طراحی چت روم فارسی احساس چت

این روزها بازار طراحی و فروش چت روم بر اساس اسکریپت ET-Chat بسیار داغ است. ارائه دهندگان این خدمات معمولاً با

توسط PATRIS-FUN در 8 آذر 1399

این روزها بازار طراحی و فروش چت روم بر اساس اسکریپت ET-Chat بسیار داغ است. ارائه دهندگان این خدمات معمولاً با ایجاد تغییراتی در اسکریپت که همیشه اساسی نیستند و همچنین معمولاً با طراحی الگوهای غیراستاندارد ، اتاق های گفتگوی از پیش طراحی شده را به فروش می رسانند. پس از مطالعه این مبحث ، شما درک خوبی از چگونگی بهینه سازی و سئو اتاق گفتگو پیدا خواهید کرد.

متداول ترین روش جذب کاربران به چت روم فارسی خرید ترافیک پاپ آپ از سایر چت روم های معروف است که معمولاً هزینه های زیادی را به مدیران اسکریپت چت روم تحمیل می کند. این امر ما را بر آن داشته است تا روزانه تعداد بیشماری درخواست جستجوگرها ارسال کنیم و اتاق گفتگوی ET-CHAT را بهینه کنیم.

چت روم سئو چیست؟ آیا می توان یک اتاق گفتگوی سئو تهیه کرد؟


قبل از ارائه جزئیات بیشتر ، ابتدا باید با مفاهیم سئو آشنا شوید. برای درک مفهوم سئو ، توصیه می کنیم مقاله سئو چیست؟ آن را یک بار برای همیشه بخوانید. به طور کلی مهمترین عامل مرتبط با سئو و بهینه سازی سایت در گوگل تولید محتوای جدید و علمی است. این دقیقاً همان چیزی است که در هیچ یک از اتاق های گفتگوی ایران وجود ندارد. بنابراین معمولاً یک اتاق گفتگو برای مبتدیان حتی در 10 صفحه اول Google نیز ظاهر نمی شود. پس تکلیف چیست؟ یکی از بهترین راههای مقابله با این مسئله استفاده از سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس یا جوملا است! در صفحه اصلی اتاق چت خود. با ارسال مطالب آموزشی روزانه ، هفتگی و ماهانه در مورد چت روم ها ، اخبار مربوط به چت روم ها ، نحوه استفاده از امکانات اتاق چت و غیره ، به آرامی و با سرعت در Google پیشرفت خواهید کرد. در این حالت بهتر است اسکریپت اتاق گفتگو را روی یک زیر دامنه قرار دهید. هرگز اسکریپت اتاق گفتگو را در یک فهرست بارگذاری نکنید.

شما باید در انتخاب دامنه برای راه اندازی سرویس اتاق گفتگو کاملاً حرفه ای باشید. دامنه باید تا حد ممکن کوتاه باشد و با کلمه چت شروع شود. بهترین مثال برای یک دامنه موفق چت روم باران با chatbaran.ir است. دامنه ملی یا ir اولین اولویت است و پس از آن دامنه های .com .net و سرانجام دامنه های .org دنبال می شود. استفاده از دامنه های مرتبط با سایر کشورها برای اتاق گفتگوی سئو فارسی اشتباه بزرگی است که بسیاری از علاقه مندان در چت روم های سئو مرتکب می شوند.


عامل دیگری که در بهینه سازی و سئوی اتاق گفتگو تأثیر می گذارد ، انتخاب صحیح متا تگ های مهم برای سئو است. اسکریپت اتاق چت شما باید حداقل یک برچسب H1 در صفحه اصلی حاوی کلمه کلیدی اتاق گفتگو داشته باشد. اتاق گفتگوی سئو بدون انتخاب برچسب متا و توصیف حرفه ای امکان پذیر نیست. تا حد امکان از نام های تکراری و کلیشه ای اتاق گفتگوی مبتنی بر ET خودداری کنید. از تکرار بیش از حد کلمه چت روم در برچسب توضیحات خودداری کنید و یک متامارکر توضیح کوتاه را انتخاب کنید که در آن یک بار کلمه کلیدی چت روم استفاده شده باشد (در ابتدا).


از الگویی سبک و سریع استفاده کنید. رمزگذاری الگوی چت روم باید با استانداردهای W3 مطابقت داشته باشد. تا حد امکان از عکس های بزرگ خودداری کنید. اتاق گفتگوی سئو با فرمت سنگین امکان پذیر نیست. استفاده از بازنویسی در ساختار اتاق های گفتگوی مبتنی بر ET-Chat تحت فشار و ترافیک شدید باعث کند شدن اتاق و کند شدن اتاق چت می شود.


