ريش تراش بهترین مارک


بررسی شده توسط: کارشناسان پزشکی KidsHealth
اندازه متن بزرگتر استاندازه متن بزرگاندازه متن معمولی
چاپ
تراشیدن هیچ فایده ای نخواهد داشت پس از قطع کردن آن. سریع ، آسان است و اگر نکات زیر را رعایت کنید ، کاملاً بدون درد است.

مبانی ریش تراش
تراشیدن به سادگی با استفاده از ماشین ریش تراش برای از بین بردن نوک ساقه مویی است که از طریق پوست بزرگ شده است. ماشین ریش تراش ها به اشکال مختلفی عرضه می شوند. ماشین ریش تراش های استاندارد وجود دارد که کاملاً یکبار مصرف هستند یا دارای ماشین ریش تراش ه یکبار مصرف هستند که باید به طور مرتب تعویض شوند و ماشین ریش تراش های برقی نیز وجود دارد.

استفاده از ماشین ریش تراش برقی می تواند سریع و راحت باشد ، اما بسیاری از بچه ها متوجه می شوند که ممکن است تراشیدن دقیق و دقیق را که یک ماشین ریش تراش استاندارد دارد نمی دهد. اگرچه استفاده از ماشین ریش تراش برقی بسیار آسان است (فقط آن را روشن کنید و آن را به دور صورت خود حرکت دهید) ، اصلاح کردن با یک ماشین ریش تراش استاندارد چند قانون را دنبال می کند.

هنگام استفاده از ماشین ریش تراش استاندارد ، مهمترین کالای مورد نیاز شما ماشین ریش تراش ه ای تمیز و تیز است (بهترین ماشین ریش تراش ​​ها حداقل دو ماشین ریش تراش ه و یک سر متحرک دارند). سعی کنید از تراشیدن با ماشین ریش تراش ه کسل کننده یا پررنگ خودداری کنید. در بهترین حالت ، یک ماشین ریش تراش ه کسل کننده به شما سایه ناهموار می بخشد و شما را با قرمزی ، لکه ها و لکه های موهای ساییده نشده روی صورت و گردن شما رها می کند. در بدترین حالت ، یک ماشین ریش تراش ه کسل کننده باعث می شود مقدار موزایی از پوست شما به همراه موها خارج شود! از تغییر ماشین ریش تراش (یا ماشین ریش تراش ، اگر از نوع یکبار مصرف استفاده می کنید) نترسید. خوشحال خواهید شد که کردید

تراشیدن روغن های طبیعی به صورت شما خراشیده می شود ، بنابراین مهمترین مورد بعدی نوعی ژل اصلاح است که باعث می شود پوست شما خیلی خشک نشود و اصطکاک را از ماشین ریش تراش بکاهید. ژلی را انتخاب کنید که فکر می کنید خوب به نظر می رسد و امتحان کنید. اگر ژل اصلاح تراشیده را انتخاب کرده اید ، توجه داشته باشید که منتول ممکن است گاهی اوقات با برخی از انواع پوست واکنش کمی ایجاد کند و ممکن است منجر به لکه های قرمز شود. اگر این اتفاق برای شما رخ داد ، نگران نباشید. فقط کافی است به یک کرم تراشیدن بدون منتول تغییر دهید.

ريش تراش
برش و نیک بخشی از اصلاح است. آنها هر بار برای شما اتفاق نمی افتند ، اما آنها اتفاق می افتند. هنگامی که خود را لکه دار می کنید یا قطع می کنید ، حتماً یک دستمال یا پارچه تمیز بگیرید و فشار مستقیم وارد کنید تا خونریزی متوقف شود. اگر در وسط ناحیه ای که قصد تراشیدن زیتون یا بریدگی دارید ، ایده خوبی است که برای مدت کوتاهی ماشین ریش تراش استاندارد را رها کنید و از یک ماشین ریش تراش برقی استفاده کنید یا برای چند باریک تراشیدن را اصلاح کنید. روزها.

همچنین ، برخی از بچه ها ممکن است بعد از اصلاح ، موهای رشد یافته پیدا کنند ، که در آن موها دوباره به پوست رشد می کنند. این می تواند فولیکول مو را سوراخ کند ، که به نوبه خود باعث ایجاد برآمدگی ماشین ریش تراش می شود. با نام فولیکولیت ، این بیماری گاهی اوقات با استفاده از یک ماشین ریش تراش ایمنی مخصوص قابل درمان است ، اما این همیشه برای همه افراد مفید نیست. اگر فولیکولیت را تجربه می کنید ، در مورد بهترین روش برای از بین بردن ریش و سبیل خود با متخصص پوست صحبت کنید.

اصلاح
قبل از شروع ، حتما بخاطر داشته باشید که ماشین ریش تراش خود را بعد از هر چند سکته مغزی بشویید. به این ترتیب ، ماشین ریش تراش از هر نوع کرم اصلاح یا مویی که ممکن است آن را محکم کند پاک می شود. همچنین ، از آنجا که موهای قسمتهای مختلف صورت شما در جهات مختلف رشد می کند ، همیشه سعی کنید در جهت رشد موهای خود اصلاح کنید (تراشیدن در جهت رشد موهای شما می تواند باعث سوختگی ماشین ریش تراش ، قرمزی و بثورات شود).

حالا بیایید اصلاح کنیم:

ابتدا صورت خود را با آب گرم یا گرم مرطوب کنید. این باعث می شود موهای صورت شما نرمتر شده و منافذ پوست شما را باز می کند و شما را برای اصلاح و نزدیک تر و آسان تر آماده می کند. حتی بهتر ، سعی کنید بلافاصله پس از بیرون آمدن از دوش اصلاح کنید.
مقداری ژل اصلاح را به دست خود بزنید ، سپس آن را روی صورت خود بمالید و حتماً قسمت های صورت ، چانه ، ناحیه دهان (اطراف لب) ، گردن و گلو را بپوشانید.
ماشین ریش تراش را به ناحیه مورد نظر برای تراشیدن فشار دهید (ایده خوبی است که با استفاده از طرفین صورت خود را به راحتی انجام دهید). از سکته های کوتاه و آهسته استفاده کنید و به یاد داشته باشید که ماشین ریش تراش را در مسیری که موهای شما رشد می کند حرکت دهید. خیلی سخت فشار نده اما خیلی ملایم نباشی. با اطمینان از ماشین ریش تراش برش مو و نه پوست خود ، لمس مناسب را پیدا کنید. اگر فقط کرم اصلاح را برداشته اید و مو هنوز در آن است ، می دانید که خیلی ملایم هستید.
هنگامی که قسمت های صورت شما به پایان رسید ، به نقاط لکه دار تر بروید. برای مناطقی مانند قسمت بالای لب / سبیل ، ناحیه لب و چانه زیرین و ناحیه گردن و گلو باید کمی کار کنید. برای ایجاد یک سطح صاف سعی کنید کمی از پوست خود را بکشید و ماشین ریش تراش را بر روی آن نواحی پیچیده بپیچانید.
پس از اتمام کار ، صورت صاف و صاف خود را با آب سرد بشویید. اگر می خواهید ، مقداری بعد از تراش را قرار دهید. بسته به میزان رشد شما در ریش و سبیل ، کل مراحل را در 1 تا 3 روز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>