راه های ساده برای وب سایت خود را در جستجوگرها دوستانه

[ad_1]

اینکه آیا یا نه شما انتخاب می کنید برای مطالعه بهینه سازی بستگی به علاقه خود را در گرفتن وب سایت خود را در رتبه بسیار, توسط موتورهای جستجو است. بسیاری از بازاریابان احساس الگوریتم های تعیین شده توسط گوگل هستند بیش از حد پیچیده و وقت گیر به درک و یا که آنها را تغییر دهید بیش از حد اغلب به صرف زمان یادگیری است. شما می توانید تکیه بر دیگر روش های ترافیک است.

با این حال چند تغییرات جزئی می تواند تفاوت را. کتاب من توصیه می کنم به شما آغاز شده است “SEO گام به گام” با Caimin جونز. این ارائه می دهد کمک کند با کلمات کلیدی و درک چگونه و چرا شما نیاز به ایجاد تغییرات به وب سایت خود را. آن را بسته بندی شده است پر از اطلاعات و ایده ها و مراجع وجود دارد و حتی دو هفته تست رایگان یک ابزار جستجوگرها. که من نمی توانم نظر به عنوان من سعی کردم آن را.

اگر شما به دنبال راه هایی برای ثبت آمار خود را و نظارت بر لینک به وب سایت خود شما می توانید با استفاده از گوگل آنالیز و گوگل ابزار وب مستر. این به شما این فرصت برای دسترسی به پیشرفت شما را. این است که با اضافه کردن یک قطعه کوچک از کد به هر صفحه وب شما می خواهم ثبت شده است.

یک نکته کوچک شما ممکن است فکر: هنگامی که شما اضافه کردن عکس به صفحات خود را به وب سایت جالب تر است, مطمئن شوید که عکس آنها در واقع در وب سایت خود را نه در جای دیگر و یا هر گونه لینک به منبع خود سایت. شما همچنین نیاز به اضافه کردن عناوین و برچسب ها برای دریافت عکس توسط موتورهای جستجو است. آیا متوجه شده اید هنگامی که شما در جستجو گوگل, صفحات, عکس های تصادفی, دلیل این است که تصاویر عکس ها و فیلم های رای بسیار با موتورهای جستجو و در حال یکی دیگر از راه برای دریافت ترافیک به وب سایت خود را.

کلمات کلیدی و عبارات است که نوع مردم به گوگل در هنگام جستجو. دم بلند کلمات کلیدی عبارات طولانی به عنوان مثال: “من می خواهم به کار در خانه بر روی کامپیوتر من” نمایش نتایج جستجو 440,000,000. یک دم کلمه کلیدی می تواند: “کار در خانه” نتایج جستجو 3,460,000,000. نشان دادن وجود دارد بسیاری از جستجوها برای کوتاه دم کلمات کلیدی این نشان می دهد وجود دارد بالاتر رقابت است و آن را سخت تر برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی دم.

گوگل ابزاری به نام keyword planner را کمک خواهد کرد شما در پیدا کردن کلمات کلیدی خوب برای تو رفتگی در دیوار خود را و رایگان برای استفاده است. هدف گوگل این است که همیشه اطلاعات را جستجوهای مرتبط است که ممکن است; این است که اساسا آنچه شما در حال رتبه بندی در و است که چگونه الگوریتم های ساخت یافته.

مطمئن شوید که تمام صفحات خود را مربوط به برچسب ها و عناوین برای کمک به رتبه بندی خود را. شامل فیلم, عکس و تصاویر. مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی کوچک به سرعت بارگذاری و یا فشرده سازی حجم فایل (اطلاعات در Caiman کتاب)

اینها فقط چند راهنمایی کوچک است که لحظات به راه اندازی برای بهبود نتایج جستجو. نگاه کردن به بیشتر نکات و راهنمایی برای بهبود وب سایت شما. من خیلی دوست دارم به شنیدن نظرات شما.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>