هرگز از وب سرور Apache برای اتاق های گفتگوی خود استفاده نکنید. وب سرورهای NGINX و LIGHTTPD بهترین انتخاب ممکن هستند. بسیاری از دوستان Configer از افزونه های Reverse Proxy در مسیر Apache استفاده می کنند. هرگز از پلاگین های Nginx و Apache استفاده نکنید. چت روم های شلوغ در کنار افزونه Nginx سرور شما را تا مرز پیش می برد!


در ماه های اول راه اندازی چت روم فارسی ، به هیچ عنوان ارجاع خریداری نکنید. چند ماه پس از شروع چت روم خود صبر کنید و در آن مدت ساخت لینک را به صورت حرفه ای شروع کنید. تبلیغات بانری در وب سایت های دیگر و همچنین لینک های nofollow کمک زیادی به شما می کنند. تجربه نشان داده است که اتاقهای بازخورد سئو در مراحل اولیه همیشه شکست خورده اند و فقط کوتاه مدت هستند.

ما بهترین کلمات کلیدی را برای شما انتخاب می کنیم و با بهینه سازی ساختار و قالب شما ، رتبه شما را در موتورهای جستجو ارسال شده توسط گوگل افزایش می دهیم و در نهایت بازدید سایت شما را به عنوان ضمانت افزایش می دهیم!


گروه SEO مخرب همچنین سایت های وردپرسی را با صفحه را ایجاد می کند برای ورود به سیستم اینجا را کلیک کنید. منبع ترافیکی برای سایت خود ایجاد کنید.

هنگام ورود به سایت ، می توانید برای هر محتوا یا بخشهای مختلف سایت پیام ارسال کنید و همچنین مکالمات سایر کاربران را مشاهده کنید. در واقع ، این بخش به عنوان یک اتاق گفتگو یا انجمن آنلاین شناخته می شود که در آن کاربران می توانند به صورت آنلاین بحث کنند. اتاق گفتگوی سئو برای افزایش رتبه سایت بسیار مهم است. در مورد اتاق گفتگوی سئو ، شما باید تمام استراتژی های سئو را در نظر بگیرید و مطابق آن عمل کنید.

قبل از اینکه به تکنیک هایی بپردازیم که در اتاق چت احساس می کنند چت منجر به افزایش رتبه سایت می شود ، ذکر چند نکته مهم در این زمینه ضروری است:


1- طراح سایت باید به گونه ای ساخته شود که به راحتی نمایه سازی شده و در دسترس کاربران قرار گیرد.


2- برای دریافت بازخورد به سایت های معتبر مراجعه کنید.


3- محتوای ایجاد شده نقش مهمی در چت روم های سئو دارد. سعی کنید محتوایی با بهترین کیفیت و همچنین به طور منظم ایجاد کنید.


4- از کلمات کلیدی مرتبط در متن ، عنوان و ... استفاده کنید


5- و ...


به خاطر داشته باشید که محتوا در بهینه سازی اتاق گفتگوی سئو نقش مهمی دارد. اگر کاربر محتوای مناسب خود را پیدا نکرد ، بدون ورود به اتاق گفتگو بلافاصله ارتباط شما را قطع می کند. بنابراین در عین حال سعی کنید محتوای متنوع ، مرتبط ، جذاب و به روز در اختیار کاربران قرار دهید.


فضای بهینه سازی و جستجوگرها

روش های مختلفی برای بهینه سازی اتاق گفتگوی شما وجود دارد و در این مقاله مهمترین تکنیک ها را بحث خواهیم کرد:


1- ایجاد یک انجمن باز


یک انجمن آزاد به این معنی است که کاربر می تواند مطالب شما را بدون عضویت مشاهده کند و این باعث افزایش تعامل کاربر می شود. دلیل این امر این است که افراد معمولاً به محض مشاهده سایتهایی که برای دیدن مطالب باید به انجمن بپیوندند ، سایت را ترک می کنند.


2- پیوند به سایتهای پیوند داده شده


برای تبلیغ اتاق گفتگوی خود ، سعی کنید از سایت های مرتبط و همچنین سایت های معتبر پیوند دریافت کنید تا کاربران بتوانند پیوندهای شما را به سایت های دیگر پیوند دهند.


