازه های قاب
یک چیز دیگر وجود دارد که شاید بخواهید بدانید ، اندازه گیری عمودی به شما می گوید که عینک شما چقدر بلند است. این امر همیشه به شما کمک نمی کند مگر اینکه سفارش عینک آفتابی با نسخه ای داشته باشید که به لنزهای خاص احتیاج دارد ، اما بدون در نظر گرفتن ، از پایین ترین قسمت لنز مستقیم تا بالا اندازه گیری می شود.

عرض شما در مقابل آنها
عرض کلی به شما می گوید که در کل شیشه ها چقدر بزرگ است. سپس می توانید صورت خود را اندازه گیری کرده و ببینید که چند میلی متر در سراسر آن است تا تصوری خشن از چقدر بزرگ بودن عینک ها بدست آورید. برای مشخص کردن این قسمت ، بخش هایی از معابد را که می توانید از جلو مشاهده کنید ، به همراه لنزها و پل اندازه بگیرید. اگر عینک به اندازه کافی بزرگ برای صورت شما باشد ، این تعداد به شما تقریباً می گوید.

مسابقه خود را تخمین بزنید
اگر از کل عرض عینک آفتابی (از جمله لنزها ، قطعات پایانی و پل) اطلاع دارید ، می توانید به طور کلی 6 میلی متر را از کل جدا کرده و آن را با پهنای قبلی که محاسبه کرده اید مقایسه کنید. اگر اندازه آن 2 میلی متر از اندازه صورت شما باشد ، آنها باید مناسب شما باشند. اگر عرض کل ندارید اما عینک برای اندازه گیری دارید ، لنزهای ضرب شده را با اندازه پل اضافه کنید. اگر این تعداد در حدود 2 میلی متر از اندازه صورت شما باشد ، بهتر است با آن عینک ها نیز بروید.

آماده شدن! دریافت نوار!
اندازه گیری صورت شما خسته کننده به نظر می رسد ، اما این روند خرید و بازگشت عینک آفتابی را بسیار دردسر می کند. بدون اندازه گیری ، واقعاً دشوار است که بگوییم آیا عینک از پل مناسب و یا لنزهایی مناسب برای چهره شما برخوردار است یا خیر. فقط چند ثانیه طول می کشد ، اما اعداد می توانند چیزهای زیادی را برای شما روشن کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>