3- معرفی شبکه های مجازی


شما می توانید با تبلیغ لینک چت روم خود در شبکه های مجازی و در نتیجه بهینه سازی SEO برای چت روم خود ، کاربران بیشتری را برنده شوید.


4- استفاده از کدهای صحیح


اگر کد پیوند شما نادرست باشد ، این امر منجر به ارتباط گسترده ای می شود و نمی تواند توسط کاربر بارگیری شود ، بنابراین این عمل تأثیر بسیار منفی در اتاق گفتگوی سئو دارد.

برخی از روش های بسیار ساده و موثر برای افزایش سئو و بهینه سازی سایت ، بهتر است این عناصر از سایت خود را بررسی کنید سئو سایت پیچیدگی ها و تکنیک های خاص خود را دارد ، اما اهمیت مشکلات کوچک در سئو و بهینه سازی سایت را نباید فراموش کرد.


در نگاه اول ، برخی لحظات ممکن است همیشه بسیار ساده و مبتدی به نظر برسند ، اما در بسیاری از موارد دیده می شود که حتی موارد بسیار ساده نیز در برخی از وب سایت ها مشاهده نمی شود. در این مقاله می خواهیم این نکات پیش پا افتاده اما بسیار موثر را برای شما بیان کنیم.


گاهی اوقات یک مدیر وب سایت برای سئو و بهینه سازی سایت خود سخت کار کرده است ، یعنی لینک سازی ، بازاریابی محتوا و تمام عناصر بازاریابی اینترنتی را انجام داده است ، اما هنوز به صفحات اول ، دوم و سوم گوگل ارتقا پیدا نکرده است. . شاید یکی از دلایلی که این سایت رتبه بالایی کسب نمی کند.


همانطور که می دانید ، یک وب سایت می تواند ویژگی های بسیاری برای شما داشته باشد:

شما می توانید یک مارک شوید

می توانید هویت شخصی خود را به مردم ارائه دهید.

می توانید با افراد زیادی ارتباط برقرار کنید. (این اتصال پیوندی به ساختمان نیست ، اما به این معنی است که شما افراد بیشتری را خواهید شناخت و همچنین افراد بیشتری شما را خواهند شناخت).

سرانجام می توانید مشتری جذب کنید.

اما ابتدا باید برای وب سایت خود سخت کار کنید. بدون رنج گنج امکان پذیر نیست. شما باید مطمئن شوید که ربات های گوگل به سایت شما جذب می شوند. آنها ساختار سایت شما را آنقدر دوست دارند که روزانه یا به صورت ساعتی از سایت شما بازدید می کنند. برای انجام این کار ، ساختار سایت شما باید کاربرپسند باشد. Google به راحتی می تواند به صفحات مختلف شما دسترسی پیدا کند.


برای تدوین خود یک راهنمای Pagination مناسب ایجاد کنید.

صفحه بندی صفحه بعد از منوی بالای یک سایت ، مهمترین ویژگی در رتبه بندی ساختار یک سایت است. شما باید صفحات مختلف خود را بهتر سازماندهی کرده و به عنوان بایگانی در خدمت Google و کاربران قرار دهید.

کار سخت بدون صفحه بندی. زیرا همه مقالات نمی توانند در یک صفحه باشند. این اصلاً کار و مدیر زیبایی نیست.

احتمالاً بارها پیش آمده است که کلمه ای را در گوگل جستجو کرده و به سایتی پر از پیوندهای مختلف و دسته های مختلف وارد شوید. (که می توانید مثالی در پایین این سایت مشاهده کنید) وقتی وارد این سایت می شوید و مقاله مورد نظر خود را پیدا می کنید ، این سایت لینک های بسیار دیگری را با عناوین واقعا جذاب به شما نشان می دهد! همچنین باید روی این پیوندها کلیک کنید. (این بدان معنی است که سایت برای پیمایش در آن با شما کار می کند).

انجام کار مشابه.

در پایین هر مقاله می توانید نشریات مربوط به آن را به کاربران ارائه دهید. به این ترتیب شما مکانیسم مناسبی برای اتصالات داخلی خود فراهم کرده اید. Google می بیند که شما پیوندهایی به صفحاتی ارائه کرده اید که کاملاً مربوط به صفحه فعلی هستند و از این امر بسیار راضی است.


به عنوان مثال ، اگر از وردپرس استفاده می کنید ، افزونه های زیر برای نمایش پست های مرتبط بسیار مناسب هستند:


• 12 افزونه مرتبط برای ارسال های مبتدی در وردپرس

• 3 افزونه مربوط به وردپرس "Must Have" است . 

آخرین مطالب